Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274790"]
Школьник

Чи підуть діти до школи 1 вересня: пояснив міністр освіти

0
Нещодавно заступник Міністрерства освіти та науки Андрій Вітренко повідомив про відкриття шкіл з початку нового навчального року

Нещодавно заступник Міністрерства освіти та науки Андрій Вітренко повідомив про відкриття шкіл з початку нового навчального року. Подібні заяви розхвилювали батьків через військову агресії РФ в Україні. То чи дійсно діти підуть до школи з 1 вересня? 

Чи підуть діти до школи 1 вересня: пояснює міністр освіти

Джерело: Freepik

Під час телемарафону «Єдині новини» Андрій Вітренко заявив, що «усі діти — студенти, учні — мають піти до шкіл, університетів, коледжів, закладів професійно-технічної освіти». Замміністра пообіцяв, що до того часу усі школи будуть обладнанні хоча б простими укриттями. Також він додав, що відкриття шкіл у регіонах проведення активних бойових дій залежатиме від рівня безпеки.

Звісно, подібні заяви викликали переживання у багатьох батьків, які не бажають відправляти дітей в школи без повноцінних укриттів. При цьому раніше Вітренко стверджував, що до очного навчання діти повернуться лише у заклади освіти, які їх мають.

Втім, перейматися не варто. Міністр освіти Сергій Шкарлет зазначив, що відомство напряму не впливає на учбові процеси конкретних шкіл. Тобто воно не встановлює правила роботи та формат навчання. Цим займаються чиновники, засновники, місцеві органи, керівники об’єднаних громад, мерії міст та військові адміністрації.


«І лише за наявності безпеки для учасників освітнього процесу може бути формат офлайн», — заявив Шкарлет.

Отже, рішення про відкриття шкіл для дітей буде прийматися у кожному місті, селі, районі окремо. Формат навчання (онлайн чи офлайн) залежатиме від безпекової ситуації та наявності бомбосховищ.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты