Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="267008"]
Новости

Даша Квіткова розповіла, як почувається на 9 місяці вагітності: подробиці

Old date:
Current date: 2023.02.02
New date: 2021.06.23
0
Дружина Нікіти Добриніна знаходиться на 37 тижні вагітності. Вже на початку липня пара привітає свою першу дитину. А поки майбутня м

Дружина Нікіти Добриніна знаходиться на 37 тижні вагітності. Вже на початку липня пара привітає свою першу дитину. А поки майбутня матуся ділиться подробицями самопочуття та підготовки до народження сина.

Даша Квіткова на 9 місяці вагітності

Джерело: instagram.com/kvittkova

Зараз Даша перебуває на 9 місяці вагітності. Хоч тіло блогерки помітно збільшилося, але вона продовжує вести активний спосіб життя. При цьому вже на останніх термінах вона відчуває набряки та старається менше дивитися у дзеркало.

«Як я? Сильно нервую, але намагаюся себе контролювати. Мене заспокоюють моменти, коли я сиджу на сайтах і вибираю різні штуки для дому. Дихаю глибоко. Мені здається, що тіло набрякло до нереальних масштабів, намагаюся зайвий раз в дзеркало не дивитися. Радію, що все пішло не в обличчя, а в попу і ноги. Рухаюся повільно і кряхчу», — розповіла Квіткова.

Даша Квіткова фото

Джерело: instagram.com/kvittkova

Вона також додала, що не боїться пологів. В неї є план на випадок, коли все почнеться:


«Як я описала свій стан на зустрічі з психологом, коли вона запитала наші дії: «Мию голову, зберігаю спокій, народжую здорову дитину»».

За словами дружини Добриніна, вони вже наповну готуються до появи сина. Навіть домовляються з ним, щоб він з’явився на світ після закінчення ремонту:)

«Домовляємося з ним, щоб зустріч відбулася після переїзду в будинок. У нас майже все готово. Там вже зібрані меблі, лежить всюди плитка, постелений паркет, готові сходи і вкручені всі світильники. Сьогодні в будинок їде дитяче ліжко, комод і різна «дрібниця», яку ми купили на днях. Завтра перша бригада заїжджає на спец. прибирання після ремонту. Потім заїжджає на збірку м’яких меблів».

Добринін та Квіткова

Джерело: instagram.com/kvittkova

Нагадаємо, Нікіта Добринін і Даша Квіткова одружилися 20 травня 2020 року. Вже в січні подружжя повідомило радісну новину про те, що чекає дитину. Нещодавно вони придбали власний дім, який вже майже готовий до життя з немовлям.

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты