Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="270912"]
Роды

Київський міський пологовий будинок №3. За партнерські пологи

0
Один із перших пологових будинків Києва розташований у Святошинському районі міста. Він не належить до кращих лікувальних закладі

Один із перших пологових будинків Києва розташований у Святошинському районі міста. Він не належить до кращих лікувальних закладів, а відгуки жінок, які там народжували, вкрай суперечливі.

Київський міський пологовий будинок №3

Джерело: facebook.com/pologoviybydunok3/

Третій пологовий будинок досить великий і одночасно може прийняти 220 породіль. Однак, йому явно не вистачає грамотного менеджменту, ну і фінансування – ремонт проводили давно і лише частково. У 2002 році 3-й пологовий будинок Києва отримав звання «Лікарні доброзичливої ​​до дитини», яке надає ЮНІСЕФ після ретельного інспектування.

СТРУКТУРА 3-ГО ПОЛОГОВОГО БУДИНКУ

  • У цьому пологовому будинку є відділення патології вагітності, куди потрапляють майбутні матусі із проблемами, що виникли під час виношування. Тут є необхідне діагностичне обладнання, в тому числі для обов’язкової УЗД. У палатах встановлені душові кабіни, є туалет, умивальник та непоганий ремонт.
  • 2 акушерські відділення та 2 гінекологічні відділення
  • Відділення інтенсивної терапії новонароджених, де виходжують дітей, що передчасно народилися або з’явилися на світ з малою вагою.
  • 9 пологових залів та 10 палат з різним рівнем оснащеності та ступенем свіжості ремонту. У більшості з пологових залів немає нічого, крім крісла-ліжка, але, за відгуками жінок, що народжували тут, 1-а зала помітно відрізняється від інших — є фітбол, шведська стінка та інші пристосування, що допомагають під час пологів. Частина пологових залів переобладнана в сімейні – партнерські пологи у 3 пологовому будинку вітаються.

Джерело: otzovik.com

ПОЛОГИ У ЗАКЛАДІ

3-й пологовий будинок орієнтований на природні пологи, але за бажання або за медичними показаннями проведуть стимуляцію і зроблять анестезію. Зрозуміло, що якщо виникне така потреба, допоможуть народити за допомогою кесаревого. Партнерські пологи в 3-му пологовому будинку не тільки дозволені, а й вітаються, і присутність чоловіка під час пологів стає нормальною практикою в сучасних пологових будинках. При природних пологах малюка відразу викладають мамі на живіт, як рекомендують сучасні акушери та світова практика.

Більшість лікарів у 3 пологовому будинку висококваліфіковані фахівці, які сумлінно та якісно виконують свою роботу. Тим не менш, якщо ви плануєте народжувати в 3 пологовому будинку, є сенс почитати відгуки про лікарів, з якими ви тут зіткнетеся. Що стосується молодшого медперсоналу, то про медсестер і, особливо, про няньок, відгуки вкрай негативні практично у всіх.


Джерело: kiev.vgorode.ua

УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ У 3-МУ ПОЛОГОВОМУ

У післяпологових палатах, розрахованих на 3-5 осіб, встановлені дитячі ліжечка, щоправда, далеко не сучасні. Встановлено пластикові вікна, але ремонт поки що у невизначеній перспективі.

  • Є платні палати підвищеного комфорту, де умови дещо кращі, але все одно далекі від ідеальних. В одномісних платних палатах тато малюка може перебувати з вами.
  • Відповідно до сучасних поглядів на грудне вигодовування, у 3-му пологовому будинку орієнтовані на раннє прикладання до грудей, проте готувати матусю до годування грудьми або розповідати їй, коли з’явиться молоко і що таке молозиво, тут не налаштовані. Втім, можливо, вам пощастить, і ви зустрінете доброзичливо налаштовану медсестру або санітарку. Але все ж таки краще запастися необхідною інформацією заздалегідь.
  • Мамочок тут годують – харчування триразове, але його якість відповідає тим грошам, що на неї виділяють.
  • При неускладнених природних пологах покинути лікарню можна на 3-4 добу, але будьте готові до того, що доведеться побігати за потрібними довідками. Втім, це як пощастить.

ШКОЛА ДЛЯ ВАГІТНИХ ТА КЛУБ МАТУСЬ

Курси були засновані ще у 2009 році з ініціативи психологині закладу. У період послаблень карантинних обмежень школу можна відвідувати офлайн у будні без попереднього запису. Основний фокус інформації – на процеси вагітності.

Для того, щоб дізнатися більше про 3-ій пологовий будинок та прийняти виважене рішення, домовтеся з працівниками пологового будинку і сходіть туди на екскурсію. Багато що стане зрозумілим, і простіше буде визначитися.

Легких пологів!

Адреса: Київ, вул. Василя Кучера, 7 

Тел.: (044) 405-34-86 — для довідок, (044)405 31 24 — жіноча консультація

Пошта: [email protected]

Сайт


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты