Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="252840"]
Материалы на украинском языке

6 головних відмінностей коронавірусу від ГРВІ та грипу

Old date:
Current date: 2022.05.23
New date: 2020.12.09
0
Епідемія коронавірусу налякала всіх не на жарт, а всеукраїнський карантин і велика смертність в європейських країнах вселяє стра

Епідемія коронавірусу налякала всіх не на жарт, а всеукраїнський карантин і велика смертність в європейських країнах вселяє страх і паніку. І ось вже звичайний кашель здається не таким вже й простим. Дуже важливо вміти вчасно розпізнати коронавірус, відрізнивши його від грипу і ГРВІ, та звернутися до фахівців, які нададуть кваліфіковану допомогу.

коронавирус, симптомы коронавируса, отличие коронавируса от орви

Джерело: pinterest

Спочатку варто розібратися, які ж симптоми є характерними для коронавірусу.
ЛИХОМАНКА

Одним з головних симптомів коронавірусу вважається підвищена температура тіла. Якщо на градуснику стабільно тримається 38,5 і вище, то варто насторожитися. Лихоманка може свідчити й про інші захворювання, такі як грип або пневмонія. Але звернутися до фахівців потрібно в будь-якому випадку.


СИЛЬНА ВТОМА

Слабкість, головний біль і сильна втома — обов’язкові симптоми, які супроводжують коронавірус. Найчастіше вони проявляються на другий день і супроводжують хворобу протягом 5-6 днів.


КАШЕЛЬ

Причому кашель саме сухий. Це одна з головних відмінних рис коронавірусу від грипу і звичайної вірусної інфекції. Сильний сухий кашель, який буквально неможливо зупинити — явна ознака того, що необхідно звертатися до лікарів.

коронавирус, симптомы коронавируса, отличие коронавируса от орви

Джерело: unsplash

БІЛЬ У М’ЯЗАХ


Такий симптом зустрічається досить часто і при звичайному грипі, з цього небезпечним дзвіночком він стає саме у комплексі з іншими симптомами. Біль та ломота по всьому тілу при коронавірусі проявляється не відразу, а через кілька днів після появи перших симптомів і вказує на те, що захворювання прогресує.

ПРОБЛЕМИ З ДИХАННЯМ

Це один з найбільш небезпечних симптомів коронавірусу. Проблеми з диханням, що супроводжуються сильною задишкою і болем у грудях говорять про те, що хвороба вразила дихальні шляхи та можливі сильні ускладнення аж до летального результату. Викликати швидку в цьому випадку потрібно негайно.


Симптомы коронавируса

Джерело: freepik

НУДОТА

Нудота — ще один симптом коронавірусу. Як правило, вона з’являється, коли захворювання вже прогресує та ускладнює процес лікування.


ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ КОРОНАВІРУС ВІД ГРИПУ?


Попри те, що симптоми коронавірусу і грипу дуже схожі існує все ж ряд разючих відмінностей. До них належать такі:

  • під час грипу ломота в тілі з’являється з першого дня, в той час, як при коронавірусі вона відчувається через 3-4 дні, після появи високої температури;
  • кашель при грипі, як правило, мокрий і супроводжується виділенням мокроти. Коронавірус же супроводжується сухим кашлем, що провокує задуху;
  • висока температура тіла при грипі тримається протягом одного-двох днів, після чого йде на спад. А ось при коронавірусі лихоманка не проходить протягом 4-5 днів мінімум.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x