Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="272399"]
Новости

Даша Квіткова відповіла на критику за відпочинок з дитиною на Сейшелах

0
"Навіщо дитину піддавати таким випробуванням?" - почали розпитувати Дашу незадоволені користувачі. Блогерка Даша Квіткова та ї�

«Навіщо дитину піддавати таким випробуванням?» — почали розпитувати Дашу незадоволені користувачі.

Даша Квіткова про відпочинок з дитиною на Сейшелах

Джерело: instagram.com/kvittkova

Блогерка Даша Квіткова та її чоловік Микита Добринін проводять відпустку на Сейшелах. Разом з собою пара взяла 6-місячного синочка Лева. Все мало бути чудово, та у перші ж дні відпочинку подружжя зіштовхнулося з труднощами.

Спочатку захворіла мама, потім почалися проблеми у малюка та побутові складнощі з облаштуванням відпочинку з немовлям. Про це розповіла сама Квіткова у своїх історіях в інстаграм.

Даша Квіткова про відпочинок з дитиною

Джерело: instagram.com/kvittkova

Блогерка розповіла про важкий переліт, морську хворобу, якою вона встигла перехворіти кілька разів, і зуби, що прорізаються в сина. Останній момент став особливою перепоною. Даша знала, що у хлопчика повинні різатися зубки, та не очікувала, що процес розпочнеться так швидко після прильоту. Довелося навіть звернулися по допомогу до дитячої поліклініки, оскільки у Лева чотири дні трималася температура понад 38 градусів.


Звісно, деякі користувачі почали давати оцінку діям популярної блогерки. Деяким не сподобалося, що Квіткова вирішила взяти на відпочинок таку маленьку дитину і тим самим піддала її випробуванням. Та Даша не стала погоджуватися з «розумниками».

«Читаю в коментарях: «Навіщо дитину піддавати таким випробуванням, вона же ще маленька дуже». Яким, б…, випробуванням, задаюся я питанням. Ми змушуємо його зуби прорізатися?», — обурилася блогерка.

Даша Квіткова

Джерело: instagram.com/kvittkova

За словами Квіткової, вона має невелику кількість аудиторії, яка вважає власні коментарі доречними. Сама ж Даша чудово знала, з якими труднощами доведеться зіштовхнутися під час відпустки. Вона підготувалася та взяла з собою аптечку.

«У мене є 1% аудиторії, які неуважні, і вирішують, що їх коментарі дуже доречні, мовляв, ось зараз-то вони й поставлять мене на місце? Просто я не очікувала, що це буде в перші дні… Почекайте… Якщо у мене трапилася три рази морська хвороба і кон’юнктивіт, то виходить… що я себе теж мучу. Все логічно тоді)», — відповіла хейтера дружина Добриніна.

Джерело: instagram.com/kvittkova

Нагадаємо, Даша Квіткова та Микита Добринін офіційно одружилися 20 травня 2020 року. Пара познайомилася на шоу «Холостяк» і відтоді будує сімейні стосунки. 13 липня минулого року вони вперше стали батьками — у них народився син, якого назвали Лев.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты