Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="274880"]
Новости

Дружина Олександра Скічка розсекретила ім’я їхньої новонародженої доньки

0
У квітні колишній телеведучий і радник голови Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко та його дружина, біз�

У квітні колишній телеведучий і радник голови Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко та його дружина, бізнесвумен Єлизaвета Юрушева, знову стали батьками. У пари народилася донечка, але досі вони не розкривали її ім’я.

Дружина Олександра Скічка розсекретила ім'я новонародженої доньки

instagram.com/elizaveta.yurusheva

Наразі Єлизавета разом з дітьми перебуває за кордоном, а Скічко — в Україні. Новими подробицями щодо поповнення в родині бізнесвумен поділилася під час спілкування з підписниками в історіях Instagram. Як виявилося, донечку назвали Анною.

Єлизавета Юрушева діти

Джерело: instagram.com/elizaveta.yurusheva

Також Юрушева зізналася, що залишила дім за тиждень до початку повномасштабного вторнення РФ в Україну.

«Мої батьки дуже наполягали, щоб я поїхала. Була на восьмому місяці вагітності. Сашко був у Черкасах. Не вірила у всі ці чутки й навіть взяла квиток додому на 24.02», — поділилася матуся.


Про початок повномасштабної війни Юрушева дізналася від свого чоловіка, Олександра Скічка.

«Мене набрав Сашко о п’ятій ранку. А далі все було як у тумані. Мені було дуже страшно за Сашка та батьків», — зізналася Єлизавета.

Крім того, вона розповіла, що на тлі стресу була змушена відмовитися від грудного вигодовування.

«Ми на суміші. Молоко та стрес — несумісні», — додала дружина Скічка.

Єлизавета Юрушева про 24 лютого

Джерело: instagram.com/elizaveta.yurusheva

Дружина Олександра Скічка

Джерело: instagram.com/elizaveta.yurusheva

Нагадаємо, Олександр Скічко та Єлизавета Юрушева, які одружилися у 2017 році, знову стали батьками у квітні. Пара опублікувала спільний допис в Instagram, у якому повідомила про народження доньки. Вони також виховують спільну донечку Наталю та сина Єлизавети Даніеля від першого шлюбу з австрійським бізнесменом.

Олександр Скічко дружина та діти

Джерело: instagram.com/aleksandrskichko


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты