Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="268601"]
Новости

Як українські зірки виглядали в школі: фото

0
З початком учбового року ми починаємо відчувати ностальгію за шкільними часами та аналізувати теперішніх себе. Українські зірки н

З початком учбового року ми починаємо відчувати ностальгію за шкільними часами та аналізувати теперішніх себе. Українські зірки не стали виключенням і показали, як виглядали в школі.

Катя Осадча

Телеведуча та багатодітна мама цього року вже не веде сина до школи, оскільки старший син Ілля випустився та вже відправився на навчання в університет США. Тому 1 вересня вона згадує свої шкільні роки та вітає всіх з початком навчального року.

«Цього 1-го вересня, вперше за останні 12 років, ми не ідемо в школу, школяр виріс і тепер студент, але через якихось два роки матимемо нового першачка і напередодні першого вересня я вже істерично думала про те, яку ж школу обрати)) і дивне відчуття, коли не треба на шкільний базар. Вітаю всіх з Днем знань і бажаю легкого навчального року»,


— прокоментувала фото Осадча.

Катя Осадча

Джерело: instagram.com/kosadcha

Олександр Пономарьов

Відомий український співак згадав свої шкільні роки, опублікувавши на власній сторінці в інстаграм архівні фото зі шкільного дзвінка.

«1 вересня — день знань, 1980 рік, місто Хмельницький , район Ракове , школа номер 9! Знайдете мене ?»,

— підписав він публікацію.

Олександр Пономарьов

Джерело: instagram.com/ponomaryovoleksandr

Олександр Пономарьов

Джерело: instagram.com/ponomaryovoleksandr

Соломія Вітвіцька

Телеведуча закликала підписників знайти її на шкільному фото. В дописі до знімку вона також згадала, як йшла в перший клас.

«Ми до ночі збирали мені ранець. Навіть, бабуся з дідусем приїхали з Бродів, щоб допомогти зібратися, а далі разом піти на лінійку. Тож, віддавали мене до школи всією родиною;)»

— згадувала якось Соломія Вітвіцька в соцмережах.

Соломія Вітвіцька

Джерело: instagram.com/solomiyavitvitska

Ганна Різатдінова

Відома українська гімнастка показала себе в дитинстві. Ще з малих років вона готувалася стати олімпійською чемпіонкою, про що якось розповіла своїм прихильникам.

«Спогади про шкільні роки у мене не сильно яскраві. Але яскраво пам’ятаю своє перше вересня. Ми вибирали форму, купували мені портфель. Батьки дуже переживали, особливо тато. Але для мене це не вважалося якоюсь дуже особливою подією. Ось спорт, так — це для мене було все…»

— згадала спортсменка.

Ганна Різатдінова

Джерело: instagram.com/anna_rizatdinova

Влад Дарвін

Український музикант та зірковий тато, у якого в червні народився синок Рональд, теж вирішив показати архівні кадри з першого вересня. Влад пригадує, що тоді йому було складно влаштуватися в школу.

«Першого дзвоника у мене не було. Моя сім’я займалася переїздом на Поділ у жовтні 1992 року, і за старими правилами я повинен був ще один рік ходити в дитячий сад. Але на Подолі в Києві всі садки були переповнені. Мама відчайдушно шукала місце для мене хоч в якійсь школі, але всі перші класи були укомплектовані дітьми. Якимось дивом їй вдалося домовитися, щоб мене взяли в експериментальний клас в ліцей #100 «Поділ», де навчалися діти шести років (нам передбачалося 12 років навчання).

Я був 35-им учнем, включився в процес з другої чверті і відразу «наздогнав» шкільну програму. В нашому ліцеї навчались півтори тисячі учнів. Станом на 1 вересня на площі перед входом ставили велику сцену. У старших класах у День знань я і мої однокласники традиційно виступали перед тисячною аудиторією. Ми співали пісні, танцювали, гуморили — нас завжди «ставили» в програму як хедлайнерів»,

— поділився своїми спогадами про початок навчального року Влад Дарвін.

Влад Дарвін

Джерело: пресслужба

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты