Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275385"]
Новости

Лідія Таран і Марічка Падалко зворушили мережу кадрами першої зустрічі на тлі зруйнованого київського будинку

0
У перші дні повномасштабного вторгнення телеведуча Лідія Таран залишалась в Києві — тримала інформаційну оборону в ефірі марафон

У перші дні повномасштабного вторгнення телеведуча Лідія Таран залишалась в Києві — тримала інформаційну оборону в ефірі марафону «Єдині новини». Проте через кілька днів, з міркувань безпеки, вирішила виїхати в безпечне місце зі своєю донькою Василиною. Кілька днів були на заході України, але вирішили їхати далі, до Франції — на запрошення друзів, і, щоб звільнити місце для тих українців, кому немає куди їхати.

 Лідія Таран і Марічка Падалко

Джерело: пресслужба каналу «1+1»

Уже двічі в житловий комплекс Лідії Таран влучали російські ракети. На жаль, не без жертв. Через ці обстріли Лідія вирішила поки не поспішати з поверненням до України — задля безпеки й навчання доньки Василини. Але днями в мережі з’явилось спільне фото зворушливої зустрічі Ліди з найкращою подругою і кумою, Марічкою Падалко в Києві. Телеведучі зізнаються, коли вперше побачились через 5 місяців війни — обіймались і плакали.

«Ми не бачилися п’ять місяців і невідомо, коли побачимося знов, але частинка України зараз в кожному з нас, де б ми не були. З того часу, як Ліда переїхала у свою нову квартиру, ми все не змогли знайти час на спільну каву в її стінах. Зараз знайшли. Шкода, що з таким краєвидом і склом під ногами, але як добре, що складні часи роблять нас тільки ближчими та сильнішими», — підписала фото Марічка Падалко, ведуча ТСН і марафону «Єдині новини».

 Лідія Таран і Марічка Падалко

Джерело: пресслужба каналу «1+1»

До Києва Лідія Таран приїхала на кілька днів — полагодити вікна і двері, котрі пошкодились через обстріли її будинку, взяти техніку для роботи та найголовніше — побачитись з мамою, братом. Марія Гаврилівна з початку повномасштабного вторгнення вирішила лишитись вдома — скооперувалась з сусідами та займалась городом. Ліда каже, дуже скучила за рідними й друзями, але лишатись в Києві не планує, адже існує ризик повторних влучань у її будинок, який знаходиться поруч із заводом «Артема».


 Лідія Таран і Марічка Падалко

Джерело: пресслужба каналу «1+1»

За кордоном Лідія намагається робити все можливе для підтримки України: співпрацює з мерією міста Нансі, розповідає французькою мовою про війну в Україні та міських заходах, дає інтерв’ю місцевим ЗМІ, веде благодійні концерти у різних містах Європи, консультує журналістів. Також разом з колегами відкрила програму Ukraine SOS (https://dobro.ua/project/Ukraine_sos/), відправляє гуманітарні вантажі в Україну та курує благодійний проєкт «Здійсни мрію».

 Лідія Таран і Марічка Падалко

Джерело: пресслужба каналу «1+1»Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты