Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274263"]
Новости

«Наш генетичний код»: українські зірки поділилися фото в вишиванках

0
Сьогодні, 19 травня, відзначається Міжнародний день вишиванки. Відомі українські особистості вітають усіх зі святом та діляться вл�

Сьогодні, 19 травня, відзначається Міжнародний день вишиванки. Відомі українські особистості вітають усіх зі святом та діляться власними фото в традиційних сорочках.

«Наш генетичний код»: українські зірки поділилися фото в вишиванках

Лілія Ребрик — ведуча, акторка та мама двух доньок

«Наш генетичний код, частинка душі нашої нації, духовна броня наша — вишиванка. Сьогодні її день і мені здається цього року він має особливе, сакральне, надважливе значення — мабуть, як ніколи раніше. Українці по всьому світу вдягнуть сьогодні вишиванки…» — поділилася своїми думками ведуча.

Лілія Ребрик

Джерело: instagram.com/liliia.rebrik

Катя Осадча — телеведуча, мама трьох синів

«В наших серцях хрестиком вишито Україна! З Днем вишиванки!», — підписала своє фото в сукні-вишиванці ведуча.


Джерело: instagram.com/kosadcha

Олена Зеленська — перша леді України, мама доньки та сина

«Хтось дістає її, дивом вцілілу, із шафи у зруйнованому будинку. А хтось втратив разом із домом. Хтось шукає її в іншій країні, куди вигнала війна. Хтось одягне її в рідному місті, де нарешті немає обстрілів. Хтось – в окупації, ризикуючи життям. А хтось зробить це взагалі вперше, бо вперше відчув таку потребу.

Цей день українці відзначають багато років, але війна наповнила його новим щемливим змістом. Можливо, вперше ми так гостро відчуваємо сенс відомого вислову про «вишитий код нації». Вперше це стало настільки особистим і гострим. Вперше це про наші страшні втрати й про обов’язкову перемогу над ворогом і горем. З Днем вишиванки, друзі!», — привітала перша леді в інстаграм.

Олена Зеленська

Джерело: instagram.com/olenazelenska_official

Олександр Педан — телеведучий, батько доньки та сина

«Цього року відзначаю свято в дуже визначній для мене вишиванці, адже вона створена вручну мамою. День вишиванки сьогодні сприймається абсолютно по-особливому. Тому що більшість почала розуміти, наскільки треба поважати й шанувати свої традиції, захищати національну ідентичність та культуру. Для мене це свято важливе тим, що воно тільки наше — українське!

Загалом не прибічник того, що треба кожного дня ходити в вишиванці, але на важливі події, мені здається, правильно її одягати і показувати всьому світу, що маємо традиції — дуже глибокі, давні, починаючи з Київської Русі…» — поділився ведучий в інстаграм.

Катерина Кухар — балерина, мама сина та доньки

«Від маленького до дорослого українця відомо, що вишиванка — це генетичний код нації. Вона є бронею української душі. І ці слова вже не потребують додаткових пояснень. Тому сьогодні, хочеться про інше. Що ви відчуваєте, коли надягаєте сорочку? Вона про особливі відчуття та спогади… Наче відчуваєш на собі найтепліші обійми мами. Наче заходиш додому, а там аромат фірмового ванільного пирогу.

Вишиванка про наше коріння, спогади… Вона є безцінним спадком від мами до дитини, коли кожна нитка це материнське піклування та любов — вшитий оберіг. Я маю надію, що наш оберіг захистить сьогодні кожну родину від ракет над нашим спільним домом. Що вже скоро ми всі зможемо дістати свої вишиванки та вдягти їх святкуючи перемогу! І кожен з нас відчує свободу! Що зашита у коді нашої нації…»

Катерина Кухар

Джерело: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Ольга Фреймут — ведуча, мама двух доньок та сина

«Наша вишита Господом доля. І барвів на вишиванці більше, ніж чорних ниток. Вітання від моєї родини, рідні українці!», — підписала свої фото в вишиванці ведуча.

Ольга Фреймут

Джерело: instagram.com/freimutolia

Григорій Решетник — ведучий та батько трьох синів

Ведучий популярного шоу «Холостяк» записав відеозвернення з привітаннями до Дня вишиванки.

З Днем вишиванки!

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты