Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268093"]
Новости

MONATIK відправився у відпустку з дружиною та синами: милі фото

Old date:
Current date: 2022.06.29
New date: 2021.08.10
0
Популярний український артист Дмитро Монатік порадував шанувальників новими сімейними знімками. На днях співак разом з дружиною

Популярний український артист Дмитро Монатік порадував шанувальників новими сімейними знімками. На днях співак разом з дружиною та синами відправився у відпустку в теплі краї. Насолоджуємося літніми кадрами!

Дмитро Монатік родина

Джерело: instagram.com/monatik_official

Після того як дружина Дмитра Монатіка вразила новими знімками синів, сам артист вирішив порадувати сімейними фото. Довгий час пара приховувала обличчя своїх дітей, однак тепер активно радують милими публікаціями з хлопчаками.
Так, нещодавно родина Монатіка відправилась на відпочинок за кордон. Куди саме, співак розкривати не став. Лише поділився стильним знімком, на якому крокує «у відпустку» з дружиною Іриною та синами Платоном та Данилом, тримаючись за руки.

Монатік з синами

Джерело: instagram.com/monatik_official

Як розповів Монатік своїм прихильникам, на відпочинок вони прилетіли нещодавно. Сімейство знаходиться вже два дні на курорті і за цей час встигли показати розкішну віллу, в якій зупинились. Будинок має велику гарну терасу та басейн, в якому активно плавають сини Ірини та Дмитра.


В інстаграм виконавець опублікував фото з хлопцями. Платон та Данило насолоджуються теплими сонячними днями та мило усміхаються.


Сини Монатіка

Джерело: instagram.com/monatik_official

Дружина відомого артиста теж поділилась з кумирами милою світлиною. В Instagram-stories вона показала, як сини переносять переліт. Один із хлопчиків солодко дрімав біля тата.


Шанувальники відразу побажали родині чудового відпочинку, а також почали порівнювати схожість синів на Дмитра та Ірину.

  • «Який чесний розподіл у хлопчиків зі схожості на батьків, дуже класні».
  • «Праворуч — Діма, зліва — Іра».
  • «Ну які дорослі вже, любов у плоті».
  • «Які ж виходять офігенські дітлахи, коли made with love».


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x