Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="272399"]
Новости

Даша Квіткова відповіла на критику за відпочинок з дитиною на Сейшелах

Old date:
Current date: 2022.12.09
New date: 2022.01.25
0
"Навіщо дитину піддавати таким випробуванням?" - почали розпитувати Дашу незадоволені користувачі. Блогерка Даша Квіткова та ї

«Навіщо дитину піддавати таким випробуванням?» — почали розпитувати Дашу незадоволені користувачі.

Даша Квіткова про відпочинок з дитиною на Сейшелах

Джерело: instagram.com/kvittkova

Блогерка Даша Квіткова та її чоловік Микита Добринін проводять відпустку на Сейшелах. Разом з собою пара взяла 6-місячного синочка Лева. Все мало бути чудово, та у перші ж дні відпочинку подружжя зіштовхнулося з труднощами.

Спочатку захворіла мама, потім почалися проблеми у малюка та побутові складнощі з облаштуванням відпочинку з немовлям. Про це розповіла сама Квіткова у своїх історіях в інстаграм.

Даша Квіткова про відпочинок з дитиною

Джерело: instagram.com/kvittkova

Блогерка розповіла про важкий переліт, морську хворобу, якою вона встигла перехворіти кілька разів, і зуби, що прорізаються в сина. Останній момент став особливою перепоною. Даша знала, що у хлопчика повинні різатися зубки, та не очікувала, що процес розпочнеться так швидко після прильоту. Довелося навіть звернулися по допомогу до дитячої поліклініки, оскільки у Лева чотири дні трималася температура понад 38 градусів.


Звісно, деякі користувачі почали давати оцінку діям популярної блогерки. Деяким не сподобалося, що Квіткова вирішила взяти на відпочинок таку маленьку дитину і тим самим піддала її випробуванням. Та Даша не стала погоджуватися з «розумниками».

«Читаю в коментарях: «Навіщо дитину піддавати таким випробуванням, вона же ще маленька дуже». Яким, б…, випробуванням, задаюся я питанням. Ми змушуємо його зуби прорізатися?», — обурилася блогерка.

Даша Квіткова

Джерело: instagram.com/kvittkova

За словами Квіткової, вона має невелику кількість аудиторії, яка вважає власні коментарі доречними. Сама ж Даша чудово знала, з якими труднощами доведеться зіштовхнутися під час відпустки. Вона підготувалася та взяла з собою аптечку.

«У мене є 1% аудиторії, які неуважні, і вирішують, що їх коментарі дуже доречні, мовляв, ось зараз-то вони й поставлять мене на місце? Просто я не очікувала, що це буде в перші дні… Почекайте… Якщо у мене трапилася три рази морська хвороба і кон’юнктивіт, то виходить… що я себе теж мучу. Все логічно тоді)», — відповіла хейтера дружина Добриніна.

Джерело: instagram.com/kvittkova

Нагадаємо, Даша Квіткова та Микита Добринін офіційно одружилися 20 травня 2020 року. Пара познайомилася на шоу «Холостяк» і відтоді будує сімейні стосунки. 13 липня минулого року вони вперше стали батьками — у них народився син, якого назвали Лев.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты