Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275346"]
Все буде УКРАЇНА!, Новости

Камалія показала свій маєток у Лондоні, в якому прихистила українців

0
Українська співачка Камалія та її чоловік-мільярдер Мохаммад Захур зараз знаходяться у своєму маєтку в Гемпстеді на півночі Лондо

Українська співачка Камалія та її чоловік-мільярдер Мохаммад Захур зараз знаходяться у своєму маєтку в Гемпстеді на півночі Лондона. На цей час подружжя прихистило в цьому будинку шістнадцять українців, які змушені були покинути свої домівки.

Камалия, Камалія

Джерело: instagram @kamaliyaofficial

Пара дала інтерв’ю виданню The Telegraph, Камалія розповіла, як допомагає українцям під час війни, а також про умови життя із 24 лютого, в іноземних ЗМІ співачку назвали українською Леді Гагою.

Співачка займається благодійністю, дає концерти та допомагає біженцям. У їх величезному маєтку зараз проживає 16 українців-друзі, знайомі й ще кілька людей, яких сім’я прихистила і піклується про них.

Камалія, Камалия

Джерело: instagram @kamaliyaofficial

«Більшість з них — це люди, яких ми знаємо. Друзі, родичі, а також пара українок, яких ми спонсорували. В будинку більше немає місця. Ми віддали всі наші кімнати тому, хто прийде. Люди сплять навіть на диванах. Я, Камалія і діти всі разом спали в одній кімнаті. Ми повинні робити все, що в наших силах», — говорить Мохаммад Захур.


Англійські журналісти були вражені розкішшю маєтку. У публікації він поділився, що в цьому будинку багато все. Всюди стільці, крісла та дивани — золоті, з леопардами, шезлонги, з оксамитом. В одній з кімнат він нарахував 56 подушок.

Камалия, Камалія

Джерело: instagram @kamaliyaofficial

Цей будинок належить Мохаммаду Захуру з 1996 року і він коштує кілька мільйонів доларів. Однак зірки не приховують, що зараз така розкіш може виглядати безглуздо, але все це було до війни.

«Сьогодні важлива не розкіш. У 8 мільйонів осіб тепер немає дому, говорити про розкіш тепер немає сенсу. Для нас це більше не розкіш», — додає чоловік артистки.

Співачка зазначила, що перейшла на українську мову, вони з чоловіком активно підтримують ВСУ фінансово, а Мохаммад припинив свій бізнес в росії. Камалія також зізналася, що її батьки залишилися в Україні – вони не захотіли їхати.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты