Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="253383"]
Материалы на украинском языке

Вчені розповіли, для кого коронавірус смертельно небезпечний

0
Коронавірус продовжує бушувати у світі та кількість нових випадків зараження тому підтвердження. Вчені щосили намагаються розр

Коронавірус продовжує бушувати у світі та кількість нових випадків зараження тому підтвердження. Вчені щосили намагаються розробити ефективну вакцину і шукають нові методи боротьби з інфекцією. На цей раз вони дізналися, для яких людей найнебезпечніше захворювання COVID-19.

Кому опасен коронавирус

Джерело: freepik

Дослідженням займалися вчені з американського університету Тулейн. Вони перевірили стан 287 заражених пацієнтів в період з 30 березня по 5 квітня. Середній вік випробовуваних був 61 рік.

В ході проведених аналізів з’ясувалося, що 80% також страждають гіпертонією, 65% — ожирінням, 54% — на діабет, а 39% — низьким рівнем ліпопротеїнів високої щільності. Всі учасники дослідження були розділені на дві групи: з діагнозом метаболічний синдром (66% всіх випадків) і без нього.

Як зауважили фахівці, багато пацієнтів з метаболічним синдромом мали ускладнення, викликані COVID-19. Так, 56% та потрапили у відділення інтенсивної терапії, 48% потребували штучної вентиляції легенів, у 37% виник гострий респіраторний дистрес-синдром, а 26% померли.


Коронавирус новые данные ученых

Джерело: freepik

У підсумку американські вчені прийшли до висновку, що до ускладнень і летальних випадків в результаті проникнення інфекції SARS-CoV-2 більше схильні люди, які страждають водночас від ожиріння, високого кров’яного тиску і діабету.

Не секрет, що в групі ризику коронавірусу знаходять літні люди. Рівень смертності серед пацієнтів від 65 спостерігався в багатьох країнах. При цьому вірус може спровокувати серйозні ускладнення у вигляді утрудненого дихання і високою температури у людей з хронічними захворюваннями.

Як відзначили у Всесвітній організації охорони здоров’я, ризик смертності збільшують серцево-судинні недуги, цукровий діабет, хронічні захворювання легень, гіпертонія та онкологічні захворювання. Саме тому слід особливо дотримуватися правил обережності (носіння масок, гігієна рук і дотримання дистанції в місцях скупчення людей) всім, хто страждає від вищезгаданих хвороб.

Риск смертности от коронавируса

Джерело: freepik

Нагадаємо, раніше американські вчені знайшли новий метод вакцинації, який дозволить виробити стовідсотковий імунітет до COVID-19. Вони розробили вакцину і при її дослідженні виявили більш ефективний спосіб імунізації.

Виявилося, введення однієї дози через ніс діє краще звичайних ін’єкцій і створює потужний захист від вірусу в самій носової порожнини та дихальних шляхах, адже саме ці ділянки вражає COVID-19 в першу чергу.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты