Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273185"]
Все буде УКРАЇНА!, Мама

Молитви за українських воїнів та мир в Україні

0
Молитви за Україну, за наших українських воїнів, за швидку перемогу правди й справедливий мир - це те, що підтримує нас всіх у важкі �

Молитви за Україну, за наших українських воїнів, за швидку перемогу правди й справедливий мир — це те, що підтримує нас всіх у важкі часи. Якими словами просити у Господа допомоги нашим захисникам, які псалми зміцнять наш дух і вселять надію — читаємо в нашій статті.

Украина

Джерело: pixabay

Завжди у важкі часи віра допомагала людині змужніти, не втратити надію і гідно зустріти випробування долі. Під час війни всі віруючі українці звертаються до Бога. Ми просимо у Бога захисту і благодаті для наших воїнів, щоб всі вони повернулися з перемогою над ворогом здоровими і неушкодженими, а всім мирним людям — захисту і укріплення віри.

Молитися можна в будь-який день як в церкві, так і вдома наодинці з собою.

В цій статті ви знайдете:


Молитви про перемогу України над агресором

Молитви святим про допомогу захисникам України

Молитви до Божої матері про захист від ворогів

Псалми про захист і зміцнення віри у воїнів

Молитва до богів різних релігій про перемогу України

МОЛИТВИ ПРО ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ НАД АГРЕСОРОМ

МОЛИТВА ГОСПОДУ ЗА ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ НАД ВОРОГОМ

Всесильний Господи, почуй молитви дітей Твоїх, споглянь в час важких випробувань на державу нашу – Україну. Благослови та зміцни воїнів наших, владу, уряд та весь народ наш, які протистоять підступному російському агресору на землі, на морі та в повітрі. Правдолюбивий Господи, не дай ворогам знищити державу, народ та святині наші.

Благаємо Тебе, даруй нам з іменем Твоїм перемогу і справедливий мир наблизь. Пошли грізного очільника небесного воїнства Твого – архістратига Михаїла, на допомогу мужнім захисникам нашим, щоб диявольські задуми агресора зруйнували вони та вберегли нашу Батьківщину-Україну.

Твоє бо є, щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь

На потрійній ектенії:

Ще молимось Господу Богу нашому, щоб вислухав голос моління нас, грішних, і охоронив всіх людей України нашої в час тяжких випробувань та помилував рабів Своїх, воїнів, щоб зберіг їх від смертоносної рани і всякої хворости душевної і тілесної, щоб охоронив від усякої скорботи, лиха, гніву і недолі та дав їм повернутися здоровими і щасливими, Всемилостивий Господи, вислухай і помилуй.

Украина

Джерело: pixabay

МОЛИТВА, КОЛИ БАТЬКІВЩИНА В НЕБЕЗПЕЦІ

Господи Боже наш, Ти вислухав Мойсея, коли він простягав до Тебе руки, і народ ізраїльський зміцнив на амаликитян, озброїв Ісуса Навина на битву та повелів сонцю спинитися. Ти й нині, Владико, почуй нас, що молимося до Тебе.

Зміцни силою Твоєю побожний народ наш, благослови його справи, примнож славу його перемогою над ворогом, зміцни всемогутньою Твоєю правицею нашу державу, збережи військо, пошли ангела Твого на зміцнення захисників народу нашого, подай нам усе, що просимо для спасіння; примири ворожнечу і мир утверди.

Простягни, Господи, невидиму правицю Твою, яка рабів Твоїх заступає в усьому. Тим же, кому судив Ти покласти душу свою на війні за віру православну, побожний народ наш і державу, прости їхні провини і в день праведної Твоєї відплати подай вінці нетління. Бо Твоя є влада, Царство і сила, від Тебе допомогу всі приймаємо, на Тебе надію покладаємо і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

МОЛИТВА ПРО ВИЗВОЛЕННЯ ВІД НАШЕСТЯ ЧУЖИНЦІВ

Господи Боже сил, Боже спасіння нашого, Ти Єдиний твориш чудеса. Поглянь в милості та милосерді на смирення рабів Твоїх і людинолюбно вислухай і помилуй нас: бо вороги наші зібралися на нас, щоб погубити нас і знищити державу нашу та святині наші. Допоможи нам Боже, Спасителю наш, і визволи нас, заради слави імені Твого, і нехай на нас справдяться слова, сказані Мойсеєм: будьте сміливими, стійте і побачите спасіння від Господа, бо Господь бореться за нас.

Так, Господи Боже, Спасителю наш, не пом’яни беззаконь і неправд людей Твоїх і не відвертайся від нас гнівом Своїм, але в милості та милосерді відвідай смиренних рабів Твоїх, що до Тебе припадають: стань на допомогу нам і подай воїнству нашому з Ім’ям Твоїм перемогти. Погуби наміри і неправедні насмілення тих, хто йде на нас війною.

Молимось до Тебе, Владико миру і спокою нашого, щоб як щезає дим, так нехай щезнуть вороги наші, і як прах розсипається від лиця вітру, так нехай розвіються їхні злі думки знищити державу нашу Українську. Господи, втихомир тих, хто противиться заповідям та постановам Твоїм. Поверни їм пам’ять Твоєї заповіді: Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться. А для тих, хто противиться цій Твоїй заповіді, пошли гнів, скорботу і ангелів лютих, які вселять в них страх і пам’ять про те, що і вони себе християнами називають.

Нехай же Господи буде воля Твоя над нами і, якщо Твоє Провидіння буде таким, щоб покласти воїнам нашим у битві за Віру і Україну душі свої, то і їм прости гріхи їхні, і в день праведного Твого Суду подай вінці нетління. Але віримо і молимось Тобі Великодаровитий Господи, що ти захистиш, втихомириш і напоумиш та до спокою приведеш всіх.

Бо Ти єси захист і перемога, і спасіння для тих, хто надіється на Тебе, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь!

Україна

Джерело: Freepik

МОЛИТВИ СВЯТИМ ПРО ДОПОМОГУ ЗАХИСНИКАМ

МОЛИТВА ДО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ЮРІЯ ПЕРЕМОЖЦЯ

Святий славний i всехвальний великомученику Христовий Юрiю! Молимо тебе, вiдомий заступнику за нашi потреби: моли з нами i за нас милосердного Бога, щоб милостиво почув нашi молитовнi благання до Його благостi й не вiдкинув того, що потрiбно для нашого спасiння та доброго життя; заради даної тобi благодатi змiцнив у битвах православне воїнство, зруйнував ворожi сили, що ми маємо Божественну допомогу.

I всiм, хто у скорботi та скрутi перебуває, яви своє могутнє заступництво. Ублагай Господа Бога, всього творiння Сотворителя, визволити нас од вiчної муки, щоб ми завжди прославляли Отця, i Сина, i Святого Духа i сповiдували твоє заступництво, нинi, i повсякчас, i на вiки вiкiв. Амiнь.

МОЛИТВА ДО СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА

О грiзний воєводо небесних сил, заступнику наш перед Престолом Владики Христа, мiцний охоронителю всiм людям i мудрий воїне, могутнiй воєводо небесного Царя! Помилуй мене грiшного, що потребую твого заступництва, збережи мене вiд усiх видимих i невидимих ворогiв, найбiльше ж — вiд жаху смертного та збентеження диявольського, i сподоби мене гiдно стати перед Творцем у час Його страшного i праведного Суду.
О всесвятий великий Михаїле Архистратиже, не вiдкинь мене грiшного, що молю про твою допомогу й заступництво i в цьому вiцi, i в майбутньому, але сподоби мене там разом з тобою славити Отця, i Сина, i Святого Духа на вiки вiкiв. Амiнь .

МОЛИТВИ ДО БОЖОЇ МАТЕРІ ПРО ЗАХИСТ ВІД ВОРОГІВ

МОЛИТВА БОГОРОДИЦІ ДЛЯ ЖІНОК ЗА ЧОЛОВІКА-ВІЙСЬКОВОГО

О, Пречиста Діво, Мати Господа Всевишніх сил, Неба і землі козацької цариці! Прийми мою, раби Божої (ім’я) молитву за чоловіка мого, і захисти нас, недостойних рабів Твоїх, і вознеси молитви наші до Престолу Бога і Сина Твого, щоб був милостивий до брехні нашим І послав благодать Свою до тих, хто шанує Всечесне ім’я Твоє і з вірою і любов’ю кланяється благовісної ікони твоєї.

Будь милосердна до раба Божого (ім’я) і захисти його свою силою! Бо молюся до Тебе Пречиста і непорочна Діва як до всемогутньої заступниці і винуватиці спасіння нашого! Збережи соборність землі нашої Української, покрий нас святим Твоїм Омофором від зазіхання злих нечистих сил і всякого супостата, нехай буде в країні нашій правда Господня, і нехай збережеться в народі нашому святодідська мова і звичаї. Амінь.

МОЛИТВА ПРО ПОКРОВ БОГОРОДИЦІ ДЛЯ ЗАХИСТУ

Заступниця краю нашого, Пресвята Богородиця, радію, бо Ти своїм благоволенням вінчала Батьківщину від давніх літ і посилаєш їй свою благодать! своїм заступництвом.

О Пречиста Діва, Небесна Цариця, Всемогутня Заступниця! Завдяки Тобі за всі великі благодіяння, які з роду в рід народу нашого від Тебе явлені були, благаємо тебе: збережи Україну нашу від війни чужоземців, що напали на нас. Даруй нашому війську перемогу, справедливий мир і все добре на користь душевну і тілесну!
Пресвята Богородиця, покрив землі нашої, допомагай нам! Амінь.

МОЛИТВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ПРО ЗАХИСТ

Згадай нас у Твоїх молитвах, Пані Діво Богородиці, нехай не загинемо за множення гріхів наших, покрий нас від всякого зла і лютих напастей; бо на Тебе сподіваємося і Тебе величаємо. Даруй нам милість свою та захист! Амінь.

Джерело: pixabay

МОЛИТВА БОГОРОДИЦІ ПРО ЗАХИСТ НА ЧУЖИНІ

Царице моя Прелюбна, Надія моя Пресвята, сирим Заступниці, що бідують на допомогу і озлоблюваний покрив, бачачи мою напасть, побач і скорботу мою: в горі й лиху я є, а заступника нема. Охорони мене від злого, покрий життя моє благодійним покровом твоїм, убережи мене від напасті, улікуй рани мої, заступи від ворога ближніх моїх. Тебе, о Мати, благаю, на тебе сподіваюся! Амінь.

ПСАЛМИ ПРО ЗАХИСТ І УКРІПЛЕННЯ ДУХУ ДЛЯ ВОЇНІВ

Читання або слухання псалмів (релігійних пісень во славу Господа) допомагає здобути душевний спокій, внутрішню гармонію, вселяє сили і надію, дає відчуття того, що ти живеш правильно і під Божою опікою.

Багато псалмів були створені за часів правління царя Давида, коли велися численні війни і спокій було так рідко. Ніхто не міг бути впевненим, що трапитися завтра і єдиною надією був Господь.

Двадцять шостий псалом разом з двадцять третім псалмом і девяностим використовуються як молитва в небезпечній ситуації.

Псалом 26. «Не живіть в страху, моліться Господу…»

Псалом 23. «І коли піду долиною смертної тіні, не убоюся зла..»

Псалом 90. «Хто живе в помочі Всевишнього…»

МОЛИТВА ДО БОГІВ РІЗНИХ РЕЛІГІЙ

Відомі українські акторки: Ольга Сумська, Ксенія Мішина, Олеся Жураківська, Тоня Хижняк, Наталія Васько, Наталка Денисенко, Тетяна Кравченко та Анна Сагайдачна, записали молитву із благанням захистити наших бійців, які обороняють Україну від нападу солдат РФ.

 


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты