Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="178468"]
Роды

История беременности и рассказ о родах во 2 роддоме Киева

1
Молодая мама Екатерина поделилась с сайтом moirebenok.ua историей своей первой беременности и родов во 2 роддоме города Киева. Народжу

Молодая мама Екатерина поделилась с сайтом moirebenok.ua историей своей первой беременности и родов во 2 роддоме города Киева.

Источник: roddom2.kiev.ua

Народжувала я у пологовому будинку №2 (Подільський район), домовлялися з лікарем, чула багато всякого, але щоб бути впевненою — то краще перестрахуватись!

Катерина
Катерина
@mama.glumana Ukraine,Kyiv,Mama ? Vegetarian 

Вагітність

Моя вагітність протікала взагалі гарно! Перший триместр, мабуть, як у більшості були запаморочення, дуже сильно хотілося спати (спала де тільки можна було?), запахи тяжко переносила.


Стояла на обліку у клініці на Печерську «Здравіца», лікар була Сановська Ольга, з цим пощастило, нічого лишнього не казала, конкретна, з гумором. Що до оплати, там як більшість клінік не потребують одразу наперед всю суму, платиш тільки тоді коли приходиш туди і здаєш аналізи (це дуже зручно)! В середньому обійшлося десь у 18,000 грн.

Їздили відпочивати в Турцію на 5-6 місяці вагітності, лікар не радила далеко літати. Переліт і відпочинок пройшов на ура?⛰✈️. Скакала я там,?ходили дужеееее багато, різні екскурсії відвідували, каньйон самі обходили, але плавати з животом мені було дуже не зручно, дискомфорт сильний був, наче стискало живіт у воді. І у Київі у басейн я лише пару раз ходила.

Источник: [email protected]

Я трудоголік, працювала дужеееее багато, я майстер по манікюру @nail.glumana, відвідувала курси, дівчат вже записувала аж на місяць вперед, не працювала тільки останні 2 неділі до пологів!

ТАК РОБИТИ НЕ ТРЕБА!!!!!!!

Для того ж і даюється на 7 місяці вже декретна відпустка, щоб готуватися і фізично, і, саме головне, морально до появи ?. Тому що, коли ви з ? на руках, ви про себе забуваєте на деякий час, із-за цього може бути депресія. Останні місяці гуляйте, ходіть в кіно, зоопарки, музеї, гості, ресторани, просто майтеся дурнею, розважайтеся на повну!!! Головне — бережіть себе і любіть себе, ВИ У СЕБЕ ОДНА!!!

Пологи

Звуть лікаря Давід Заурович, багато гарного чула, відгуки читала, скажу від себе «ЛЮДИНА ВІД БОГА»!!! 1 день я лежала у передпологовій палаті, і того ж дня об 23:11 почалися перейми, а вже о 9:00 мене перевели у пологову палату.

Партнерські пологи — це щось неймовірне, чоловік мене дуже сильно підтримував, за це я йому дуже вдячна. Всім раджу народжувати не на одинці з лікарями, а з близькою людиною (чоловік, сестра, бабуся, подруга…).

Запропонував лікар анестезію, так як я всю ніч не спала, виснажена була, бо перейми вони болючі, але тільки 1 хвилину, 4хвилини відпочинку і так постійно?.

Источник: [email protected]

Не боляче було, дуже професійно все робили, наслідків страшних не було як багато пишуть, це залежить все ж від команди лікарів!

О 16 я вже народила малюка. Емоції просто зашкалювали, не передати словами… боляче але недовго і дуже швидко забувається?.

От вже після пологовий період… важко було фізично, але все пройшло за 3/4 неділі.

Пологовим будинком я повністю задоволена, все чисто, ремонт у палатах свіжий, всі дуже ввічливі, підтримували!

Набрала під час вагітності 10кг. Всю вагітність як і до неї, і після я на правильному харчуванні, рідко дозволяю собі солодощі, для мене солодощі це фрукти і сирники (запіканки)?.

М`ясо я не їм, все інше їм, була анемія під час виношування малюка, пила залізо у таблетках і все добре було. Ось так пройшли мої самі найважливіші дні у житті .

ГВ

Хочу розповісти про дуже делікатну і вкрай важливу тему ГОДУВАННЯ! Будучи на 8 місяці, я почала передивлятися на YouTube відео по темі ГВ.

Источник: [email protected]

Дуже пізно знайшла чудовий канал Ніни Зайченко (консультант гв/слінгоконсультант), вона там дуже багато корисної інфи розповідає. Обов’язково треба передивитися її відео до того моменту, як ви будете у пологовому!

Коли я народила малюка і зіштовхнулася з великою проблемою, я не знала як прикладати дитину до грудей (була кров, сльози і біль у мене), звісно у пологовому вас ніхто вчити цьому не буде!

На 7 день коли ми вже були вдома я викликала консультанта по ГВ до дому, приїзджала Катерина Круп з групи підтримки «Молочні ріки». Показувала мені, як правильно годувати дитину, і після цього все наладилося! Тому дуже раджу майбутнім матусям не відкладувати ці зустрічі, коли буде так, як у мене SOS ситуація, а вже на 1/2 день викликати консультанта прямо у пологовий (вони приїжджають куди скажете)!!!Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Один комментарий на «“История беременности и рассказ о родах во 2 роддоме Киева”»

  1. Татьяна:

    Тоже родила малышку 15.03.2018 года, у Давида Зауровича, врач от Бога, спасибо ему большое, за команду профессионалов и четкую слаженную работу.

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты