Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="266989"]
Новости

Регіна Тодоренко зізналася, що перехворіла ковідом на відпочинку в Туреччині

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2021.06.22
0
Популярна ведуча Регіна Тодоренко розповіла, як відствяткувала день народження. Зірка вирушила до Туреччини, де майже весь відпоч

Популярна ведуча Регіна Тодоренко розповіла, як відствяткувала день народження. Зірка вирушила до Туреччини, де майже весь відпочинок довелося провести на самоізоляції.

Регіна Тодоренко

Джерело: instagram.com/reginatodorenko

В епоху пандемії вже кожен зрозумів, що плани на відпочинок або святкування дня народження може зіпсувати всього одна річ — захворювання COVID-19. Саме з цією неприємністю зіткнулася ведеча Регіна Тодоренко.

Так, 14 червня знаменитості виповнився 31 рік. На честь події вона разом з рідними вирушила на відпочинок до Туреччини, однак там заразилася коронавірусом. Внаслідок іменинниці довелося відзначати день народження в готелі. Ба більше, через хворобу ведучу навіть госпіталізували.

«Щаслива людина, яка майже весь відпочинок хворіла на коронавірус, пережила госпіталізацію, день народження провела з коронавірусом і сиділа в ізоляції. Спасибі матусі моїй за допомогу. Без тебе я б не впоралася!»


— поділилася зірка.

Регіна Тодоренко про COVID-19

Джерело: instagram.com/reginatodorenko

На щастя, Регіна пішла на поправку і змогла відзначити 31-й день народження, хоч і в стилістиці пандемії.

«Я плакала, коли мене вітали люди, одягнені в скафандри. Що поробиш, такі наші реалії! Господи, нехай всі будуть здорові!»,

— розповіла вона у власному дописі.

Публікацію ведуча доповнила знімком з літака, на якому позує разом з сином та у масці, яка прикриває лише рот. В результаті підписники розкритикували зірку за зневажливе ставлення до заходів безпеки, які сьогодні є обов’язковими для дотримання.

  • «А в чому сенс носити так маску? Для галочки?»
  • «Або зніми, або надягни. Навіщо рот закривати?»
  • «Ви б хоча б маску правильно надягли».

Інші ж користувачі побажали ведучій міцного здоров’я.

Регіна Тодоренко фото

Джерело: instagram.com/reginatodorenko

Варто зазначити, що для Регіни відпустка виявилася важким випробуванням. Свято затьмарило не тільки захворювання, а й трагічна подія в родині. 14 червня, в свій день народження, зірка дізналася про смерть дідуся.

«Шкода, що слідом за хорошими новинами приходять погані. Мені складно підібрати слова. І я не впевнена, що вони взагалі потрібні. Спочивай з миром, дідусь Олексій»,
— розповіла вона в Сторіс.

Нагадаємо, з 2018 року Регіна Тодоренко заміжня за російським артистом Владом Топаловим. Пара виховує дворічного сина Михайла. Для Регіни це перший шлюб, а ось музикант раніше був одружений на моделі Ксенії Даніліной. До речі, на відпочинку Влад не був присутній, оскільки все ще відновлюється після операції.

Регіна Тодоренко та Влад Топалов фото

Джерело: instagram.com/reginatodorenko

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты