Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="275267"]
Новости

Даша Квіткова та Нікіта Добринін відсвяткували перший день народження сина

0
13 липня синочку Даші Квіткової та Нікіти Добриніна виповнився рік. Враховуючи ситуацію в Україні, зіркова родина відсвяткувала де�

13 липня синочку Даші Квіткової та Нікіти Добриніна виповнився рік. Враховуючи ситуацію в Україні, зіркова родина відсвяткувала день народження вдома. Не обійшлося й без атмосферної фотосесії для сімейного архіву.

Даша Квіткова та Нікіта Добринін

Джерело: instagram@nikitadobrynin

Саме рік тому Даша та Нікіта вперше стали батьками, у пари з «Холостяка» народився син Лев. З цієї нагоди батьки влаштували миле сімейне свято та поділилися  найзворушливішими моментами з підписниками.

На фотографіях папа та син вдягнуті в однакові вишиванки. Це дуже символічно, адже під час війни зіркове подружжя залишається в Україні, Даша та Нікіта перейшли на українську мову та роблять все, щоб виховати свого сина справжнім патріотом.

Для Лева батьки зробили сюрприз і подарували йому перший іменинний тортик.


Даша Квіткова та Нікіта Добринін

Джерело: instagram@nikitadobrynin

«Рік! Вже цілий рік нашому найкращому хлопчику. Це був найважливіший рік у нашому житті. Яна знімала наші пологи, і зараз дуже символічно, що фото на перший рік теж робить вона…», — написала у підписі до знімків Квіткова.

Даша Квіткова та Нікіта Добринін

Джерело: instagram@nikitadobrynin

Щасливий батько також поділився своїми емоціями.

«Лев став подарунком долі, наша мрія, стимул ставати кращими і щасливішими. Діти і є наша країна. І сьогоднішній день народження сина, це привід вірити, що радість ще є і завжди має залишатися бажання жити далі», — написав Нікіта.

Даша Квіткова та Нікіта Добринін

Джерело: instagram@nikitadobrynin

Шанувальники пари відразу почали вітати іменинника та його батьків:

  • Такий гарненький, вітаю, Даша, передавайте привіт пупсику. Солодкий хлопчик такий.
  • Вітаю карапуза…
  • Який солоденький хлопчик. Дивишся і собі хочеться.
  • Яка маленька булочка, з днем ​​народження, Левко! Зростати на радість батькам.
Даша Квіткова та Нікіта Добринін

Джерело: instagram@nikitadobrynin

Даша змонтувала короткий ролик, в якому зібрала найкращі моменти з сином, починаючи з народження: «Обережно, відео викликає сльози. Дякую, що пережили разом з нами цей рік. Далі – більше».


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты