Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="272188"]
Новости

5 українських зіркових пар із великою різницею у віці

0
Будь-який вік підкорюється коханню. Цю знамениту фразу доводять відомі українські зіркові пари із великою різницею у віці. Нез�

Будь-який вік підкорюється коханню. Цю знамениту фразу доводять відомі українські зіркові пари із великою різницею у віці.

Никита Добрынин и Даша Квиткова

Джерело: Instagram@kvittkova

Незважаючи на різницю у віці, цим знаменитостям вдалося створити міцну родину.

Вони абсолютно не переживають через різний вік, і своїм прикладом доводять, що в коханні не повинно бути обмежень, а вік – це лише цифра.

У цій добірці ми зібрали 5 українських зіркових пар із великою різницею у віці, які щасливі разом.


Оля Полякова та Вадим Поляков

Різниця у віці: 15 років

звездные пары

Джерело: Instagram@polyakovamusic

Відносини Ольги Полякової та її нинішнього чоловіка, бізнесмена Вадима розпочалися у 2003 році. Будучи 19-річною артисткою, вона виступала на дні народження майбутнього чоловіка. Незважаючи на те, що Вадим на той момент був одружений, він одразу закохався в Олю. Незабаром він розлучився з першою дружиною, і вже 2004 року одружився з молодою артисткою. 15-річна різниця у віці не завадила парі створити міцну сім’ю, в якій підростають дві чарівні дочки – Маша та Аліса.

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренка

Різниця у віці: 15 років

Дмитрий Комаров и Александра Кучеренко

Джерело: Instagram@komarovmir

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко мають різницю у цілих 15 років. Відомий український телеведучий познайомився зі своєю майбутньою дружиною у 2016 році на конкурсі «Міс Україна», де вона брала участь, а він був суддею.

Втім, відносини пари почалися значно пізніше. Під час участі у проекті «Танці із зірками» вони вже були парою, але старанно приховували свої стосунки. Роман Дмитра та Олександри тривав два роки, а потім була пропозиція руки та серця, а також весілля, яке відбулося у 2019 році в Єрусалимі.

Камалія та Мохаммад Захур

Різниця у віці: 22 роки

Камалия и Мохаммад Захур

Джерело: Instagram@kamaliyaofficial

Популярна українська співачка Камалія познайомилася зі своїм нинішнім чоловіком, пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром 18 років тому і з того часу пара не розлучалася. Незважаючи на 22-річну різницю у віці, їм вдалося створити міцну сім’ю, пережити безліч випробувань і в результаті стати щасливими батьками для 8-річних двійнят — Арабелли та Мірабели.

Віктор Павлік та Катерина Реп’яхова

Різниця у віці: 28 років

Виктор Павлик и Екатерина Репяхова

Джерело: Instagram@repyahovakate

Історія кохання цієї пари нагадує роман-бестселер. У травні 2020 року Віктор одружився зі своїм концертним директором Катериною Реп’яховою, яка молодша за нього на цілих 28 років! Катерина з дитинства була великою шанувальницею Віктора – вона відвідувала всі його концерти і навіть зробила спільне фото із кумиром, коли ще була маленькою дівчинкою.

Знайомство зі співаком відбулося в готелі в Миколаєві, де зупинилася Катя. Завдяки щасливому випадку там оселився і її кумир. Їхні номери виявилися поруч, що дозволило познайомитись. Незважаючи на велику різницю у віці, пара щаслива разом, і навіть стала батьками — 15 червня 2021 року у них народився син Михайло.

Микита Добринін та Даша Квіткова

Різниця у віці: 10 років

Никита Добрынин и Даша Квиткова

Джерело: Instagram@kvittkova

Микита та Даша познайомилися на реаліті-шоу «Холостяк». Відтоді вони не розлучаються, а також будують міцну родину. Після закінчення проєкту зіркова пара вирішила розвивати свої стосунки і вже через деякий час дівчина отримала пропозицію руки і серця під час романтичних канікул на Балі. Пізніше вони розписалися у Києві, а у серпні 2020 року влаштували розкішне весілля на березі Дніпра. Влітку минулого року щасливе зіркове подружжя стало батьками – у них народився син.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты