Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="178152"]
Роды

Первая беременность и роды в 5 роддоме: рассказ счастливой мамы

0
Молодая мама Наталья Гопчук поделилась с сайтом moirebenok.ua историей своей первой беременности и родов в 5 роддоме Киева. Моя перша в

Молодая мама Наталья Гопчук поделилась с сайтом moirebenok.ua историей своей первой беременности и родов в 5 роддоме Киева.

Источник: instagram @nataliagopchuk

Моя перша вагітність та пологи в 30 років!?

Наталья Гопчук
Наталья Гопчук

@nataliagopchuk ?Kiev / Ukraine ?Соломійка 27.01.2018? 

Ми свідомо не поспішали, хотілось бути впевненими та готовими до батьківства ?‍?‍? Але виявилось, що то неможливо. Все рівно страшнувато, бо усвідомлюєш вже на всі 100% всю відповідальність (мабуть, тому в 20 років легше ставати батьками ?)!

Сьогодні не про те! В кінці -кінців кожен сам вибирає час. Головне, щоб свідомо, бо дитинка це серйозно. Отже, як то було? ? Та взагалі-то, дуже навіть легко?. Токсикозів в мене не було (ні раннього ні пізнього), варикозу також не було (хоч і маю спадкову схильність ?), і всього такого неприємного. Але… Починаючи з другої половини вагітності з’явились такі «прєлєсті», як втома, вимкнення мізків?, печія та підвищення артеріального тиску в останні тижні ?.

Источник: instagram @nataliagopchuk

В цілому, нашій квіточці-донечці було добре в животику, бо просиділа вона там повний 41 тиждень. А потім направлення на стаціонар в роддом, бо як сказав мій лікар: «На 41 неділі ніхто по вулиці вже не ходить». ? Тому, до вечора я вже з речами була в роддомі ?.


Але, в зв’язку з тим, що лікарняний стаціонар я не люблю?, одразу після огляду виявилось, що плідний пузир в мене вже лопнув, а потім схватки, занадто рівний монітор малишки і в 1 ночі я вже в родзалі. А в 04:10 на світ з’явилась наша донечка ??.

Як я перенесла пологи? Як у сні?. Єдині наслідки це два шви після епізіотомії. А знаєте чому? Тому що генетика, то страшна сила. В моєї мами було точно так само, а народжувала вона в 20 років. Точно так само в неї не було токсикозів і розтяжок, тому я підтверджую теорію — спитай як народжувала твоя мама і будеш знати, як буде в тебе ?‍❤️‍? Не зважаючи на вік ?.

? Партнерські пологи ?

?Йшов вже 41 тиждень моєї вагітності. Ми були готові до пологів повністю (наскільки це можливо). Коли я приїхала на стаціонар в 5 роддом (який вибрали самі після ретельного відбору, тому були впевнені в ньому ?), бо мій лікар сказав, що на 41 неділі вже ніхто просто так по вулиці не ходить, наша малютка довго не примусила себе чекати! ?Ми з’явились на світ в ту ж ніч) .

?І знаєте, що я скажу? Так! Знання того, що зі мною відбувається допомогло. В мене не було паніки, я була абсолютно спокійна, і беззаперечно погоджувалась з лікарями.

Все пішло, звичайно ж, не зовсім так як я планувала. Не по моєму плану, а з корективами природи і лікарів! Певно наша донечка засиділась в животику і вирішила пришвидшити процес своїми показами на моніторі????.

Источник: instagram @nataliagopchuk

nataliagopchuk Ось і настав той момент! ?? Три кілограма щастя, 53 сантиметри радості! ? ?Дякую Богу, коханому чоловіку та лікарям за найчарівнішу донечку в світі!! ??А ще хочу подякувати рідним та друзям за привітання! Дуже приємно! Ми вас любимо, цілуємо і обіймаємо!! ???

? Тому основний процес в мене тривав з 01:00, а в 04:10 ми вже з’явились на світ. Головне, що я відмітила — мене не пробували схиляти до кесарево і я обійшлась без епідуралки (ось цих штук я не хотіла найбільше ?). Тому і задоволена лікарями і роддомом. Деталі і наслідки описувати не буду. Хто народжував — знає, а хто ще ні- хай здобуває свій досвід. Головне в цій справі — відсутність страху і паніки (як на мене).

?А тепер про присутність партнера на пологахНе передати словами, яка я щаслива що коханий був поруч!!??? Його спокій, зібраність, навіть жарти і те що він нагадував мені, що треба продихувати схватки і потуги, особливо, бо там мій мозок почав вимикатись, ? страшенно допомагали. І я йому безмежно вдячна! Дякую??? Дякую за донечку!! Ми тебе дуже любимо ???.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты