Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="279679"]
Досуг

Янгол-охоронець вашої дитини за датою народження

0
Багато хто з нас вірить, що кожна людина має свого Янгола-охоронця. Він старанно оберігає нас і наших дітей від «злого ока» і вказує

Багато хто з нас вірить, що кожна людина має свого Янгола-охоронця. Він старанно оберігає нас і наших дітей від «злого ока» і вказує на вірний життєвий шлях. Ми підсвідомо звертаємось до нього у важкі хвилини. І, напевно, вам було б цікаво дізнатися, хто він цей незримий помічник.

ангел-охоронець за датою народження, як дізнатися свого ангела-охоронця

Джерело: pixabay

Познайомитися з ним ближче не важко. Для цього вам потрібно знати лише кілька простих цифр, а саме – дату народження дитини. Прості обчислення допоможуть дізнатися про вік, стать і характер небесного покровителя. Ці знання знадобляться вам, коли наступного разу ви захочете звернутися до нього і розпізнати його «тонкі натяки».

ЯК ВИЗНАЧИТИ ВІК ЯНГОЛА-ОХОРОНЦЯ ЗА ДАТОЮ НАРОДЖЕННЯ?

Щоб дізнатися про вік духовного покровителя, потрібно просто підсумовувати число і місяць народження вашого малюка.

Якщо він народився 1 січня, рахуємо: 01 + 01 = 2. Янголу – лише 2 роки.


Якщо день народження малюка 31 грудня, рахуємо: 31+12=43. Його Янголу вже – 43.

Таким покровитель лишається на все життя.

ЯК ДІЗНАТИСЯ СТАТЬ ЯНГОЛА-ОХОРОНЦЯ?

Вам буде набагато легше звертатися до охооронця, якщо ви будете знати це жінка або чоловік. З’ясувати стать можна, склавши всі цифри в даті народження.

Припустимо, малюк з’явився на світ 28.01.2018 року, вважаємо 2+8+0+1+2+0+1+8=22 і продовжуємо 2+2=4.

Парне число відповідає чоловічій статі, непарне – жіночій.

ангел-охоронець за датою народження, як дізнатися свого ангела-охоронця

Джерело: pixabay

ПРО ЩО ГОВОРИТЬ ХАРАКТЕР ЯНГОЛА-ОХОРОНЦЯ?

Число попередніх розрахунків також допоможе дізнатися характер вашого захисника.

№ 1 – Святий Янгол

Це один із найдобріших покровителів. Ви можете бути спокійні, він завжди чекає і в потрібну хвилину прийде на допомогу навіть без будь-яких молитов. Проте, такий захисник дається найвразливішим і сприйнятливішим, тим, хто найбільше потребує підтримки.

№ 2 – Янгол світла

Саме цей образ нам знайомий найбільше, вын зображений на святих іконах – з великими білими крилами. До своїх підопічних Світлі Янголи приходять уві сні і дарують пророчі сновидіння. Поцікавтеся, які картинки бачить ваша дитина вночі? Деякі з них можуть бути промовистими.

№ 3 – Янгол повітря

Ви можете спілкуватися з ним. Цей захисник обов’язково підкаже відповіді на поставлені питання, шукайте їх по незвичайним звукам – шуму вітру, шелесту листя, спалахам грому. Йому найчастіше доводиться контролювати тих, хто схильний уплутуватися в сумнівні ситуації.

№ 4 – Янгол мудрості

Обдаровані таким Янголом, звичайно, мають світлу голову, високі інтелектуальні здібності та розсудливість. Їм легко дається навчання та кар’єра. У вашого малюка добре розвинена інтуїція, довіряйте йому, його спрямовує Янгол.

№ 5 – Металевий Янгол

Це сильний захисник. Але, в основному, він тримається осторонь, оскільки дістається таким же сильним особистостям. Янгол металу підносить своєму підопічному довге життя і дарує енергію у момент повного відчаю разом із сльозами.

ангел-охоронець за датою народження, як дізнатися свого ангела-охоронця

Джерело: pixabay

№ 6 – Янгол-райдуга

Ваша дитина буде талановита й оригінальна, з неординарним мисленням. Коли їй сумно, вона шукатиме заспокоєння у творчості. Саме в такий спосіб вони спілкуються з Янголом.

№ 7 – Енергійний Янгол

Ці покровителі постійно шукають контакту зі своїм підопічним. Вони посилають багато знаків та підказок, попереджають про небезпеку. З ними можна сміливо крокувати життям. Проте, за свою працю вони хочуть чути подяку. Навчіть дитину дякувати своєму Янголу за прекрасне життя, і вона ніколи не втратить підтримки вірного друга.

№ 8 – Дух предків

Цей милосердний Янгол завжди спостерігає за своєю «рідною душею», він надасть допомогу та підтримку без жодних прохань. Дуже важливо частіше згадувати про них. Навчіть дитину з юного віку підносити данину покійним родичам.

№ 9 – Янголи тепла

Вони знаходять свого підопічного у вигляді тварин і птахів. Такий покровитель дарує людині внутрішню гармонію та щасливу натуру, наділяє стійкістю та оптимізмом.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
молитви
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты