Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="270971"]
Роды

Київський міський пологовий будинок №6: спеціалізація, відділення, контакти

0
Шостий пологовий будинок розташований на Лівому березі Києва та безкоштовно приймає жінок, прописаних у цьому районі. Решта оплач�

Шостий пологовий будинок розташований на Лівому березі Києва та безкоштовно приймає жінок, прописаних у цьому районі. Решта оплачують «благодійний внесок».

Київський міський пологовий будинок №6

Джерело: facebook.com/pologovyi6

Установа спеціалізується на передчасних пологах та виходжуванні недоношених малюків, тут є два відділення патології вагітності, оснащених сучасним обладнанням, відділення інтенсивної терапії для новонароджених, куди потрапляють недоношені малюки або дітки з малою вагою.

Київський міський пологовий будинок №6

Джерело: pb6.kiev.ua

УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ У 6-МУ ПОЛОГОВОМУ

У палатах зроблено ремонт, все досить свіжо та сучасно. Є стандартні палати, де знаходяться мами з малюками безкоштовно і палати підвищеного комфорту – їх у 6-му пологовому будинку 32. Всього в акушерському відділенні пологового будинку 125 місць. Палати переважно одномісні, з усіма зручностями: у кожній палаті є ліжечко для новонародженого, пеленальний столик, умивальник, туалет та душ знаходяться у блоці. У палатах підвищеного комфорту є телевізор і холодильник. Палати блочного типу, з новим санвузлом.

Відвідування тут дозволяють лише тих матусь, які перебувають у палатах підвищеної комфортності.


Київський міський пологовий будинок №6

Джерело: pb6.kiev.ua

ПОЛОГИ У ЗАКЛАДІ

У розпорядженні породіль є 12 індивідуальних пологових залів, розрахованих на партнерські пологи. Можливий вибір пози для пологів. В індивідуальних пологових залах є крісла-трансформери, шведська стінка, фітбол та стілець для вертикальних пологів.  З технічного обладнання наявні фетальні монітори для спостереження за станом плоду в пологах та дитячі термотерапевтичні столики.

Київський міський пологовий будинок №6

Джерело: pb6.kiev.ua

ПІДПИСАТИ ОБМІННУ КАРТУ У 6-му ПОЛОГОВОМУ

Якщо ви плануєте народжувати саме тут, після 34-го тижня вагітності приходьте і підписуйте обмінну картку. Приймуть вас на акушерському пропускнику пологового будинку з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 15:00. При собі потрібно мати такі документи:

  1. Паспорт
  2. Обмінну карту з жіночої консультації, в якій мають бути:
  • Результати дослідження крові на ВІЛ, RW, HBsAg
  • Обхідний лист – огляд терапевта, окуліста, стоматолога, ендокринолога
  • Результат УЗД після 30 тижнів вагітності
  • Результат флюорографії партнера при плануванні партнерських пологів (дійсний протягом року)
  • За наявності екстрагенітальної патології буде потрібно висновок відповідного фахівця (оригінал) з його рекомендаціями щодо розродження
  • Вагітним із високим ступенем перинатального ризику слід принести довідку про донорів, які здавали кров у Київському міському центрі переливання крові.

6-Й ПОЛОГОВИЙ КИЄВА: КОНТАКТИ

Адреса: вул. Петра Запорожця 26А

Приймальня головного лікаря: 044 512 36 38

Акушерське приймальне відділення: 044 512 50 33

Гінекологічне приймальне відділення: 044 512 36 39

Центр Здоров’я Жінки: 044 512 85 34

Гінекологічне відділення: 044 512 71 77

Пологове відділення: 044 512 71 07

Відділення новонароджених: 044 512 87 47

Акушерське післяпологове відділення: 044 512 72 49

Сайт


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты