Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="253838"]
Материалы на украинском языке

Вчені розповіли, для якої категорії жінок найбільш небезпечний коронавірус

0
Вчені медики з'ясували, як гормональний фон впливає на вразливість до коронавірусу. Виявилося, деяким хворим жінкам більше за інши

Вчені медики з’ясували, як гормональний фон впливає на вразливість до коронавірусу. Виявилося, деяким хворим жінкам більше за інших загрожують ускладнення.

Как коронавирус влияет на женщин

Джерело: freepik

Британські дослідники з Королівського коледжу простежили за симптоматикою хворих на коронавірус жінок і з’ясували, як гормони репродуктивної системи пов’язані з протіканням хвороби. З’ясувалося, що здоровий гормональний фон захищає від ускладнень при COVID-19.

До такого висновку фахівці прийшли, вивчивши симптоми 600 тисяч жінок з різних країн. Вони описали їх в спеціальному додатку для смартфона. Виходить, чим вище в організмі рівень естрогену, тим, відповідно, більше шансів перенести коронавірус в легкій формі.

У зворотному випадку пацієнткам з СOVID-19 загрожує виникнення більш складних форм проявів хвороби. За даними вчених, більш серйозні симптоми спостерігалися у жінок з менопаузою. Деякі з них навіть потребували госпіталізації та підключенні до ШВЛ.


Коронавирус: новое открытие ученых

Джерело: freepik

«Симптоми COVID-19 на 22% частіше виявлялися у жінок в постменопаузі, крім того, жінки такого віку частіше потребували госпіталізації та підключення до ШВЛ, ніж жінки, у яких зберігалася менструація на момент інфікування».

Також вплив рівня естрогену на перебіг коронавірусної хвороби довела оцінка прийнятих жінками препаратів. Найлегше недуг переносили пані, які вже кілька місяців вживал и протизаплідні пігулки з естрогеном. Нагадаємо, що з настанням менопаузи рівень цього гормону знижується.

Коронавирус новости

Джерело: freepik

До речі, нещодавно експерти назвали ще один спосіб визначити, перехворіла людина на коронавірус чи ні. В черговий раз вони звернули увагу на недостовірність аналізів на антитіла в крові. Негативний результат ще не говорить про те, що людина не була заражена ковідом.

За даними фахівців, інфіковані люди та ті, що перехворіли на ковід можуть володіти так званим тихим імунітетом, який відразу противиться вірусу і в підсумку недуга проходить без симптомів. Тому медики рекомендують перевіряти потенційних заражених не тільки на антитіла, а й Т-клітини. Вони виділяються з білих кров’яних тілець в кістковому мозку і одними з перших сприяють боротьбі організму з інфекцією.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты