Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="267504"]
Новости

Фото дня: Анастасія Приходько годує грудьми в образі Маліфісенти

Old date:
Current date: 2023.03.23
New date: 2021.07.15
0
Відома українська співачка та баготодітна мати Анастасія Приходько встигає поєднувати роботу та материнство. Дивимось миле фото.

Відома українська співачка та баготодітна мати Анастасія Приходько встигає поєднувати роботу та материнство. Дивимось миле фото.

Анастасія Приходько годує груддю в образі Маліфісенти

Джерело: instagram.com/prykhodko_official

В квітні Анастасія Приходько народила третю дитину — сина на ім’я Лука. Відтоді артистка насолоджується материнством та ділиться деталями догляду за немовлям. Раніше вона вже показувала, як годує грудьми місячного малюка, а також розповіла про цінність жіночих грудей. Тепер співачка вразила новим фото.

Зіркова матуся не припинила працювати після народження сина. Нині Анастасія задіяна у зйомках нового музичного проєкту. Незважаючи на роботу, вона не забуває про свої материнські обов’язки.

Так, між зйомками Приходько встигає ще й погодувати тримісячного Луку. Відповідним кадром вона поділилася у своєму профілі в інстаграм. Цікаво, що на знімку зірка позує в образі, який їй підібрали для проєкту — чаклунки Маліфісенти.


Анастасія Приходько

Джерело: instagram.com/prykhodko_official

Автором фото виступив батько малюка та чоловік артистки Олександр. Недавно Анастасія розповіла про стосунки з коханим та ставлення до зради. Як зізналася Приходько, якщо Олександр «піде на ліво», вона його пробачить.

«Ми з моїм чоловіком стільки пройшли, я знаю, що він надійна людина. Я знаю, що він буде поруч. Якщо він полюбить іншу, я його відпущу. Діти все з ним, все буде з ним. Ця людина назавжди буде зі мною. Якщо станеться зрада фізіологічна — лихий попутав, я пробачу. Тому що мені набагато дорожче все те, що ми пройшли. А це, ну, біс поплутав «,

— поділилася Приходько.

Нагадаємо, у пари є дві спільні дитини — сини Гордій та Лука. Також артистка виховує старшу дочку Нану від абхазького бізнесмена Нурі Кухілави.

Приходько діти

Джерело: instagram.com/prykhodko_official


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты