Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="270945"]
Роды

Пологовий будинок №4. Київський міський центр репродуктивної перинатальної медицини

0
Четвертий пологовий будинок знаходиться в Оболонському районі Києва, приймає жінок, які прописані в цьому районі безкоштовно. Зар�

Четвертий пологовий будинок знаходиться в Оболонському районі Києва, приймає жінок, які прописані в цьому районі безкоштовно. Зараз це вже не просто 4-й пологовий будинок, а комплексний медичний заклад – центр репродуктивної перинатальної медицини.

Пологовий будинок №4

Джерело: facebook.com/Київський міський центр репродуктивної і перинатальної медицини

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ 4-ГО ПОЛОГОВОГО

Київський міський центр репродуктивної перинатальної медицини спеціалізується на ускладнених пологах. Сюди направляють майбутніх матусь, які страждають на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму, цукровий діабет та інші захворювання. Крім того, лікарі 4-го пологового будинку мають досвід допомоги породіллям з акушерськими патологіями, зокрема при підвищеній температурі неясного походження, з інфекційними захворюваннями (гепатитом, гострими кишковими інфекціями, вірусними захворюваннями).

Пологовий будинок №4

Джерело: facebook.com/Київський міський центр репродуктивної і перинатальної медицини

СТРУКТУРА КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ РЕПРОДУКТИВНОЇ ПЕРИНАТАЛЬНОЇ МЕДИЦИНИ

4-й пологовий будинок Києва працює з 1984 року, а в 2004 році на його базі було створено комплексний Міський центр перинатальної медицини. Центр надає повний набір послуг для майбутніх батьків – від планування вагітності та спостереження за її перебігом до кульмінаційного моменту народження малюка. Загалом у КМЦРПМ є 250 місць, включаючи пологове відділення та післяпологові палати.

На сьогоднішній день тут функціонують:


  • Відділення анестезіології та інтенсивної терапії.
  • Відділення інтенсивної терапії та неонатального догляду, де виходжую новонароджених, які з’явилися на світ раніше терміну, з малою вагою та проблемами зі здоров’ям.
  • Фізіологічне акушерське відділення. Тут розташовані обладнані відповідно до сучасних вимог родзали, з фітболами, шведськими стінками та іншими пристроями. Є індивідуальні пологові зали для проведення партнерських пологів.
Пологовий будинок №4

Джерело: facebook.com/Київський міський центр репродуктивної і перинатальної медицини

  • Інфекційне акушерське відділення – єдине у Києві відділення, де приймають пологи у жінок з інфекційними захворюваннями, у тому числі – ВІЛ-інфекцією, вірусними гепатитами, гострими респіраторними інфекціями, кишковими розладами.
  • Порівняно нове відділення репродуктивної медицини, де проводять процедури штучного запліднення.
  • Дитяче відділення, де перебувають новонароджені, якщо мама перенесла кесарів розтин або не готова постійно перебувати з дитиною в палаті. Як правило, після операції, коли лікарі визнають, що мама готова, дитину переводять до неї в палату.

У пологовому будинку є бактеріологічна лабораторія, сучасна апаратура, зокрема для аналізу на ТОРЧ-інфекції та відділення переливання крові, апарати УЗД.

Пологовий будинок №4

Джерело: facebook.com/Київський міський центр репродуктивної і перинатальної медицини

ПОЛОГИ У 4-МУ ПОЛОГОВОМУ

У центрі репродуктивної перинатальної медицини вітають партнерські пологи, проте до довідок для чоловіка ставляться суворо – подбайте заздалегідь, щоб усі документи були в порядку.

Політика пологового будинку орієнтована на природні пологи. Хоча, можлива і стимуляція, багато залежить від лікаря, який прийматиме пологи. Також за бажанням породіллі можуть зробити анестезію.

Практикують викладання новонародженого на груди мами, а у разі кесарева чи партнерських пологів, малюк познайомиться з татом. Після кесаревого малюка потрапить у відділення інтенсивної терапії, в якому зроблено сучасний ремонт, встановлено склопакети та нові дитячі ліжечка. Є також кювези для виходжування новонароджених з малою вагою.

Пологовий будинок №4

Джерело: facebook.com/Київський міський центр репродуктивної і перинатальної медицини

ПОСЛЯПОЛОГОВЕ ВІДДІЛЕННЯ У 4-МУ ПОЛОГОВОМУ

За відгуками жінок, що народжували тут, в палату кілька років тому було зроблено ремонт, вікна сучасні, є кондиціонери та холодильник. Післяпологові палати розраховані на 2-3 жінок. Крім ліжок для мами, у кожній палаті є ліжечка для малюків та пеленальний столик.

Є також кілька платних палат, у тому числі одномісних, однак, чи може чоловік залишитися в такій палаті на ніч – не відомо.

Безкоштовно можуть народжувати жінки, які прописані в Оболонському районі або потрапили сюди за направленням лікаря. Решті доведеться заплатити «благодійний внесок», сума якого може бути різною.

Адреса: Київ, вул. Героїв Сталінграда, 16;

Тел.: (044) 411-97-54, стіл довідок: (044) 411-87-61

Сайт


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (3 оценок, среднее: 4,33 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты