Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="281297"]
Мама

Молитви за мир та спокій в Україні

0
У ці тяжкі часи для нашої країни на долю українців випали страшні випробування. Для тих, кому потрібна духовна та молитовна підтрим

У ці тяжкі часи для нашої країни на долю українців випали страшні випробування. Для тих, кому потрібна духовна та молитовна підтримка, ми публікуємо молитви за мир та спокій в Україні.

україна Молитви за мир та спокій в Україні

Джерело: freepik

У молитві люди знаходять втіху та надію, тому ми зібрали кілька текстів, які можна читати у цей нелегкий час.

Молитва за мир (1)

Боже, Творцю і Отче всіх людей, Ти закликаєш до себе всі народи світу. Просвіти їх, щоб серед суєти нашого часу вони дізналися про те, що може принести їм мир. Збуди в них щире прагнення до порозуміння і єдності. Допоможи їм прощати одне одному те зло, яке вони заподіювали і продовжують заподіювати своїм ближнім, допоможи їм співпрацювати у справі миру, поважаючи права кожної людини, у згоді з Твоєю волею. Очисти їхні серця від усякої образи і ненависті. Збережи всі народи від гордині, егоїзму і міжнаціональної ворожнечі.

Хай усі народи усвідомлять свій обов’язок піклуватися про мир і рішуче стануть на шлях єдності, з любов’ю співпрацюючи один з одним.


Поблагослови, Боже, тих, хто присвячує себе великій справі творення миру. Нехай буде завжди благословенне Твоє святе Ім’я і нехай прийде в наші душі і на наші землі Твоє Царство справедливості, миру та згоди. Амінь.

Молитва за мир (2)

Господи Ісусе Христе, Ти заради любові до нас помер на хресті, щоб принести мир кожній душі, яка вірує в Тебе, довіряє Тобі і любить Тебе. Припадаю до Твоїх ніг, благаючи про припинення ненависті й незгод. Прошу справедливості і святої любові. Прошу миру для моєї душі. Прошу миру для родин. Прошу миру для шкіл та закладів праці. Прошу миру між бідними і багатими. Прошу миру між сусідами. Прошу миру між народами. Дай нашому народові Твою щедру благодать і вірність Твоїй Церкві. Просимо Тебе через Пресвяте Твоє Серце і за заступництвом Богородиці, нашої Матері й Цариці. Просимо Тебе, який живеш і царюєш з Богом Отцем і Святим Духом, нині і на віки вічні. Амінь.

україна Молитви за мир та спокій в Україні

Джерело: freepik

Молитва за мир в Україні (1)

Боже Святий, Отче Вседержитель, син Єдинородний і Душі Святий, що все в твоїй владі тримаєш і про все дбаєш Премудрим твоїм промислом, молимося Тобі про Бога бережену державу нашу Україну, боголюбний народ, владу і військо її, даруй їм, Господи, невід’ємний мир, поклади їм на серце добре про Церкву твою і про всіх людей Твоїх, щоб і ми в тиші і чистоті проводили життя наше у всякому благочесті і чеснотах. Позбав, Господи, держава наша від голоду, мору, землетрусу, потопу, вогню, меча, навали іноплемінних і розбрату.

Родини в мирі і любові збережи, дітей виховай, молодь навчи, старість підтримай, подорожуючим сподорожуй, жебраків захисти, нездорових зціли, тих, хто за гратами, згадай, розпорошених збери, спокушених наверни і з’єднай зі Святою Твоєю соборною і апостольською Церквою. Бо Твоє є Царство і сила і слава Отця і Сина і Святого Духа нині і у будь-який час і на віки віків. Амінь.

Молитва за мир в Україні (2)

Боже Великий! Боже Всесильний! Ми, грішні діти Твої, у смиренні сердець наших приходимо до Тебе і схиляємо голови наші. Отче! Прости провини наші та провини батьків, дідів і прадідів наших. Прийми нині, благаємо Тебе, щиру молитву нашу і подяку за безмежне милосердя Твоє до нас. Вислухай наші молитви і прийми благання змучених сердець наших. Благослови нашу Батьківщину Україну, волю та щастя їй дай. Премилосердний Господи, хто вдається до Тебе з благанням, ласку Твою подай.

Благаємо Тебе, Боже Благий, за братів і сестер наших, що на засланні, у в’язницях, на тяжких роботах караються і мучаться. За вдовиць, за сиріт, за калік і немічних, і за тих, що Твого Милосердя та допомоги Твоєї потребують.

З’єднай нас усіх в єдину велику Христову сім’ю, щоб усі люди, як брати, славили Величне ім’я Твоє завжди – нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

україна Молитви за мир та спокій в Україні

Джерело: freepik

Молитва від війни в Україні

Господи Боже наш, сильний і міцний в битві, тебе на допомогу, негідні, закликаємо і смиренно молимо: простягни милостиво руку Твою і покрий країну нашу від війни, лихоліття і страждань. Не на лук свій уповаємо, і не зброя наша врятує нас, але про твою всемогутню допомогу благаємо: збережи Вітчизну нашу в світі, пом’якши милістю твого серця ворогів зачерствілі, злі наміри їх відверни, молимося Тобі, великодержавний царю, вислухай нас і помилуй.

Поглянь з небес, Владико, і не дай ворогам нашим меч свій підняти, і лук свій натягнути, щоб вразити нас – негідних рабів твоїх, що правовірно славлять Тебе. Незабаром зміни скорботу нашу на радість, а біду на твердий мир. Не допусти страждань матерів і сліз дитячих, а їх молитви за нас грішних і непотрібних прийми як кадило пахуче перед Престолом величі Твоєї, підносячи Україні нашій мир і спокій. Сердечно молимося Тобі, Благодійник милостивий, вислухай нас і помилуй. Амінь.

Молитва, коли Батьківщина в небезпеці

Господи Боже наш, Ти вислухав Мойсея, коли він простягав до Тебе руки, і народ ізраїльський зміцнив на амаликитян, озброїв Ісуса Навина на битву та повелів сонцю спинитися. Ти й нині, Владико, почуй нас, що молимося до Тебе. Зміцни силою Твоєю побожний народ наш, благослови його справи, примнож славу його перемогою над ворогом, зміцни всемогутньою Твоєю правицею нашу державу, збережи військо, пошли ангела Твого на зміцнення захисників народу нашого, подай нам усе, що просимо для спасіння; примири ворожнечу і мир утверди.

Простягни, Господи, невидиму правицю Твою, яка рабів Твоїх заступає в усьому. Тим же, кому судив Ти покласти душу свою на війні за віру православну, побожний народ наш і державу, прости їхні провини і в день праведної Твоєї відплати подай вінці нетління. Бо Твоя є влада, Царство і сила, від Тебе допомогу всі приймаємо, на Тебе надію покладаємо і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты