Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="271402"]
Роды

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України»

0
Лікувальний та науковий заклад з багатою історією, відомий як пологовий будинок, в якому допоможуть при найскладніших випадках пе�

Лікувальний та науковий заклад з багатою історією, відомий як пологовий будинок, в якому допоможуть при найскладніших випадках перебігу вагітності та збережуть життя та здоров’я мами та малюка.

Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України

Саме в Інститут педіатрії, акушерства і гінекології, ну, чи ще в 5-й пологовий будинок, як правило, спрямовують майбутніх породіль, якщо у них ускладнена вагітність, яка підвищує ризик для мами та дитя під час пологів. Великим плюсом цього пологового будинку є висока кваліфікація та багаторічний досвід медперсоналу, а також комплексний підхід – у державній установі є фахівці та обладнання, які можуть знадобитися при різних проблемах, як у матері, так і у новонародженого.

СТРУКТУРА ПОЛОГОВОГО БУДИНКУ 

Оскільки інститут педіатрії спеціалізується на ускладнених пологах, крім звичайних допологових палат та пологових залів, тут є:


Пологове відділення для вагітних із акушерською патологією. Сюди потрапляють майбутні мами на різному терміні вагітності, з сумним досвідом мертворіння, частих викиднів, завмерлих вагітностей, звичним невиношуванням, рубцями на матці, неправильним передлежанням та іншими складними діагнозами. При багатоплідній вагітності також радять звертатися до інституту. У штаті відділення працюють не лише акушери-гінекологи, а й психологи. Відділення розраховане на 75 ліжок, з них 50 для вагітних, 25 у післяпологових палатах.

Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України

Джерело: facebook.com/vnutrishnyapatoligiya

Пологове відділення для вагітних із захворюваннями серцево-судинної системи. У відділенні розроблено методи оцінки кардіального резерву, лікування, профілактики акушерських та перинатальних ускладнень, реабілітації та підготовка до пологів вагітних із захворюваннями серцево-судинної системи.

Відділення інтенсивної терапії новонароджених та недоношених дітей (9 місць) та Відділення постінтенсивного догляду, виховання та реабілітації новонароджених (15 місць). Обидва відділення оснащені сучасним обладнанням та спеціалізуються на лікуванні дітей із вродженими патологіями.

Крім того, в інституті є пологове відділення для вагітних з метаболічними порушеннями та проблемами розвитку плода, друге акушерське відділення, відділення проблем здоров’я жінки фертильного віку, відділення планування сім’ї та оперативна реабілітація репродуктивної функції жінок.

Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України

Джерело: facebook.com/vnutrishnyapatoligiya

ПОЛОГИ В ЗАКЛАДІ

Незважаючи на те, що Інститут – муніципальна лікарня, у пологових відділеннях є все потрібне обладнання. Щодо ліжок-трансформерів інформації немає, але пологові відділення обладнані сучасними кріслами для пологів, є фітбол для майбутніх мам.

  • Партнерські пологи стали загальноприйнятою практикою та Інститут педіатрії у цьому питанні не виняток. Є індивідуальні пологові зали та зали сімейного типу, де може бути присутнім партнер породіллі. А ось чи можна вибирати позу для пологів, невідомо – такої інформації не знайшла. За бажанням жінки зроблять епідуральну анестезію.
  • Практикується викладання малюка мамі на груди відразу після народження, а у разі кесаревого розтину (планового або екстреного) або при партнерських пологах малюка покладуть на груди татові.
Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України

Джерело: kashalot.com

ПОСЛЯПОЛОГОВЕ ВІДДІЛЕННЯ

Їх тут кілька, зокрема – у спеціалізованих відділеннях. У післяпологових палатах досить чисто, зроблено ремонт, встановлено склопакети. За бажанням мами можливе як спільне перебування з малюком, так роздільне – у цьому випадку дитину приносять кожні 2 години на годування.

  • Багато матусь пишуть, що малюків тут догодовують сумішшю.
  • Є як стандартні, і платні палати. У платних палатах можна перебувати з дитиною, є дитяче ліжечко і пеленальний столик, а також санвузол і душ прямо в палаті. Можливе перебування партнера, є ліжко для ще однієї дорослої людини.
Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України

Джерело: kashalot.com

А ось щодо виписки з пологового будинку інституту відгуки суперечливі – більшість тих, хто народжував тут, скаржаться, що при виписці наполегливо натякають на матеріальну подяку. Втім, найімовірніше, це залежить від персоналу, який працює у день виписки. Людський фактор ніхто не скасовував.

У цьому закладі працюють досвідчені лікарі, які відносяться до вагітних та новонароджених з усією увагою та турботою. У всякому разі, відгуки народжували тут рясніють прізвищами та подяками конкретним людям.

Легких пологів!

Адреса: Київ, вул. Платона Майбороди, 8;

Тел.: гаряча лінія – (044) 483-62-16, реєстратура дитячої полікліники – (044) 483-92-73 або +38(068)515-63-84, телефон жіночої консультації – (044) 483-62-43

Email: [email protected]

Сайт


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты