Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="272366"]
Новости

Дружина Віктора Павліка показала 7-місячного сина у стильній фотосесії

Old date:
Current date: 2023.02.08
New date: 2022.01.24
0
Дружина та концертний директор Віктора Павліка Катерина порадувала прихильників новою порцією стильних фото з маленьким синочко

Дружина та концертний директор Віктора Павліка Катерина порадувала прихильників новою порцією стильних фото з маленьким синочком. Дивіться, як підріс Михайло.

Дружина Віктора Павліка з 7-місячним сином

Джерело: instagram.com/repyahovakate

Катерина Реп’яхова активно розвиває свій блог в інстаграм. Вона ділиться не лише робочими моментами, а й подробицями материнства. Часто дівчина публікує стильні та милі фото зі своїм синочком Михайлом, якого вона народила у шлюбі з Віктором Павліком.

Нова фотосесія була зроблена у темних відтінках, завдяки чому кадри вийшли дуже чуттєвими та проникливими. Катерина на фото постала у чорній сукні, яку доповнила аксесуарами у вигляді сережок. А от Михайлика вона вбрала у сірі штанці під денім та яскраву сорочку у червоно-білу клітинку.

Катерина Репяхова з сином

Джерело: instagram.com/repyahovakate

Джерело: instagram.com/repyahovakate

Для Катерини народження первістка стало знаковою подією у житті. Блогерка неодноразово зазначала, що поява Михайла сильно вплинула на неї як на жінку. Вона дуже щаслива бути мамою.


«Просто дуже люблю свого сина. І щаслива, що життя мені подарувало материнство. Хочеться зберегти у пам’яті кожен момент».

Катерина Реп'яхова фото

Джерело: instagram.com/repyahovakate

До речі, Катерина не раз зазначала в сторіс про важливість бути самодостатньою жінкою. Вона старається бути особистітю, тому активно розвиває власний блог. Навіть же розписала плани на майбутній рік. Днями матуся поділилася з прихильниками ідеями, які хоче втілити у 2022 році.

Взимку дружина Віктора Павліка запустить бізнес, навесні зіграє весілля, яке вони з чоловіком відклали через смерть його сина Павлика, а потім зробить собі мамопластику. Влітку Реп’яхова відзначить перший день народження сина, а згодом хоче купити новий автомобіль та переїхати на іншу квартиру. А от вже восени планує зробити собі ринопластику.

Розписати плани на рік — дійсно крута ідея. Це чудовий спосіб наблизитися впорядкувати власні бажання, особливо якщо не знаєте, за що хапатися в першу чергу. Радимо вам подбати про власні цілі у цьому році!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты