Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="279662"]
Школьник

10 найкращих дистанційних шкіл України

0
В Україні дуже активно розвивається альтернативна освіта, створюються десятки різних онлайн-закладів, які мають безліч переваг по

В Україні дуже активно розвивається альтернативна освіта, створюються десятки різних онлайн-закладів, які мають безліч переваг порівняно з традиційними школами. Чим гарний такий вид навчання? Яку дистанційну школу вибрати для навчання своєї дитини? Читайте у цій статті.

дитина, інтернет, компьютер 10 найкращих дистанційних шкіл України

Джерело: Freepik

Дистанційні школи України, що відповідають ключовим вимогам батьків!

Ліцей «Ангстрем»  

Харківський приватний ліцей «Ангстрем» здійснює освітній процес за дистанційною або екстернатною формами навчання у вигляді навчальних занять, вебінарів, онлайн форумів та конференцій, самостійної роботи учнів із застосуванням ІКТ, дослідницької та проектної діяльності, індивідуальних консультацій та очних сесій.

Дистанційна форма навчання у Ліцеї «Ангстрем» організована за такою схемою: учень має постійний доступ до шкільного освітнього порталу, де розміщено робочий навчальний план відповідного класу, тижневий розклад занять, консультацій та вебінарів, електронний щоденник, чат з вчителями-предметниками та адміністрацією. У кожному уроці розміщено аудіо-, відео-, графічна та текстова інформація та посилання на підручники та посібники, рекомендовані МОН України.


Ліцей «Ангстрем»  

Центр дистанційної освіти «Джерело»

У ЦДО «Джерело» створено умови для ефективного навчання дітей у власному темпі та в зручний час. Учні школи відзначають, що такий підхід дозволяє раціонально розподіляти час на вивчення предметів з урахуванням індивідуальних потреб. Ваша дитина зможе навчатися у затишку власної домівки, без зайвого шуму та відволікаючих факторів.

Звукові та відеоелементи, яскраві зображення, графіки, власні лабораторні роботи та інші інтерактивні елементи роблять навчання цікавим та захоплюючим.

Ви матимете повний контроль 24/7 над освітнім процесом вашої дитини: є можливість відстежувати освітній прогрес, динаміку у вивченні окремих предметів, спілкування з вчителями. А класний куратор підтримує комунікацію на всіх етапах навчання.

Центр дистанційної освіти «Джерело»

Атмосферна школа

Ця школа навчає дистанційно за очною програмою 1-11 класів, що повністю відповідає навчальній програмі, затвердженій МОН. Школа є ліцензованим освітнім закладом та має право надавати учням, що успішно склали іспити, свідоцтва про загальну середню освіту державного зразка.

Навчальна платформа дистанційної школи містить всі необхідні інструменти для успішного навчання онлайн, а також забезпечує доступ до тисячі авторських навчальних матеріалів: відеоуроки, презентації, відео лабораторних робіт,тести для самоконтролю, онлайн підручники та інші додаткові матеріали. Кожен учень Атмосферної Школи має можливість створювати свій розклад та навчатися у тому ритмі, що необхідний саме йому, тож навчання онлайн надає необмежені можливості розвитку дитини у багатьох напрямках.

Ви можете отримати безкоштовний тестовий доступ до програми школи на 2 тижня, щоб ознайомитися з матеріалами та форматом навчання.

Атмосферна школа

Центр освіти «Оптіма»

Дистанційна школа Центр освіти «Оптіма» є високотехнологічною формою отримання якісної освіти в 1-11 класах школи, відповідно до державного стандарту України, незалежно від місця проживання/тимчасового перебування учня, стану здоров’я, особливих потреб, політичної ситуації. Навчатись в дистанційній школі можна з будь-якого місця світу за індивідуальним графіком, на своїй швидкості сприйняття, без будь-яких обмежень. Такий підхід допомагає якісно й продуктивно здобувати знання й виконувати завдання.

Тут уроки засновані на інтерактивних методах навчання. Відео, аудіоматеріали, 3D-моделі, анімації роблять процес засвоєння матеріалу захопливим і зрозумілим, а педагоги завжди на зв’язку й регулярно проводять предметні консультації.

Оцінити переваги школи можна спробувавши демодоступ.

Центр освіти «Оптіма»

Дистанційна онлайн-школа з отриманням повної загальної середньої освіти та видачею документів державного зразка.

Тут відсутнє пояснення «на пальцях» і схематичні зображення на дошці. Школа по максимуму використовує всі можливості навчання перед комп’ютером: ілюстрації, відеозаписи експериментів і практичних занять, історичні фільми та ін. У методах перевірки знань поєднує прогресивні тестові технології, щоб діти звикали до сучасних видів іспитів (ДПА та НМТ), і класичну письмову роботу, щоб вони розвивали вміння творчо мислити.

На відміну від роботи з цілим класом, де вчитель просто не має можливості приділити увагу кожному учневі, вчителі школи постійно на зв’язку з кожним учнем і працюють з кожним індивідуально. Вони перевіряють домашню роботу кожного учня і коментують всі основні помилки, також діти можуть задавати питання вчителям в текстовому чаті в будь-який час і на кожне з них вони обов’язково отримають відповіді протягом доби.

Онлайн-школа «Альтернатива»

Центр дистанційної освіти А+

Дистанційна школа А+ — це сучасне цифрове навчальне середовище для учнів 1-11 класів, яке створено на базі ПЗЗСО І ступеня “Академія сучасної освіти” з поглибленим вивченням іноземних мов та ПЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів “Гімназія А+”. Кожен учень отримує документи про освіту державного зразка.

Центр дистанційної освіти А+ поєднав в собі навчання на платформі, де розміщені уроки, завдання, тести з доступом 24/7 та онлайн-уроки з вчителями в режимі реального часу. При створенні дистанційної школи освіти А+ ми використали тільки найкращі сучасні інформаційні технології, багаторічний досвід дистанційного та очного викладання наших вчителів.

Мета Центру — навчити учнів вчитися з використанням навичок LifeLong Learning. Навчання протягом всього життя передбачає надання можливості кожному учневі реалізувати свій потенціал в незалежності від місця, часу або інших обставин.

Центр дистанційної освіти А+

Дистанційна школа Unicorn School

Інноваційна шкільна освіта у форматі комп’ютерної онлайн-гри, для учнів з 5 по 11 класи. Школа працює за ліцензією Міністерства Освіти та Науки УкраїниАтестат державного зразка.

Дистанційна школа має власну ефективну методику освіти школярів, яку розробили група педагогів найвищої кваліфікації на чолі з доктором педагогічних наук та засновником Комп’ютерної Академії IT STEP Дмитром Корчевським. Методика полягає в розумінні мотивації як рушійної сили в освіті дитини. Запропонуйте Вашій дитині пограти в комп’ютерну гру – і вона буде зосереджено досягати бажаного результату багато годин поспіль. Використовуючи цю особливість дитячої психіки, можна досягти вражаючого прогресу.

Unicorn School пропонує батькам технологію, яка дозволяє провести незалежну оцінку рівня знань вашої дитини з предмету приблизно за пів години.

Дистанційна школа Unicorn School

JAMMschool

Ліцензована загальноосвітня онлайн⁠-⁠школа з Гарвардською методикою навчання. Інноваційна система освіти для учнів 5-11 класів, яка розвиває сильні сторони дитини та мотивує вчитися самостійно.

Школа допомагає дитині: навчатися за персональним планом, розробленим саме для неї, виявити та розкрити закладені в ній здібності, вчитися самостійно з мінімальним втручанням батьків, підготуватися до майбутнього завдяки ранній профорієнтації. Супервайзер звільняє час батькам на улюблені справи, а дітям створює умови для навчання без зайвих нервів та стресу.

Навчання відбувається на сучасній навчальній онлайн⁠-⁠платформі, яка постійно вдосконалюється. Ще до початку навчання кожна дитина проходить тест на множинні інтелекти, який допомагає скласти її персональну “дорожню карту навчання”.

JAMMschool

Українська дистанційна школа

Метою створення Української дистанційної школи було надання доступу до якісної освіти усім категоріям школярів, які постраждали через війну в Україні. Ця школа створена для дітей, які через війну мусять вчитися  за незвичайних обставин – перебувають за кордоном або на окупованих територіях, ховаються від обстрілів у зоні бойових дій або їх школи зруйновані.

Разом з тим, тут можуть навчатися діти з усіх куточків світу.Саме тому у школі розроблений гнучкий графік навчання — зранку та ввечері, налагоджена постійна комунікація із вчителем, структуровані покрокові завдання, доступ до навчальних матеріалів надається учням 24/7. Навчання проходить у захищеному середовищі Moodle, «єдина кнопка» доступу до навчальних матеріалів та ресурсів, інтуїтивний інтерфейс.

Українська дистанційна школа

First Online Creative Ukrainian School – це повноцінна, середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів у Вас вдома, яка видає своїм випускникам після закінчення 4-го класу свідоцтво про здобуття початкової освіти; після 9-го – свідоцтво про отримання базової середньої освіти; а після завершення школи в 11-му (12) класі – свідоцтво про отримання повної загальної середньої освіти державного зразка.

Для навчання потрібна лише наявність гаджету (планшету, ноутбуку або ПК).

First Online Creative Ukrainian School «FOCUS»


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты