Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="272264"]
Новости

Регіна Тодоренко вдруге вагітна: фотофакт

Old date:
Current date: 2023.02.08
New date: 2022.01.18
0
Популярна ведуча Регіна Тодоренко та музикант Влад Топалов готуються вдруге стати батьками. Як стало відомо, ведуча чеекає на друг

Популярна ведуча Регіна Тодоренко та музикант Влад Топалов готуються вдруге стати батьками. Як стало відомо, ведуча чеекає на другу дитину!

Регіна Тодоренко вагітна вдруге

Джерело: instagram.com/reginatodorenko

За інформацією інсайдерів, Регіна Тодоренко та Влад Топалов стануть батьками вдруге. Зараз пара виховує трирічного сина Михайла, але незабаром у них з’явиться ще одна дитина.

Сама Тодоренко чутки про вагітність коментувати не поспішає. Повідомляється, що вона планує розповісти про своє цікаве становище у новому інтерв’ю, вихід якого відбудеться у березні цього року.

Про плани зірки розповів Telegram-канал «Тільки нікому». Там був опублікований скріншот листування з інсайдером, який повідомив про майбутнє інтерв’ю та вагітність Регіни.


«У Hello! типу ексклюзив на цю новину, вона там оголосить», – зазначило джерело.

Влад Топалов та Регіна Тодоренко

Джерело: instagram.com/reginatodorenko

 

Шанувальники Тодоренка з радістю відреагували на новину, оскільки давно помітили зміни у постаті знаменитості та її спроби приховати цікаве становище.

Останнім часом Регіна почала прикривати живіт на фото або зніматися вище за пояс. А в одному з роликів ведучої в сторіс і зовсім можна розглянути животик, що округлився.

Джерело: instagram.com/reginatodorenko

Джерело: instagram.com/reginatodorenko

Варто зазначити, що свою першу вагітність Тодоренко також до останнього намагалася приховувати. Тоді знаменитість носила мішкуватий одяг, фотографувалася з певного ракурсу або вибирала пози, при яких непомітні зміни у фігурі. Проте уважні шанувальники, звичайно, однаково здогадувалися про цікаве становище ведучої. Втім, Регіна ніколи не приховувала, що не проти бути багатодітною матусею.

«Мені хочеться народити ще одну дитину. А може, й не одного. Як люди мене зрозуміли — я не відповідаю за це. Але якщо говорити про дітей, то якщо Бог дасть, незабаром це справді відбудеться», — зізналася Тодоренко в одному з інтерв’ю.

Регіна Тодоренко про материнство

Джерело: instagram.com/reginatodorenko

Нагадаємо, свого сина Михайла Регіна народила 5 грудня 2018 року. За музиканта Влада Топалова вона вийшла заміж у листопаді того ж року, вже у положенні. Пара, до речі, дуже дбайливо ставиться до особистого життя. Вони довго приховували свої стосунки від сторонніх очей. Пропозицію руки та серця Влад зробив коханій під час відпочинку у Франції у липні 2018-го. Відтоді вони припинили ховатися від шанувальників і тепер активно діляться сімейними фото та подробицями.

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты