Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="270904"]
Роды

Київський міський пологовий будинок №2: за природні пологи

0
Другий пологовий будинок Києва – один із найбільших та сучасних муніципальних закладів такого спрямування. Сучасне обладнання, к�

Другий пологовий будинок Києва – один із найбільших та сучасних муніципальних закладів такого спрямування. Сучасне обладнання, кваліфікований медперсонал та чисті світлі палати – це все про пологовий будинок №2.

Київський міський пологовий будинок №2

Джерело: https://roddom2.com.ua/ua

СТИСЛА ІСТОРІЯ ІНСТИТУЦІЇ

Велика будівля пологового будинку далеко не завжди була саме такою. У 1991 році  маленька хірургічна губернська лікарня, заснована ще в 1893 році, переродилася у нову подобу. Саме тоді на вулиці Мостицькій, неподалік від Покровської церкви, виросла сучасна п’ятиповерхова будівля.

З того часу в лікарняних стінах регулярно проводять ремонти, причому чистота та краса тут не тільки в коридорах та кабінетах лікарів, а й у пологових залах та палатах. Лікарня оснащена сучасним обладнанням, тут є все для того, щоб проводити необхідну діагностику і, у разі потреби, лікувати найскладніші випадки. Також у 2-му пологовому будинку виходжують дітей, які народилися передчасно, з проблемами здоров’я, малою вагою.

Пологовий будинок №2 — учасник проекту МОЗ України та ЮНІСЕФ «Здоров’я матері та дитини», а також має міжнародне звання «Лікарня, доброзичлива до дитини». У 2008 році пологовому будинку було надано статус «Регіонального центру в програмі підтримки грудного вигодовування».


У квітні 2010 року на базі закладу розпочала роботу кафедра акушерства, гінекології та медицини плоду Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Київський міський пологовий будинок №2

Джерело: https://roddom2.com.ua/ua

ЩО Є У 2-МУ ПОЛОГОВОМУ

Насамперед цей пологовий будинок, розташований у Подільському районі Києва, може прийняти рекордну кількість породіль одночасно. У відділенні патології вагітності проводять постійний моніторинг плода, лікують пізній гестоз, практикують ведення переношеної та ускладненої вагітності, причому роблять усе це відповідно до сучасних медичних методик.

У відділенні гінекології приймають та ведуть вагітних лікарі, які потім можуть приймати у них пологи. З 2012 року при гінекологічному відділенні є невеликий стаціонар на 10 ліжок.

Для догляду за новонародженими та порятунку малюків, що тільки-но розпочали жити, тут працюють відділення інтенсивної терапії, постінтенсивного спостереження та виходжування новонароджених.

Якщо складнощі зі станом дитини виникають ще до її народження, у відділенні медицини плоду їй допоможуть прямо в утробі матері. Фетальна медицина – сучасний напрямок акушерства, коли допомогу надають ще не народженому малюкові.

Київський міський пологовий будинок №2

Джерело: https://roddom2.com.ua/ua

ПОЛОГОВІ ЗАЛИ ТА ПІСЛЯПОЛОГОВІ ПАЛАТИ 

Крім допологових палат, про які, до речі, матусі, що народжували тут відгукуються не дуже, є 10 пологових залів та різнорівнева система індивідуальних палат. Щоправда, за підвищений комфорт доведеться заплатити: є 4 типи паалатних пакетів послуг. Палати на вибір – одномісні, двомісні, з можливістю знаходитись поруч для когось із родичів.

Усі палати розраховані на перебування малюка разом з мамою, а персонал орієнтований на раннє прикладання та підтримку грудного вигодовування. Хоча людський фактор ніхто не скасовував, і догодовування малюка все ж таки пропонують і не рідко.

Київський міський пологовий будинок №2

ЯК НАРОДЖУЮТЬ У ПОЛОГОВОМУ №2

В установі є 10 індивідуальних пологових залів. У кожному встановлено кардіотокограф, що дозволяє вести постійний контроль за перебігом пологів та станом немовляти,  а також приміщення оснащені ліжком-трансформером, фітболом, стільцем для вертикальних пологів.

У цьому пологовому будинку вітають партнерські пологи, але до питання присутності партнера ставляться суворо – якщо плануєте народжувати разом із чоловіком, дізнайтеся про всі вимоги лікарні, щоб не було неприємних сюрпризів.

Оскільки другий пологовий будинок орієнтований на природні пологи, тут чекатимуть, поки почнеться родова діяльність природним чином — далеко не всім майбутнім матусям це подобається. Тим не менш, епідуральну анестезію вам дадуть, якщо попросите та оплатите, а при необхідності – зроблять кесарів розтин.

Практикують у пологовому будинку №2 й раннє прикладання новонародженого до маминих грудей. Уже давно доведено, що перші краплі молозива, які малюк отримає відразу після народження, йому необхідні, а смоктальний рефлекс розвивається краще, якщо малюк знайшов мамині груди в першу годину після появи на світ.

Київський міський пологовий будинок №2

ОСОБЛИВОСТІ 2-ГО ПОЛОГОВОГО БУДИНКУ

Насамперед це, звичайно, орієнтованість на природні пологи, партнерські пологи, раннє прикладання та спільне перебування мами з малюком. До речі, саме другий пологовий будинок став першим у Києві пологовим будинком, де почали практикувати спільне перебування.

Пріоритети пологового будинку:

  • Вільна поведінка під час пологів
  • Використання медикаментів лише за абсолютними показаннями
  • Можливість вертикального положення під час пологів
  • Викладання дитини на живіт матері відразу після пологів
  • Прикладання новонародженого до грудей матері після пологів
  • Використання музики, звуків природи, м’якого приглушеного світла.

Якщо у вас виникне таке бажання, є можливість зібрати пуповинну кров для її кріозберігання в будь-якому обраному вами сімейному банку пуповинної крові.

Київський міський пологовий будинок №2

Джерело: https://roddom2.com.ua/ua

ОСВІТНІ ПОСЛУГИ У ЗАКЛАДІ

Пологовий будинок №2 пропонує майбутнім батькам пройти курси “Майстерня батьківства”, які проводяться досвідченими лікарями-акушерами та психологами. Існує 4 програми різної тривалості, інтенсивності та інформаційного складу. Курси більше фокусуються на поясненні фізіологічних процесів під час пологів, алгоритму дій під час вагітності та при появі симптомів пологів, але в “Майстерню” включено і питання необхідних знань для комунікації з дитиною, роботи з настроєм та емоціями майбутньої матусі. Є онлайн та офлайн курси.

Адреса пологового будинку №2: м. Київ, вул. Мостицька, 11

Тел: стіл довідок: (044) 432-87-40, гаряча лінія (24/7): (044) 432-59-94

Сайт


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты