Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="267531"]
Новости

Даша Квіткова показала новонародженого сина та розкрила його ім’я

Old date:
Current date: 2022.06.27
New date: 2021.07.15
0
Напередодні Даша Квіткова народила своєму чоловіку, телеведучому Микиті Добриніну, сина. А тепер новоспечена матуса показала малю

Напередодні Даша Квіткова народила своєму чоловіку, телеведучому Микиті Добриніну, сина. А тепер новоспечена матуса показала малюка та назвала його ім’я.

Даша Квіткова

instagram.com/kvittkova

Так, в інстаграм Даша Квіткова поділилася з підписниками новим фото малюка та повідомила, що його назвали Лев. На знімку матуся тримає хлопчика та мило посміхається: «Дякую, що обрав нас Лев, наш найкращий син».
В своїх сторіс Даша також розповіла, як почуває себе в ролі мами. Вона насолоджується материнством та вже чекає повернення додому.

«Сьогодні мій чоловік веде захід, тому залишив мене в пологовому будинку одну. А я, до речі, дуже хотіла подивитися, як я буду поратися одна. Поки мені все дуже подобається. Я кайфую від ролі мами. Не знаю, мене аж переповнюють різні емоції, енергія береться просто не знаю, звідки».


Даша Квіткова

Джерело: instagram.com/kvittkova

Водночас перша ніч з малюком виявилася непростою. Хлопчик не міг заснути через проблеми з животиком.

«Сьогодні була така важка ніч. Ніхто з нас не спав, тільки Микита спав, тому що ми були в іншій кімнаті, дали йому поспати перед заходом. У малого крутив животик, але зараз все добре. Сьогодні виписка. Ми сьогодні їдемо додому. Я цьому дуже рада. Я так хочу додому вже, щоб ми повернулися з новим складом».


Народжувала Квіткова у пологовому будинку «Лелека». Аби задовольнити цікавість шанувальників, вона навіть влаштувата тур кімнатою.

Палата була розділена на дві кімнати з телевізорами — в одній був розкладний диван, стіл, а в другій — лікарняне ліжко, на якому Квіткова годувала грудьми та здавала аналізи. Ще вона мала власну ванну.


Також Даша лишилася задоволеною кухнею. Чоловік дівчини Микита Добринін навіть зумів влаштувати романтичну вечерю при свічках прямо в палаті.


Нагадаємо, про те, що Даша Квіткова та Микита Добринін стали батьками, стало відомо 13 липня. У своїх соцмережах подружжя повідомило про народження сина.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x