Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="272152"]
Новости

Тоня Матвієнко показала рідкісне фото з дорослою донькою

0
Українська співачка Тоня Матвієнко вперше за довгий час показала дорослу донечку. Як зараз виглядає 23-річна Уляна - дивіться фото.

Українська співачка Тоня Матвієнко вперше за довгий час показала дорослу донечку. Як зараз виглядає 23-річна Уляна — дивіться фото.

Як виглядає старша донька Тоні Матвієнко

Джерело: instagram.com/tonya_matvienko

Як більшість зіркових родин, Тоня Матвієнко вирішила ощасливити прихильників новими родинними світлинами на честь святкування новорічних та різдвяних свят. На одному з таких фото артистка показала 23-річну доньку Уляну, яку народила у 16 років. Також поруч позували чоловік Тоні Арсен Мірзоян та їх спільна дочка Ніна.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян

Джерело: instagram.com/tonya_matvienko

Уляна артистка народила від 23-річного бойфренду. Зараз більшість людей приємно відгукується про те, що вона у такому віці вже має дорослу дочку. А от у під час вагітності зірка постійно зіштовхувалася із засудженнями.

«Буквально тицяли пальцем, я йшла і тицяли пальцем, це мене збило, повія… Нічого, пережила. Оце дивно, тоді мене всі обзивали, цуралися, а зараз це просто «клас, у тебе така доросла дочка», а де ви раніше були. Тепер кажуть, усі супер, а тоді так принижували», – розповідала Тоня в одному з інтерв’ю.


Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян

Джерело: instagram.com/tonya_matvienko

Своїй мамі, народній артистці України, Тоня не одразу сказала про вагітність. Вона дуже боялася і лише на другому місяці зізналася, що знаходиться при надії. Та зіркова мама відреагувала дуже добре і підтримала доньку.

«Ура! Як гарно!». Вона зраділа так. Вона нормально цю інформацію сприйняла. Без всякого там чмиріння мене, обзивання і стресу», — раніше розповіла артистка у програмі «ЖВЛ».

Через майбутнє поповнення в родині молодша Матвієнко була вимушена відкласти мрії про сцену. Вона вийшла заміж та переїхала до чоловіка, але вже за 10 років розлучилася. За словами Тоні, вона вдячна матері за розуміння та можливість повернутися додому.

Тоня і Ніна Матвієнко

Джерело: instagram.com/tonya_matvienko

Нині співачка щаслива у шлюбі з музикантом Арсеном Мірзояном, від якого народила другу донечку Ніну. Всі вони проживають разом у будинку Ніни Матвієнко, хоча також планують переїжджати у власне житло.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты