Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="270955"]
Роды

Київський міський пологовий будинок №5: на варті дитячого життя

0
Пологовий будинок №5 у Києві розташований у Солом'янському районі. Це сучасна будівля, зі свіжим ремонтом у всіх відділеннях, з нов�

Пологовий будинок №5 у Києві розташований у Солом’янському районі. Це сучасна будівля, зі свіжим ремонтом у всіх відділеннях, з новим обладнанням та штатом досвідчених кваліфікованих лікарів. Народжувати тут можна як безкоштовно, так і за контрактом.

Київський міський пологовий будинок №5

Джерело: 5kmpb.kiev.ua

5-ий пологовий будинок спеціалізується на веденні вагітності, пологів та післяпологового періоду жінок з екстрагенітальною патологією – цукровий діабет, вроджені вади серця, захворювання бронхо-легеневої системи, епілепсія та багато інших. Має багаторічний досвід виходжування дітей, народжених передчасно, з малою вагою та іншими проблемами.

Київський міський пологовий будинок №5

Джерело: youtube.com

ДОПОЛОГОВЕ ВІДДІЛЕННЯ

До початку пологової діяльності вас покладуть у допологове відділення – це загальні палати на 3-4 особи. У всіх палатах, як і в інших відділеннях пологового будинку №5, зроблено ремонт, підтримується ідеальна чистота. Ліжка – сучасні «трансформери», є холодильник та телевізор.

Для жінок, чия вагітність протікає з ускладненнями (загроза втрати вагітності, резус-конфлікт, гестоз, багатоплідна вагітність та інші) при підготовці до планового кесаревого розтину, у 5-му пологовому будинку є відділення патології вагітності, розраховане на 55 ліжок. За відгуками тих, хто тут народжував, ставлення персоналу доброзичливе, причому, як лікарів, так і медсестер і санітарок.


Джерело: 5roddom.com

ПОСЛЯПОЛОГОВІ ПАЛАТИ

Всього в 5-му пологовому будинку 3 післяпологові відділення, які розташовані на 1, 3 та 4 поверхах. Вам пропонується досить широкий вибір: від загальних палат, куди, на жаль, відвідувачів не пускають, до індивідуальних одномісних підвищеної комфортності та навіть палат типу «Люкс». Якщо ви не плануєте платити, розраховуйте на тримісну післяпологову палату, проте, як пишуть матусі, що народжували, на ставлення лікарів до породіллі її фінансовий статус ніяк не відображається. Чого, на жаль, не скажеш про середній медперсонал. 

В індивідуальних палатах вас можуть відвідувати рідні, але залишатися на ніч вони можуть лише в палатах класу «Люкс». Такі комфортні умови оплачуються, причому краще оформити пакет послуг, що включає умови у післяпологовій палаті. Вартість коливається в залежності від того, яку палату ви оберете, з ким і як плануєте народжувати. У будь-якому разі це будуть 5-значні цифри.

Джерело: 5roddom.com

ПОЛОГИ У 5-МУ ПОЛОГОВОМУ

У 5-му пологовому будинку можливі партнерські пологи та є індивідуальні пологові палати, у яких проходять фізіологічні пологи. Такі палати платні, крім ліжок-трансформерів, у них є шведська стінка, фітбол – те, що допоможе при схватках. У цій палаті ви залишитеся і після народження малюка, причому є спеціальний пеленальний столик, і ви будете з дитиною з перших годин його народження. Є в 5-му пологовому будинку і сімейні палати, де разом з вами та малюком може перебувати хтось із родичів.

5-пологовий будинок декларує вільний вибір породіллею пози для пологів, але про це потрібно домовлятися заздалегідь.

Жінка може вибрати собі зручну позу для потуг, у тому числі й будь-яку вертикальну: сидячи навколішки у чоловіка чи помічниці, присівши, стоячи навколішки спиною до акушера або сидячи на спеціальному стільці, розробленому за індивідуальним проектом.

  • Але є нюанс – у 5-му пологовому будинку постійно проходять практику студенти-медики та багато інтернів.

РАННЄ ПРИКЛАДАННЯ 

В пологовому будинку №5 практикують раннє викладання малюка на мамині груди відразу після його народження – доведено, що так дитина швидше адаптується до зовнішнього світу. Так само раннє прикладання до маминих грудей значною мірою полегшує подальше годування, закріплює у крихти смоктальний рефлекс і він отримує перші, такі важливі для нього краплі молозива.

Після фізіологічних пологів вас з малюком випишуть додому на 3 добу, після кесарева — на 4-у. У день виписки ви отримаєте довідку для дитячої поліклініки, довідку для жіночої консультації та рекомендації щодо догляду за дитиною вдома.

Джерело: 5roddom.com

ВІДДІЛЕННЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ

Сюди потрапляють новонароджені малюки, яким потрібна медична допомога, постійний контроль стану та особливі умови. У відділенні новонароджених є апарати для штучної вентиляції легень, обладнання для моніторингу дихальної та серцевої діяльності, насичення крові киснем, кувези з автоматичним регулюванням температури та вологості. Крихітка тут знаходиться в умовах, так званої, «штучної матки», забезпечуючи його розвиток у середовищі, максимально наближеному до внутрішньоутробної. Якщо дозволяє стан малюка, мамі можна його відвідувати і навіть годувати зцідженим молоком.

ШКОЛА ДЛЯ БАТЬКІВ «Тато, Мама, Я»

П’ятий пологовий будинок пропонує 3 курси різного спрямування, націлені на розвиток здатності розуміти потреби дитини та комунікувати з нею. Для кожного напрямнку навчання підібрані кваліфіковані спеціалісти: акушери-гінікологи та психологи. Уся програма детально розписана на сайті пологового у відділі “Батькам”, а запис чи уточнення питань достіпні за телефонами (044)275-83-88, (093)500-46-35, (067)547-57-74. 

Адреса пологового будинку: м. Київ, пр-т Валерія Лобановського 2

Приймальня головного лікаря:

+38 (044)275-80-77

Гаряча лінія:

+38 (067)077-91-24 (цілодобово)

Приймальне відділення:

+38 (044)275-90-88

Відділення консервативної гінекології:

+38 (044)275-83-88 (09:00-16:00)

Стіл довідок:

+38 (044)275-80-88

Гаряча лінія з питань грудного вигодовування:

+38 (095)002-07-04 (цілодобово)

e-mail: [email protected]

Сайт


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты