Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="268116"]
Новости

Анастасія Приходько розповіла, як схудла після пологів на 20 кг без спорту

Old date:
Current date: 2023.03.23
New date: 2021.08.12
0
Після народження третьої дитини Анастасія Приходько почала повертатися в форму. Артистка вже скинула 20 кілограмів, і все це без ді

Після народження третьої дитини Анастасія Приходько почала повертатися в форму. Артистка вже скинула 20 кілограмів, і все це без дієт та виснажливих тренувань!

Анастасія Приходько про схуднення

Джерело: instagram.com/prykhodko_official

В квітні Анастасія Приходько стала мамою втретє — вона народила сина, якого назвала Лука. За кілька місяців після пологів артистка встигла скинути 20 кілограмів! Позбутися зайвого вдалося без дієт та тренувань.

Ефективному схудненню виконавиця завдячує спеціальному режиму харчування для грудного вигодовування. Останні чотири місяці вона харчується за спеціальним графіком виключно вареною та приготованою на пару їжею. Також Приходько не дозволяє собі наїдатися на ніч та заїдати стрес. Результат чудовий — зайва вага просто зникає.

«Харчуватися треба за спеціальним графіком, по годинах. Так, щоб в організм потрапили всі необхідні мікроелементи. Я так втомилася від цього, адже пішов 4-й місяць, а я продовжую харчуватися за цими табличками. Але як результат, кілограми зникають самі собою»,


— поділилась секретом артистка за кулісами зйомок одного шоу.

Анастасія Приходько

Джерело: instagram.com/prykhodko_official

Хоча зіркова матуся вимушена четвертий місяць їсти лише за табличками, зате такий суворий раціон дозволяє не займатися спортом.

«Спортом я не займаюсь! Це трохи не моє»,

– заявила Анастасія.

Анастасія Приходько з дітьми

Джерело: instagram.com/prykhodko_official

Нагадаємо, співачка Анастасія Приходько також виховує дочку Нанну та сина Гордія. Третя вагітність та пологи змусили співачку знову відчути всі красоти та наслідки материнства, але зміни тіла артистку не лякають. Навпаки, вона відкрито говорить про зміни, щоб підтримати інших матусь. Так, раніше Приходько розповіла про цінності жіночих грудей, назвавши їх символом материнства.

«Я знаю, що мої груди більше не буде красивою, але вона буде як медаль на моєму тілі, і гордість того, що я змогла, у мене вистачило сил, нервів, і контролю щоб дати маленькій людині можливість вбирати моє молоко…»

— зазначила вона.

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты