Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="274952"]
Досуг

Материнські молитви про дітей: за здоров’я, захист, удачу

Old date:
Current date: 2023.03.30
New date: 2023.03.08
0
Найсильніша молитва - це та, що йде з глибини душі, від щирого серця і підкріплена великою любов'ю, щирістю, бажанням допомогти. Тому

Найсильніша молитва — це та, що йде з глибини душі, від щирого серця і підкріплена великою любов’ю, щирістю, бажанням допомогти. Тому найсильніші молитви – материнські.

Материнські молитви за дітей

Джерело: pexels.com

Батьки люблять дітей безкорисливо та беззастережно, люблять просто за те, що вони є. Мами завжди бажають своїй дитині тільки найкращого, здоров’я та всіх земних благ. Коли мама щиро звертається до Бога за дитину, її енергія зливається з вірою і може статися справжнє диво.

Молитва матері про дітей

Материнська молитва до Бога

Боже! Творець усіх створінь, додаючи милість до милості, Ти зробив мене гідною бути матір’ю родини; благодать Твоя дарувала мені дітей, і я смію сказати: вони Твої діти! Тому що Ти дарував їм буття, оживотворив їх душею безсмертною, відродив їх хрещенням для життя, згідно з волею Твоєю, усиновив їх і прийняв у надра Церкви Своєї.

Молитва матері про щастя дітей

Отче щедрот і всякого милосердя! За почуттям батьківським я хотіла б дітям своїм усякого різноманіття благ земних, хотіла б їм благословення від роси небесної і від земного туку, але нехай буде з ними свята воля Твоя! Влаштуй долю їхню за Твоїм благоволенням, не позбави їх у житті насущного хліба, посилай їм все необхідне в часі для набуття блаженної вічності; будь милостивий до них, коли згрішать перед Тобою; не звинувачуй їх у гріхах юності та незнання їх; приведи в скруху їхні серця, коли будуть опиратися керівництву доброти Твоєї; карай їх і милуй, прямуючи на дорогу, приємну Тобі, але не відкидай їх від лиця Твого!


Приймай з благоволенням їх молитви; даруй їм успіх у будь-якій добрій справі; не відверни лиця Твого від них у дні скорботи їхньої, нехай не осягнуть їх спокуси вище сил їх. Осяняй їх Твоєю милістю; нехай ходить Ангел Твій з ними і збереже їх від усякого нещастя та злого шляху.

Молитва батьків про дітей

Найсолодший Ісусе, Боже серця мого! Ти дарував мені дітей за тілом, вони Твої до душі; і мою та їхні душі викупив Ти своєю неоціненою кров’ю; заради крові Твоєї Божественні благаю Тебе, найсолодший мій Спаситель, благодаттю Твоєю доторкнися серця дітей моїх (імена) та хрещеників моїх (імена), огороди їх страхом Твоїм Божественним; утримай їх від поганих нахилів та звичок, спрямуй їх на світлий шлях життя, істини та добра.

Прикрась життя їх усім добрим і рятівним, влаштуй їхню долю, бо Ти сам хочеш і врятуй душі їх ними ж важи долями! Господи, Боже Отців наших!

Дітям моїм (імена) та хрещеникам (імена) дай серце гарне, щоб дотримуватися заповідей Твоїх, одкровень Твоїх і уставів Твоїх. І виконувати все це! Амінь.

Молитва батьків про дітей до Бога

Джерело: pexels.com

Сильна молитва про дітей

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитов заради Пречистої Твоєї Матері почуй мене, грішну і недостойну рабу Твою (ім’я).

Господи, в милості Твоєї влади чадо моє (ім’я), помилуй і врятуй його заради імені Твого.

Господи, пробач йому всі гріхи, вільні та мимовільні, скоєні ним перед Тобою.

Господи, настав його на правдивий шлях заповідей Твоїх і навми його і просвіти світлом Твоїм Христовим, на спасіння душі і зцілення тіла.

Господи, благослови його в домі, біля дому, у полі, в роботі і в дорозі, і на кожному місці Твого володіння.

Господи, збережи його під покровом Твоїм Святим від кулі, що летить, стріли, ножа, меча, отрути, вогню, потопу, від смертоносної виразки і від марної смерті.

Господи, огороди його від видимих і невидимих ворогів, від усяких бід, злостей та нещасть.

Господи, зціли його від усіляких хвороб, очисти від усяких погань (вина, тютюну, наркотиків) і полегши його душевні страждання та скорботи.

Господи, даруй йому благодать Святого Духа на багато років життя та здоров’я, цнотливості.

Господи, дай йому Своє благословення на благочестиве сімейне життя та благочестиве дітонародження.

Господи, даруй і мені, недостойній і грішній рабі Твоїй, батьківське благословення на дитину мою в наступні ранки, дні, вечора і ночі, заради імені Твого, бо Царство Твоє вічне, всесильне і всемогутнє. Амінь.

Господи, помилуй (12 разів).

Сильна молитва про дітей

Джерело: pexels.com

Молитва про дітей I

Милосердний Господи, Ісусе Христе, Тобі вручаю дітей наших, яких Ти дарував нам, виконавши наші моління.

Прошу Тебе, Господи, спаси їх дорогами, які Ти Сам знаєш. Збережи їх від пороків, зла, гордості і нехай не торкнеться душі їхньої ніщо, неприємне Тобі. Але віру, любов і надію на спасіння даруй їм, і нехай вони будуть у Тебе обраними судинами Духа Святого, і нехай буде святий і непорочний перед Богом їхній життєвий шлях.

Благослови їх, Господи, нехай прагнуть вони щохвилини свого життя виконати волю Твою святу, щоб Ти, Господи, міг завжди перебувати з ними Духом Своїм Святим.

Господи, навчи їх молитися Тобі, щоб молитва була їм опорою і відрадою в скорботах і втіхою їхнього життя, і нехай молитвою їх спаслися і ми, їхні батьки. Ангели Твої нехай бережуть їх завжди.

Нехай будуть діти наші чуйні до горя ближніх своїх і нехай вони сповнять Твою заповідь любові. І якщо згрішать вони, то сподоби їх, Господи, принести покаяння Тобі, і Ти за своєю невимовною милістю вибач їх.

Коли ж скінчиться життя їхнє земне, то візьми їх до Своїх Небесних Обителів, куди нехай ведуть вони з собою інших рабів Твоїх вибраних.

Молитвою Пречисті Твоєї Матері Богородиці і Приснодіви Марії і Святих Твоїх (перераховуються всі святі сім’ї), Господи, помилуй і спаси нас, бо Ти прославлений з безпочатковим Твоїм Отцем і Пресвятим Благим Животворним Твоїм Духом нині й повсякчас. Амінь.

Молитва про дітей II

Отче Святий, Превічний Боже, від Тебе виходить всякий дар чи всяке благо. Тобі старанно молюся за дітей, яких благодать Твоя дарувала мені. Ти дав їм життя, оживив їх душею безсмертною, відродив святим хрещенням, щоб вони за волею Твоєю успадкували Царство Небесне. Збережи їх за Твоєю добротою до кінця їхнього життя, освяти їх Твоєю істиною, нехай святиться в них ім’я Твоє. Допоможи мені благодаттю Твоєю виховати їх на славу Твого імені та на користь ближнім, дай мені для цього потрібні засоби: терпіння та силу.

Господи, просвіти їх світлом Твоєї Премудрості, нехай люблять Тебе всією душею, всім помислом, насади в серцях їхній страх і відразу від усякого беззаконня, нехай ходять у заповідях Твоїх, прикраси душі їхньої цнотливістю, працьовитістю, довготерпінням, чесністю; огороди їх правдою Твою від наклепу, марнославства, гидоти; окропи росою благодаті Твоєї, нехай процвітають у чеснотах і святості і нехай зростають у вподобанні Твоєму, в любові та благочестя. Ангел-хранитель нехай перебуває з ними завжди і дотримується їхньої юності від суєтних думок, від спокуси спокус цього світу і від всяких лукавих наклепів.

Якщо ж коли згрішать перед Тобою, Господи, не відверни лиця Твого від них, але буди до них милостивий, збуди в їхніх серцях покаяння за багатьма щедротами Твоїми, очисти гріхи і не позбави Твоїх благ, але подай їм усе, що завгодно для їхнього спасіння, зберігаючи їх від усякої хвороби, небезпеки, бід і скорбот, осіняючи їх Твоєю милістю в усі дні життя цього. Боже, Тобі молюся, дай мені веселість і радість про моїх дітей і сподоби мені стати з ними на Страшному Суді Твоєму, з ганебною відвагою сказати: «Ось я і діти, яких Ти мені дав, Господи». Нехай прославимо Всесвяте Твоє ім’я, Отця і Сина і Святого Духа. Амінь

Молитва про дітей III

Боже і Отче, Творець та Зберігач усіх створінь! Удовольни моїх бідних дітей (імена) Духом Твоїм Святим, нехай запалить Він у них істинний страх Божий, який є початок премудрості і пряма розсудливість, за якою хто чинить, того хвала перебуває вічно. Облаштуй їх істинним пізнанням Тебе, дотримуйся їх від усякого ідолослужіння і лжевчення, зроби, щоб зросли в істинній і рятуючій вірі і в усякому благочесті, і нехай перебувають у них постійно до кінця.

Даруй їм віруюче, слухняне і смиренне серце і розум, нехай зростають у літах і в благодаті перед Богом та перед людьми. Насади в серці їхню любов до Твого Божественного Слова, щоб вони були благоговійні в молитві і в богослужінні, шанобливі до служителів Слова і з кожним щирі у вчинках, сором’язливі в рухах тіла, цнотливі в звичаях, щирі в словах, вірні в справах, старанні , щасливі у виконанні своїх обов’язків, розумні і справедливі до всіх людей.

Стримай їх від усіх спокус злого світу, і нехай не розбестить їхню худу спільноту. Не дай їм впасти в нечистоту й нецнотливість, нехай не скорочують самі собі життя свого і нехай не ображають інших. Будь захистом їх у будь-якій небезпеці, і не піддадуться раптової смерті. Зроби, щоб не побачили ми в них собі безчестя і посоромлення, але честь і радість, щоб помножилося ними Царство Твоє, і збільшилася кількість віруючих, і нехай вони будуть на небесах навкруги трапези Твоєї, як небесні олійні гілки, і з усіма вибраними нехай віддадуть Тобі честь, хвалу і прославлення через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Молитва про дітей IV

Господи Ісусе Христе, хай буде милість Твоя на дітях моїх (імена). збережи їх під дахом Твоїм, покрий від усякого лукавого похоті, віджени від них всякого ворога і супостата, відкрий їм вуха та серцеві очі, даруй розчулення і смирення серцям їх. Господи, всі ми творіння Твоє, пожалей моїх дітей (імена) і зверни їх на покаяння. Спаси, Господи, і помилуй дітей моїх (імена) і просвіти їм розум світлом розуму Євангелія Твого і настав їх на дорогу заповідей Твоїх і навчи їх, Спасе, творити волю Твою, бо Ти є Бог наш.

Молитва до Ісуса Христа за дітей

Джерело: pexels.com

Молитви про здоров’я дитини

Молитва священномученику Киприану от сглаза и болезней у детей

О святий угодник Божий, священномученик Кіпріан, швидкий помічник і молитовник за всіх, хто до тебе вдається. Прийми від нас недостойних хвалення наше і випроси нам у Господа Бога в немощах зміцнення, у хворобах зцілення, у печалі втіху і всім вся корисна в нашому житті.

Вознеси до Господа благодатну твою молитву, нехай захистить нас від падінь наших гріховних, нехай навчить нас істинному покаянню, нехай позбавить нас від полону дияволського і всякої дії духів нечистих, і позбавить нас от тих, що нас ображають.

Буди нам міцний поборник на всі вороги видимі і невидимі, в спокусі подав нам терпіння і в годину кончини нашої яви нам заступ від катувальників на повітряних поневіряннях наших, нехай ведеться тобою, досягнемо Горного Єрусалима і сподобимося в Небесному Царстві з усіма святими ім’я Отця і Сина і Святого Духа на віки віків. Амінь.

Молитва до Ісуса Христа за дітей

Господи Ісусе Христе, нехай буде милість Твоя на дітях моїх (імена), збережи їх під кровом Твоїм, покрий від усякого зла, відведи від них усякого ворога, відкрий їм вуха та очі, даруй розчулення та смирення серцям їхнім.

Господи, всі ми створіння Твої, пожалій дітей моїх (імена) і зверни їх на покаяння. Спаси, Господи, і помилуй дітей моїх (імена), і просвіти їм розум світлом розуму євангелії Твоєї, і настав їх на шлях заповідей Твоїх, і навчи їх, Отче, творити волю Твою, як Ти є Бог наш.

Молитва до Трійці

Про Премилосердний Боже, Отче, Сина і Святий Душі, в Нероздільній Трійці поклоняємий і славний, призи благотворно на раба Твого (ім’я дитини) хворобу одержимого; відпусти йому (їй) усі гріхи його (її); подай зцілення від хвороби; поверни йому здоров’я і сили тілесні; подай йому довгоденне і благоденне життя, мирне Твоє і премирне благо, щоб він разом з нами приносив вдячні благання Тобі, Всещедрому Богу і Творцеві моєму.

Пресвята Богородиця, всесильним заступом Твоїм допоможи мені благати Сина Твого, Бога мого, про зцілення раба(и) Божого (ім’я). Всі святі та ангели Господні, моліть Бога за хворого раба Його (ім’я). Амінь

Молитви для захисту дітей

Молитва Богородиці для покриву над чадами

О Пресвята Владичице Діво Богородиці, спаси і збережи під дахом Твоїм моїх чад (імена), усіх юнаків, юнаків і немовлят, хрещених і безіменних і в утробі матері носимих.

Укрий їх ризою Твого материнства, тримай їх у страху Божому та у послуху батькам, благай Господа мого та Сина Твого, нехай дарує їм корисне на спасіння їх. Вручаю їх Материнському погляду Твоєму, бо Ти є Божественним Покровом рабам Твоїм.

Мати Божа, введи мене в образ Твого небесного материнства. Лікуй душевні та тілесні рани чад моїх (імена), моїми гріхами завдані. Вручаю дитя моє цілковито Господу моєму Ісусу Христу і Твоєму, Пречиста, небесному заступництву. Амінь.

Молитва сімом юнакам в Ефесі про здоров’я дітей

Святим семи юнакам в Ефесі: Максиміліану, Іамвліху, Мартініану, Іоанну, Діонісію, Ексакустодіану та Антоніну.

О, пречудні святі седмочисленні отроці, Ефеса града похвало і всієї всесвітні надія! Подивіться з висоти небесної слави на нас, любов’ю пам’ять вашу шануючих, особливо ж на немовлят християнських, вашому заступленню від батьків своїх доручені: зведіть на ня благословення Христа Бога, що говорив: залишіть дітей приходити до Мене, бо хворе в них зціліте;

серця їх у чистоті стримуйте, лагідністю наповніть, і в землі сердець їхнє зерно сповідання Божого насадіть і зміцніть, що від сили в силу їм зростити; і всіх нас, святій іконі вашої майбутніх, мощі ж ваша з вірою лобизують і теплі вам моляться, сподобите Царство Небесне улучити і немолочними голоси радості там прославляти чудове ім’я Пресвяті Трійці, Отця і Сина і Святого Духа на віки віків. Амінь.

Молитва до Ангела-хранителя за дітей

Святий Ангеле-хранителю, моїх чад (імена) покрий твоїм покровом від стріл демона, від очей спокусника і збережи їхнє серце в ангельській чистоті. Амінь.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты