Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="272348"]
Новости

Анатолій Анатоліч показав 6-місячного сина

0
Телеведучий Анатолій Анатоліч насолоджується батьківством. Зірковий тато поділився новою порцією милих фото з шестимісячним син�

Телеведучий Анатолій Анатоліч насолоджується батьківством. Зірковий тато поділився новою порцією милих фото з шестимісячним синочком Нілом.

Анатолій Анатоліч з сином

Джерело: instagram.com/anatoliyanatolich

Днями сину Анатоліча виповнилося 6 місяців. На честь радісної події ведучий порадував шанувальників новими знімками з малюком. У своєму блозі в інстаграм він розмістив декілька кадрів, на яких ніжно тримає та цілує синочка.

«Нілу 6 місяців. Як чудово, що він у нас є. Святкуватимемо», — прокоментував публікації щасливий батько.

Анатолій Анатоліч діти

Джерело: instagram.com/anatoliyanatolich

Зараз Анатолій відпочиває разом з дружиною та дітьми в США. На фото можна побачити, як вони з малюком зустрічають захід сонця у Флориді.


Підписники позитивно відреагували на нові фото татуся і побажали малюкові здорового та щасливого життя:

«Вітаємо богатиря!», «Щастя і здоров’я вашому зайчику», «Нехай росте здоровим і щасливим! Ви класні», «Нехай все його життя буде наповнене тільки радісними та щасливими моментами», «Так швидко летить час».

Анатолій Анатоліч

Джерело: instagram.com/anatoliyanatolich

Нагадаємо, Анатолій Анатоліч став батьком втретє у липні 2021 року. Дружина ведучого Юлія Бойко народила сина, якого назвали Нілом. Також пара має двох доньок — Алісу та Лоліту. На пологах у дівчат чоловік не був присутнім, а от на останні зважився піти і не пожалкував.

«Я вперше був присутній на пологах, і це неймовірно складно, чудово, важко, фантастично і ще купа інших епітетів. Юла, ти така сильна! Я підозрював, але тепер знаю точно. Спасибі партнерським пологам. Люди, які провели цей день з нами, лікарі з неймовірною витримкою та добротою. Я б панікував, але мені не дали такої можливості», — розповів про свої враження Анатолій.

Анатолій Анатоліч та Юла

Джерело: instagram.com/anatoliyanatolich


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты