Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="282091"]
Материалы на украинском языке

Кому і як допомагала Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні в лютому

0
Благодійна організація “Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні” з особливою турботою реалізує програми, спрямовані на покр

Благодійна організація “Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні” з особливою турботою реалізує програми, спрямовані на покращення здоров’я та добробуту дітей і їхніх родин. Про результати в лютому — читайте далі.

Фундація Дім Рональда МакДональда

СІМЕЙНІ КІМНАТИ РОНАЛЬДА МАКДОНАЛЬДА

Сімейні кімнати Рональда МакДональда — це не просто затишні простори на території найбільших дитячих лікарень. Це місце тепла та підтримки, де родини можуть бути разом з дітьми, допомагаючи їм одужувати.

Кімнати облаштовані так, що сім‘ї можуть відпочити, перекусити, прийняти душ, задовольнити базові потреби, у деяких — ночувати у окремих спальних кімнатах стільки, скільки буде потрібно. Сімейні кімнати Рональда МакДональда відкриті для родин у дитячих лікарнях Вінниці, Львова, Києва, Сум та Рівного, усі послуги в них для родин — безкоштовні.


У лютому Сімейні кімнати відвідали 7159 разів. Це – 903 родини хворої малечі, що відчули себе наче вдома в лікарі. 321 раз родини змогли лишилися на ночівлю. За весь час існування Сімейних кімнат їх відвідали родини 235 337 разів. За кожною цифрою — історії родин, яким допомогла Фундація.

Фундація Дім Рональда МакДональда

Processed with VSCO with al1 preset

Марічка вдруге на реабілітації, і вдруге — у Сімейній кімнаті Рональда МакДональда у дитячій обласній лікарні Рівного. Зараз маленька уже досліджує світ, проте сім місяців тому лікарі боролися за її життя. У дівчинки була вроджена вада, яку, коли вона тільки-но народилася, прооперували. Увесь цей час мама Мирослава жила у Сімейній кімнаті і твердо вірила, що донечка одужає. «‎Лікарі і адміністраторки Сімейної кімнати — це маленька друга сім’я. Щиро дякуємо за можливість проживання під час лікування донечки. У Вас дуже затишно та комфортно. Саме завдяки вам ми пройшли лікарняні випробування», — говорить Мирослава.

ПРОДУКТОВІ НАБОРИ

Зруйновані прифронтові міста і села. Саме туди скеровує свою допомогу продуктовими наборами Фундація Дім Рональда МакДональда, адже там живуть люди, що потребують підтримки. Розповіді волонтерів, через яких Фундація передає допомогу, вражають.

Фундація Дім Рональда МакДональда

Фундація Дім Рональда МакДональда

«‎Повертаємося з чергової поїздки: деокупована, але зруйнована Харківська область. Люди тут досі живуть у зруйнованих будинках. У деяких нема досі світла та газу. Як чують, що їдемо з допомогою від Фундації Дім Рональда МакДональда, дуже радіють. Історія кожної родини там змушує діставати хустинку, щоб витерти сльози. Тому в цей день плачемо та багато обіймаємося. Їдемо дуже виснажені, але радіємо, що можемо допомогти»

У лютому важливі продукти харчування Фундація змогла передати для 8000 родин.

Підтримати програми Фундації запрошуємо на сайті rmhc.org.ua


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты