Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275453"]
Новости

Сюрприз для мами та чоловіка: Тоня Матвієнко з доньками повернулася до України

0
Тоня Матвієнко повернулася до України з Великій Британії, зробивши сюрприз чоловіку Арсену Мірзояну та мамі Ніні Матвієнко. Про це

Тоня Матвієнко повернулася до України з Великій Британії, зробивши сюрприз чоловіку Арсену Мірзояну та мамі Ніні Матвієнко. Про це співачка повідомила на своїй сторінці в Instagram.

Тоня Матвієнко разом з дітьми перебувала у Великій Британії. Молодша дочка Ніна навчалась там у школі, тому приїзд додому був під великим питанням. Проте співачка не змогла витримати розлуки з рідними.

Вчора Тоня на своїй сторінці в Instagram виклала два зворушливих відео з лаконічним коментарем: «Приїхали».


Перше відео демонструє зустріч співачки з чоловіком Арсеном Мірзояном під час його благодійного концерту. Тоня Матвієнко зробила сюрприз  — вийшла на сцену з донькою та ніжно обійняла коханого, поки у залі лунали оплески. Співачка і музикант не стримували сліз. А донечка Ніна одразу почала обіймати батька.

Арсен знав про повернення дружини на Батьківщину, проте не здогадувався, коли саме і за яких обставин зустрінеться із сім’єю.

«Ми щойно з Великобританії. Арсен знав, але не знав, що зараз це буде. Ми зробили сюрприз і з Ніною приїхали до вас. Мене не було півроку в Україні. Слава Україні!.. Уявляєте, приїхали додому, хотіли мамі сюрприз зробити, а її вдома немає. Вона ще не знає», — повыдомила слухачам Тоня.

Другий ролик, оприлюднений Матвієнко не менш зворушливий. Тоня поїхала до батьківського дому та показала, як зустрілась з мамою Ніною Митрофанівною, яка повернулась до Києва раніше. Зіркова мама та бабуся дуже скучила за донькою та онукою, тому не стримувала своїх емоцій.

 

Як і багато інших родин, Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян опинилися у розлуці. На початку повномасштабної війни зірка з дітьми була змушена виїхати з України. Спочатку вони перебували в Португалії, а потім переїхали до Великобританії. Там знаменитість брала участь у благодійних концертах. Арсен Мірзоян залишився вдома, став на оборону Києва разом з Сашком Положинським. Згодом свою діяльність артист трохи змінив, почав виступати і займатися волонтерством.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты