Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273846"]
Новости

Даша Квіткова поділилася корисним лайфхаком для матусь

0
Популярна блогерка Даша Квіткова поділилася корисним способом, який допоможе привчити дитину засинати самостійно. Цей метод вона

Популярна блогерка Даша Квіткова поділилася корисним способом, який допоможе привчити дитину засинати самостійно. Цей метод вона розробила на власному досвіді.

Даша разом з чоловіком Микитою Добриніним виховують 9-місячного сина Лева. Це перша дитина в родині. Подружжя відкрито розповідає прихильникам про труднощі та приємні моменти батьківства. Так, нещодавно Даша в інстаграм поділилася способом, яким навчила сина самостійно засинати. Перш за все вона рекомендує набратися терпіння, бо дитину доведеться привчати поступово.

«Спочатку прибирала гойдання. Типу ходиш-ходиш кімнатою, потім трохи погойдала, знову ходиш. Качати не до заспокоєння, небагато, щоб дитина відвикала. Коли звик просто до ходьби, я лягала з ним на ліжко, а він на руках. Хлопала по спинці і співала. Знову тиждень/півтори, поки не звик. Після прибирала з рук, лежала поруч, співала і хлопала», — розповіла Квіткова.


Даша Квіткова та Микита Добринін

instagram.com/kvittkova

Потім молода мама почала прибирати співи, залишивши лише заспокійливі хлопки по спині. Згодом радить виключити і їх.

«Якщо плаче, то я рахую 30 машин (30 сек), знову хлопаю не до заспокоєння, і знову рахую 30 машин. Так він навчився самостійно засинати і навіть якщо вночі прокидається, моя допомога більше не потрібна», — ділиться Даша.

Також дружина Добриніна відзначила, що дитині налаштуватися на сон гарно допомагають асоціації. Наприклад, ви погралися з малюком, а потім підходите до віконця і кажете дню: «пока-пока». Так само робите з освітленням у кімнаті. Ці вправи допомогли Квітковій навчити Лева засинати самостійно і тепер вона лише сидить поруч, поки він засинає.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты