Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="178152"]
Роддома Украины: описание, отзывы, график закрытия на мойку, Роды
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Первая беременность и роды в 5 роддоме: рассказ счастливой мамы

Old date:
Current date: 2021.03.01
New date: 2018.03.23
0
Молодая мама Наталья Гопчук поделилась с сайтом moirebenok.ua историей своей первой беременности и родов в 5 роддоме Киева. Моя перша в

Молодая мама Наталья Гопчук поделилась с сайтом moirebenok.ua историей своей первой беременности и родов в 5 роддоме Киева.

Источник: instagram @nataliagopchuk

Моя перша вагітність та пологи в 30 років!😉

Наталья Гопчук
Наталья Гопчук

@nataliagopchuk 🏠Kiev / Ukraine 👶Соломійка 27.01.2018🌸 

Ми свідомо не поспішали, хотілось бути впевненими та готовими до батьківства 👨‍👩‍👧 Але виявилось, що то неможливо. Все рівно страшнувато, бо усвідомлюєш вже на всі 100% всю відповідальність (мабуть, тому в 20 років легше ставати батьками 😂)!

Сьогодні не про те! В кінці -кінців кожен сам вибирає час. Головне, щоб свідомо, бо дитинка це серйозно. Отже, як то було? 😜 Та взагалі-то, дуже навіть легко😁. Токсикозів в мене не було (ні раннього ні пізнього), варикозу також не було (хоч і маю спадкову схильність 😞), і всього такого неприємного. Але… Починаючи з другої половини вагітності з’явились такі «прєлєсті», як втома, вимкнення мізків😂, печія та підвищення артеріального тиску в останні тижні 📈.

Источник: instagram @nataliagopchuk

В цілому, нашій квіточці-донечці було добре в животику, бо просиділа вона там повний 41 тиждень. А потім направлення на стаціонар в роддом, бо як сказав мій лікар: «На 41 неділі ніхто по вулиці вже не ходить». 😁 Тому, до вечора я вже з речами була в роддомі 🏩.

Але, в зв’язку з тим, що лікарняний стаціонар я не люблю😊, одразу після огляду виявилось, що плідний пузир в мене вже лопнув, а потім схватки, занадто рівний монітор малишки і в 1 ночі я вже в родзалі. А в 04:10 на світ з’явилась наша донечка 😇🌸.

Як я перенесла пологи? Як у сні😊. Єдині наслідки це два шви після епізіотомії. А знаєте чому? Тому що генетика, то страшна сила. В моєї мами було точно так само, а народжувала вона в 20 років. Точно так само в неї не було токсикозів і розтяжок, тому я підтверджую теорію — спитай як народжувала твоя мама і будеш знати, як буде в тебе 👩‍❤️‍👩 Не зважаючи на вік 😉.

💏 Партнерські пологи 💏

💢Йшов вже 41 тиждень моєї вагітності. Ми були готові до пологів повністю (наскільки це можливо). Коли я приїхала на стаціонар в 5 роддом (який вибрали самі після ретельного відбору, тому були впевнені в ньому 🏩), бо мій лікар сказав, що на 41 неділі вже ніхто просто так по вулиці не ходить, наша малютка довго не примусила себе чекати! 👼Ми з’явились на світ в ту ж ніч) .

💢І знаєте, що я скажу? Так! Знання того, що зі мною відбувається допомогло. В мене не було паніки, я була абсолютно спокійна, і беззаперечно погоджувалась з лікарями.

Все пішло, звичайно ж, не зовсім так як я планувала. Не по моєму плану, а з корективами природи і лікарів! Певно наша донечка засиділась в животику і вирішила пришвидшити процес своїми показами на моніторі😊😘😘😊.

Источник: instagram @nataliagopchuk

nataliagopchuk Ось і настав той момент! 😁😁 Три кілограма щастя, 53 сантиметри радості! 👣 💗Дякую Богу, коханому чоловіку та лікарям за найчарівнішу донечку в світі!! 😇😇А ще хочу подякувати рідним та друзям за привітання! Дуже приємно! Ми вас любимо, цілуємо і обіймаємо!! 😍😍😍

💢 Тому основний процес в мене тривав з 01:00, а в 04:10 ми вже з’явились на світ. Головне, що я відмітила — мене не пробували схиляти до кесарево і я обійшлась без епідуралки (ось цих штук я не хотіла найбільше 😊). Тому і задоволена лікарями і роддомом. Деталі і наслідки описувати не буду. Хто народжував — знає, а хто ще ні- хай здобуває свій досвід. Головне в цій справі — відсутність страху і паніки (як на мене).

💢А тепер про присутність партнера на пологахНе передати словами, яка я щаслива що коханий був поруч!!😍😍😍 Його спокій, зібраність, навіть жарти і те що він нагадував мені, що треба продихувати схватки і потуги, особливо, бо там мій мозок почав вимикатись, 😜 страшенно допомагали. І я йому безмежно вдячна! Дякую😘😘😘 Дякую за донечку!! Ми тебе дуже любимо 😍😍😍.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал
Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: