Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="267768"]
Новости

Регіна Тодоренко розповіла, як їхати у справах без істерик дитини

Old date:
Current date: 2023.02.08
New date: 2021.07.27
0
Телеведуча Регіна Тодоренко - активна працююча матуся, яка займається різними проєктами. Звісно, іноді їй доводиться відправлятис

Телеведуча Регіна Тодоренко — активна працююча матуся, яка займається різними проєктами. Звісно, іноді їй доводиться відправлятися у відрядження. Довгий час спокійно поїхати у справах зірці не вдавалося, оскільки син весь час плакав через від’їзд мами. Але Регіна знайшла вихід із ситуації і тепер ділиться власним лайфхаком з іншими. 

Регіна Тодоренко про сина

Джерело: instagram.com/reginatodorenko

Як розповіла Тодоренко в інстаграм, вона спробувала багато різних способів, як відлучитися від сина, аби той не сильно засмучувався. Раніше ведуча намагалася зробити все, щоб розлука для хлопчика пройшла м’яко, але прощання однаково закінчувалося сльозами з обох сторін.

«Я часто буваю у відрядженнях, хоч і люблю свою роботу, але розставання з малюком дуже складно переживаю. Особливо, коли тоненький ніжний дитячий голос говорить: «Мамочка, кохана, побудь зі мною ще трошки. Я тебе міцно-міцно люблю»

Що тільки не пробувала Регіна: і домовлялася, і пояснювала, і була переконлива, і спокійна, привозила подарунки, медитувала, зверталася до фахівців за допомогою. Вона навіть знімала мультики з іграшками, програвала ситуацію відходу мами на роботу за допомогою іграшкових тварин, читала казки, забезпечувала повний комфорт і затишок, але все було безуспішно. Лише нещодавно вона нарешті знайшла найкращий спосіб, як розлучитися з Майклом без сліх.


Регіна Тодоренко з сином

Джерело: instagram.com/reginatodorenko

Як пояснює Тодоренко, важливо, аби малюк сам захоті, щоб мама поїхала:

«Тут на допомогу прийшла ручна лялька у вигляді доктора, який надсилає мені на телефон відео з проханням про допомогу в черговому місті: іноді потрібно врятувати лаванду, яка засихає, часом річку, що забруднилася, а ще картоплю, на яку напав колорадський жук».

Тоді телеведуча демонструє ці короткі ролики своєму синові і він охоче відпускає маму рятутвати планету. А вже на роботі Тодоренко робить відео-звіт зі своїх відряджень про виконану. Таким чином, вона стала ніби героєм для своєї дитини.

«Діти дуже надихають на вдосконалення. Усі батьки хочуть бути героєм для свого чада. Сподіваюся, і у мене вийде!»

Регіна Тодоренко про сина

Джерело: instagram.com/reginatodorenko

Регіна Тодоренко з сином Майклом

Джерело: instagram.com/reginatodorenko

А як вам така ідея?


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты