Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="271390"]
Роды

Київський міський пологовий будинок №7: Перинатальний центр Києва. Все, що потрібно знати

0
«Від витоків життя до здоров’я поколінь» – таке гасло гордо озвучив київський Перинатальний центр, створений на основі 7-го полог�

«Від витоків життя до здоров’я поколінь» – таке гасло гордо озвучив київський Перинатальний центр, створений на основі 7-го пологового будинку.

Перинатальний центр Києва. Все, що потрібно знати

Джерело: perinatalcenter.com.ua

Перинатальний центр – муніципальний лікувальний заклад, тобто, в принципі, народжувати в ньому можна безкоштовно. Як відомо з назви, колишній 7-й пологовий будинок Києва орієнтований на виходжування малюків, які народилися передчасно, з проблемами здоров’я та малою вагою.

ІСТОРІЯ ПЕРИНАТАЛЬНОГО ЦЕНТРУ КИЄВА

7-й пологовий будинок у Києві приймає пологи з 1995 року та розташований в елітному Печерському районі міста. З лютого 2012-го на базі пологового будинку №7 було створено Перинатальний центр, який готовий прийняти будь-яку жінку, яка проживає у Києві та області. Із заслуг – київський Перинатальний центр має звання «Лікарні доброзичливої ​​до дитини», яке надав ЮНІСЕФ після ретельного інспектування ще у 2009 році, коли центр був 7 пологовим будинком.

У 2012 році Перинатальний центр пройшов сертифікацію та міжнародний аудит на відповідність стандарту ISO 9001, що означає грамотний та сучасний менеджмент, тобто управління лікарнею та високу якість медичних послуг. У Перинатальному центрі регулярно проводять ремонт, тож чистота помітна у всіх відділеннях лікарні, як у пологових відділеннях, так і в палатах.


Спеціалізація Перинатального центру Києва – ведення породіль із групи високого ризику, виходжування новонароджених, які з’явилися передчасно з низькою та екстремально низькою масою тіла. Відділення інтенсивної терапії та реанімації новонароджених оснащене сучасним обладнанням: кувезами, апаратами для проведення тривалої штучної вентиляції легень та моніторингу всіх життєво важливих функцій організму, що дозволяє лікувати та виходжувати дітей, які народилися у тяжкому стані, з критично низькою масою тіла, а також інших дітей, мають перинатальні патології.

Ще одна спеціалізація Перинатального центру – передчасні пологи. Тут навіть розроблено та впроваджено внутрішній клінічний протокол «Передчасні пологи».

Київський міський пологовий будинок №7

Джерело: perinatalcenter.com.ua

ВІДДІЛЕННЯ ПЕРИНАТАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

 • Пологове відділення з індивідуальними та сімейними пологовими залами;
 • Відділення патології вагітності та екстрагенітальної патології;
 • Відділення сумісного перебування матері і дитини №1;
 • Відділення сумісного перебування матері і дитини №2;
 • Відділення постнатального догляду та лікування новонароджених;
 • Відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених;
 • Гінекологічне відділення;
 • Відділення анестезіології та інтенсивної терапії;
 • Відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених;
 • Відділення медичної реабілітації немовлят;
 • Консультативно-діагностичний блок;
 • Клініко-діагностична лабораторія;
 • Бактеріологічна лабораторія.

З січня 2017-го у Перинатальному центрі Києва працює жіноча консультація, де тепер можна стати на облік у зв’язку з вагітністю.

ВІДДІЛЕННЯ ПЕРИНАТАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

Джерело: perinatalcenter.com.ua

ДИТЯЧІ ВІДДІЛЕННЯ ПЕРИНАТАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

Пологовий будинок орієнтований на спільне перебування мами і малюка, тому післяпологові палати обладнані всім для цього необхідним. Крім того, є палати підвищеного комфорту і навіть ті, в яких може залишитися чоловік чи хтось із родичів. Але це послуги платні, а прайс потрібно дізнаватися в самому пологовому будинку, оскільки він змінюється.

Для дітей, які потребують допомоги після народження, є відділення інтенсивної терапії, де маленьких чоловічків поміщають у кувези, постійно контролюючи стан, виводять на життєздатний рівень. Малюки перебувають під контролем досвідчених лікарів-неонатологів стільки, скільки знадобиться для їх безпечної виписки.

Якщо стан малюка дозволяє, мамі дозволяють його відвідувати і годувати грудним молоком (ну, або молозивом).

ДИТЯЧІ ВІДДІЛЕННЯ ПЕРИНАТАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

Джерело: perinatalcenter.com.ua

ПОЛОГИ В ПЕРИНАТАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ КИЄВА

Як більшість сучасних пологових будинків, Перинатальний центр орієнтований на природні пологи, але тут є всі умови для тих жінок, вагітність яких протікає не дуже спокійно і є ризиком передчасних пологів. При необхідності, за рішенням лікаря та за згодою мами, зроблять анестезію або кесарів розтин. Якщо є показання майбутньої мами, їй зроблять планове кесарево.

При природних пологах пуповину перерізають після припинення пульсації, що важливо для новонародженого.

Практикуються та вітаються спільні пологи, але будьте уважні, коли збираєте документи для підписання обмінної картки – звертайте увагу на «свіжість» аналізів, зданих татом.

Після народження малюка викладають мамі на груди, де вона знаходиться близько 2 годин. У разі кесарева та партнерських пологів малюка приймає тато. Раннє прикладання до грудей вважається нормою в сучасному світі і в 7 пологовому будинку цього правила дотримуються.

Київський міський пологовий будинок №7

Джерело: facebook/pcenterkiev

ЯК ПОТРАПИТИ У ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР 

Для того, щоб народити в 7-пологовому будинку, вірніше, Перинатальному центрі, ви повинні проживати у Києві чи області. Після 36-го тижня вагітності вам потрібно прийти на офіційний прийом до головного лікаря Перинатального центру та підписати у нього обмінну картку, видану за місцем спостереження вагітності.

Будьте уважні – на запис до головного лікаря існує черга бажаючих народити малюка у Перинатальному центрі. У коментарях породіллі пишуть, що вона може становити близько двох тижнів. Попередньо необхідно записатись за тел.: 096-561-74-23

ШКОЛА ПІДГОТОВКИ СІМ’Ї ДО ПОЛОГІВ «Витоки життя»

Перинатальний центр пропонує майбутнім батькам і освітні послуги у двох форматах: онлайн та офлайн. Лекції фокусуються на різносторонній підготовці до пологів, розповідають про необхідні аналізи, навички та знання. Рисою, що виділяє цю школу з-поміж інших, є уроки йоги для вагітних, які регулярно проводяться у центрі. 

Перш ніж приймати рішення про вибір пологового будинку, варто ближче познайомитися з ним. І Школа “Витоки життя” також надає таку можливість у вигляді годинних презентацій, які розповідають як про установу, так і про окремі зали та палати. Такі заходи відбуваються регулярно, а графік актуальних подій є на сайті пологового будинку.  

Адреса Перинатального центру: м. Київ, вул. Предславинська, 9

Тел.: Рецепція – +38 044 522-87-36 або +38 067 564-39-87, Приймальна директора – +38 044 522-87-45, Жіноча консультація – +38 044 529-03-92 або +38 068 690-04-07

Сайт


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты