Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="278732"]
Новости

Марічка Падалко показала зворушливу зустріч доньок із батьком-військовим

0
Чоловік телеведучої Єгор Соболєв служить в ЗСУ і на кілька днів приїхав до Києва, щоб побачити своїх рідних. Марічка Падалко оп�

Чоловік телеведучої Єгор Соболєв служить в ЗСУ і на кілька днів приїхав до Києва, щоб побачити своїх рідних.

Марічка Падалко

Джерело: Instagram@marichkapadalko

Марічка Падалко опублікувала відео зустрічі доньок із татом. Доньки – 15-річна Марія та 13-річна Катерина – приїхали додому з Праги, де знаходилися останнім часом, а на вокзалі на них чекав зворушливий сюрприз. Діти не бачились з батьком 8 місяців.

На відео видно здивування дівчат, коли в натовпі на пероні вони розгледіли свого тата.

«Дівчата 8 місяців не бачили батька. Вони знали, що на вокзалі в Києві ми зустрінемо їх із Міхою, але навіть не здогадувалися, що Єгора вчора викликали до Києва буквально на два дні забрати дрони. Дива трапляються. Тому День батька у нас сьогодні… «, – написала під роликом телеведуча.


 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Марічка Падалко (@marichkapadalko)

Відео дуже розчулило підписників: «Плачу від щастя. Нехай батьки будуть поряд з дітками», «Яка радість. Єгоре, нехай береже тебе Бог і всіх захисників. Ви так потрібні своїм дітям», «Реву. Нехай уже швидше закінчиться ця клята війна», «Це і справді неймовірні кадри», «Нехай цей момент триває якнайдовше», «У мене сльози на очах», «Рада за вашу родину. Зворушливо до сліз», – залишають українці коментарі під постом Марічки.

Джерело: Instagram@marichkapadalko

Нагадаємо, що ведуча ТСН та марафону «Єдині новини» на 1+1 Марічка Падалко разом зі своїм чоловіком Єгором Соболєвим виховують трьох дітей – Михайла, Марію та Катерину. З перших днів російського вторгнення чоловік боронить Україну від ворога.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты