Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="275487"]
Развитие

18 каналів з україномовним контентом на YouTube для старших дошкільнят та молодших школярів

0
Колекція україномовних каналів із пізнавальним контентом від психологіні Анни Романик. Сьогодні пропоную добірку носіїв пі

Колекція україномовних каналів із пізнавальним контентом від психологіні Анни Романик.

18 каналів з україномовним контентом на YouTube для старших дошкільнят та молодших школярів

Джерело: Instagram @pressrkomi

Сьогодні пропоную добірку носіїв пізнавальної інформації, яка буде цікавою для тих дітей, яких уже приваблюють не лише цифри, кольори, професії і транспорт. Перелік буде цікавим для старших дошкільнят та молодших школярів. Проте й дорослі зможуть отримати задоволення від їх перегляду).

Цікава наука

На каналі доступна велика кількість науково-популярних та освітніх відео з біології, фізики, астрономії, географії, математики, які перекладені та озвучені українською мовою.


Книга-мандрівка. Україна

«Смачний» канал, контент якого побудований у стилі мультсеріалу, який заснований на реальних подіях. Прекрасний варіант знайомства з історією.

Хмаринка

Пізнавальний канал для всієї родини. Тематика відео різноманітна: науково-пізнавальна, соціальна, розважальна. Там можна знайти щось цікаве як для молодших, так і для старших.

Хмаринка Science

Науково-популярний та пізнавальний канал. Підійде старшим дітям та дорослим. Тематика контенту: досягнення світової науки.

Віртуальна школа

Навчальні відеоуроки для школярів українською мовою. Канал корисний і дітям, і батькам, і вчителям. Відеоролики можна використовувати як додатковий матеріал для навчання.

ХабблТраббл

Астроблог для астрочомучок. Цікаві факти про космос.

LearningUa

Наука простими словами. На каналі можна знайти відео із дослідами, науково-популярні відео з фізики, природи, відеоуроки з української мови та математики.

Enjoy The Science

Незвичайний канал, в якому поєднані різнопланові відео. Там зустрінете ролики з тем: психологія, біологія, філологія, література, культура. Буде цікавим для старших дітей та дорослих.

 

Наука та Всесвіт

На каналі переклади і озвучення українською мовою науково-популярних відео із фактами сучасних досліджень космосу, людини, природи.

Kozak TV

Велика кількість пізнавальних роликів для дітей, які можна використовувати в навчанні. Основні теми: природознавство, географія, історія, космос та чимало відео пов’язаних з Україною.

 

Мальва

Канал, який був створений на карантині під час пандемії, проте актуальність такого контенту не зменшилася. Уроки НУШ для дітей.

UA dokumental

Документальні, історичні та науково-популярні фільми, які озвучені українською мовою.

Наука для дітей

Про науку доступно дітям від фанатів наукової програми Галілео.

Телеканал ПЛЮСПЛЮС

Канал з великою кількістю пізнавальних відео для дітей категорій дошкільного та молодшого шкільного віку.

Знайченко

Канал із цікавими фактами про весь світ.

Розумний кОтусь

Канал із різноплановим україномовним контентом. На каналі можна знайти аудіоказки та відео про тварин для молодших, а також відео та уроки для школярів.

Казочки та цікаві історії для дітей

Канал для поціновувачів аудіоказок та історій.

Bookingem

Науково-розважальний канал, який наповнений контентом із цікавою інформацією про звичні речі та явища, аудіоказками та іншими відео, які сподобаються дітям.

Сподіваюся, що добірка стане корисною для тих, хто шукає альтернативи російськомовному контенту.

Можливо, Ви теж маєте чим поділитися?

© Анна Романик


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты