Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="274198"]
Новости

Даша Квіткова та Ілона Гвоздьова з дітьми повернулися до Києва: фото

Old date:
Current date: 2022.06.25
New date: 2022.05.17
0
Дві популярні зіркові матусі нарешті змогли повернутися додому. Шлях був нелегким, але вони щасливі бути разом з рідними. Дивимося

Дві популярні зіркові матусі нарешті змогли повернутися додому. Шлях був нелегким, але вони щасливі бути разом з рідними. Дивимося перші фото воз’єднаних родин.

Даша Квіткова та Ілона Гвоздьова з дітьми повернулися до Києва: фото

Джерело: instagram.com/kvittkova

Українська блогерка та мама сина Даша Квіткова переховувалася від війни на заході України, а от танцівниця Ілона Гвоздьова разом з двома дітьми — в Італії. Нарешті знаменитості змогли повернутися до Києва, та не приховують: шлях назад був надважким.
Так, Квіткова в інстаграм зізналася, що після понад двох годин у дорозі була вимушена повертатися назад, бо забула документи. Через це родина змогла дістатися до квартири лише о 22:30. Ще однією перепоною стало те, що Даші довелося їхати на інший кінець міста за ключами, і все це у комендантську годину. Вона зупинялася на кожному блокпості, через що потрапила додому лише о 0:30.

Даша Квіткова повернулася в Київ

Джерело: instagram.com/kvittkova

В будь-якому випадку Даша щаслива поверненню додому. Нарешті вона змогла воз’єднатися з чоловіком Микитою Добриніним. Кілька днів тому пара навіть відзначала приємну подію — 10 місяців з народження їхнього первістка, сина Лева.


«10 місяців найкласнішому хлопчику!!! Дякуєм Богу, що в нас є такий офігенний сенс життя».


Даша Квіткова та Микита Добринін

Джерело: instagram.com/kvittkova

Хореограф Ілона Гвоздьова теж не змогла не повідомити про своє повернення. Вона довго чекала на воз’єднання зі своїм чоловіком. Нарешті це сталося, про що вона розповіла у своєму блозі в інстаграм. Артистка відзначила, що дорога була дуже важка, та ділитися деталями поїздки не стала. В Україні її з дітьми зустрів дідусь, а вже згодом вона нарешті побачила коханого чоловіка.


«Сміливість — це під час війни повернутися до чоловіка, воз’єднати сім’ю і вчитися жити по-новому не дивлячись ні на що», — прокоментувала своє повернення Ілона Гвоздьова.

Джерело: instagram.com/ilonagvozdeva

Ілона Гвоздьова з чоловіком та дітьми

Джерело: instagram.com/ilonagvozdeva


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x