Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275607"]
Здоровье семьи

Увага, відкриті вікна! 10 способів захистити дитину

0
Літо - час відкритих вікон і антимоскітних сіток. На жаль, хвилинна втрата пильності батьків може коштувати життя дитині. Подумайте

Літо — час відкритих вікон і антимоскітних сіток. На жаль, хвилинна втрата пильності батьків може коштувати життя дитині. Подумайте про безпеку заздалегідь, захистіть дитину від випадання з вікна.

як захистити дитину від випадання з вікна

Джерело: Fotolia

Дитині будь-якого віку цікавий світ за вікном. Він вабить і притягує, а координація рухів, вестибулярний апарат і здатність розрахувати ризики у дитини, на жаль, набагато відстають від спраги пізнання світу. Наше завдання створити в будинку такі умови, щоб захистити дитину, поки вона не може зробити це сама.

Антимоскітна сітка не ​​захистить від випадіння

Антимоскітні сітки призначені для того, щоб не пропускати в приміщення комах і не більше. Але у дитини складається хибне відчуття надійності сіток, а тому вона може спертися на неї і випасти разом з сіткою. Навіть найміцніші, укріплені сітки на вікна можуть витримувати лише обмежену вагу — сітки не захищають дитину від випадання з вікна.

Ніколи не залишайте дитину без нагляду

Ніколи не залишайте дитину без нагляду, якщо вікно відкрите. Навіть не так — ніколи не відкривайте вікно повністю, якщо в будинку є дитина. Вам може здатися, що ви відвернулися або вийшли з кімнати лише на хвилину, але цього може виявитися достатньо, щоб малюк виліз на підвіконня.


як захистити дитину від випадання з вікна

Джерело: Shutterstock

Не давайте можливості залізти на підвіконня

Обмежте дитині доступ до підвіконня — відсуньте тумбочки, приберіть стільці, табурети, все, на що малюк може встати, щоб дістатися до вікна. Правда, це працює тільки для малюків, а 5-річка вже зможе придумати, як забратися туди, куди хочеться. Якщо тримаєте малюка на руках, стоячи біля вікна або на балконі, тримайте його міцно за талію, але ніколи не за руку або одяг.

Правильно ПРОВІТРЮЙТЕ

Пластикові вікна відкривайте тільки на провітрювання зверху (правда, це дуже небезпечно, якщо в будинку живе кіт або кішка. Дуже багато випадків, коли тварина потрапляє в небезпечну, смертельну пастку відкритого на провітрювання вікна). Встановіть обмежувачі на вікна. Вони бувають різні — гнучкі з замком, у вигляді решіток. Завдання таких обмежувачів не допустити відкриття вікна більше, ніж потрібно для провітрювання.

Встановіть замки на ручки

Але і закрите вікно може виявитися небезпечним для підрослого малюка — приблизно після 3 років дитина вже настільки володіє своїми ручками, що може відкрити вікно, особливо, якщо вона бачила, як це робили дорослі. Заздалегідь встановіть замки на всі ручки, але ніколи не залишайте ключ у замку і не зберігайте його в доступному для дитини місці.

як захистити дитину від випадання з вікна

Джерело: instagram @okna_prosvet

Замок-блокатор для вікон

Блокатор для вікон, мабуть, один з кращих варіантів захисту дитини від випадання з вікна. Cьогодні існує безліч конструкцій, в тому числі замки-блокатори, їх встановлюють на раму в різних місцях, а основне завдання таких замків-блокаторів — не дозволити дитині відкрити вікно. Важливо — замки повинні встановлювати фахівці, а ключ потрібно зберігати недалеко від вікна, але на такому рівні, куди дитина точно не дістане.

Решітки на вікна

Встановіть решітки на вікнах — але пам’ятайте, відстань між прутами решітки має бути не більш ніж половина поперечного розміру голови дитини (не більше 10 см), щоб малюк не зміг просунути між ними голівку.

Скло повинно бути міцним

Вибираючи вікна, враховуйте, що скло — матеріал крихкий і дитина може його розбити, але існуює особливо міцне скло, про це варто поговорити з фірмою, у якій ви плануєте замовляти вікна.

як захистити дитину від випадання з вікна

Джерело: Instagram @ adriancmurray

Зміцнити скло захисною плівкою

Ще існує можливість зміцнити скло спеціальною антивандальною плівкою, яка вбереже дитину від осколків і ризику випасти з вікна. Якщо у вікно, укріплене захисною плівкою, потрапляє щось важке, на склі з’являються тріщини, але плівка не дозволяє їм перетворитися в осколки і розсипатися.

Розповідайте дитині про небезпеку

Говоріть з дитиною, навіть якщо вам здається, що вона вас не розуміє. Повторюйте якомога частіше, що з вікна можна впасти і це призведе до травми і навіть смерті. Розповідайте, що антимоскітні сітки не захищають від падіння і наполягайте на тому, щоб дитина ніколи сама не підходила до відкритих вікон. Тим більше, ніколи не розмовляйте з дитиною через вікно!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты