Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="262195"]
Материалы на украинском языке

Слухаємо в дорозі: 10 захоплюючих казок, які сподобаються і дітям, і дорослим

Old date:
Current date: 2022.05.24
New date: 2021.02.11
0
Дорога з дітьми – насолода та перевірка на міцність одночасно. Емоції від подорожі з малюками завжди «проживаються» яскравіше! Ал

Дорога з дітьми – насолода та перевірка на міцність одночасно. Емоції від подорожі з малюками завжди «проживаються» яскравіше! Але очікування не дорівнює реальність. І наші милі діти під час подорожей фізично не можуть ані сидіти, ані мовчати. Ротовий апарат батьків німіє від відповідей на питання «коли ми приїдемо», чому тополі за вікном так швидко миготять… Тоді на допомогу приходять вони — спасіння сучасних батьків — аудіоказки. Отже, ви готові? Рушаємо в дорогу — під казочку!

Слухаємо в дорозі: 10 захоплюючих казок
Найбільша бібліотека аудіоказок українською мовою ТУТ⇒

Телесик

Так, той самий відомий з дитинства Івасик-Телесик. Наша гордість за українську народну казку. Прудкий, кмітливий, витриманий в критичний ситуації! Баба з дідом роблять йому золотий човник та срібне веселечко, і Івасик ловить рибку та годує родину з молодих років. Звичайно, його успіх не дає спокою підступній Змії. І вона заманює хлопчика до своєї хати, щоб добре вимити та з’їсти.


Улюблений момент малюків: змія намагається посадити Телесика на лопату, а той ніби не розуміє, що робити. Злодійка показує нерозумному, як лягти компактніше, та сама опиняється у печі за заслінкою.

Телесик

Художник: Тетяна Кучмій

Білосніжка

Монарша історія 200-річної давнини від братів Грімм оживає під чарівну музику. У королеви, яка вколола пальця голкою, та в той самий момент загадала мати дитину, народилася донечка. Білосніжка була із білою як сніг шкірою, червоними як кров устами та чорним, як дерево на королівській брамі, волоссям. Краса принцеси не давала спокою мачусі.


Одвічна боротьба добра і зла, казкові гноми-помічники, в будиночку яких Білосніжка знайшла притулок…Кожен герой «говорить» своїм казковим голосом, від цього швидко «вмикається» уява діточок. Слухачі будуть у захваті!

Білосніжка

Художник: Тетяна Кучмій

Карасик

Повчальна історія від відомого автора оповідань Миколи Носова. Віталіку мама подарувала акваріум з рибкою. А хлопчик спочатку годував сріблястого карасика, а потім охолов та рідко доглядав за ним. І  проміняв омріяну рибку на свисток! Мамі сказати не наважився, і винуватим зробили котика Мурзика, який буцімто з’їв карасика. Добре, що головний герой виявився совісним, та розповів правду мамі. І котика не покарали. А дітки-слухачі зможуть проектувати на себе показову ситуацію щирого зізнання.

Білосніжка

Художник: Інна Орлова

Найбільша бібліотека аудіоказок українською мовою ТУТ⇒


Як жабка Соня знайшла свій талант  

Сучасна історія від Наталі Гуркіної вражає милим сюжетом та безпосередністю. Малі жабки – Соня, Стрибунець та Квачик – ловили комашок, співали пісні та безтурботно росли на болоті. Доки одного разу Соня не почала шукати в собі якийсь талант. І матуся, яка мала геній смачно готувати пиріг із комашок, відповіла донечці, що талант можна розпізнати не одразу. І пообіцяла, що Соня обов’язково його відчує – «усьому свій час». Коли жабка вийшла заміж та майстерно виховувала малих жабенят, вона утворила дитячий садок. Та знайшла в собі талант виховувати малюків. Яка фантастично мила казочка!

 

Як жабка Соня знайшла свій талант  

Джерело: youtube.com

Коза-дереза

Класична історія для найменших українською мовою звучить лагідно та ненав’язливо. Пустотлива коза, яку брати пасуть із ранку до вечора, приходить додому незадоволеною! Дід «на воротях у червоних чоботях» питає, чи пила вона, чи їла. А коза чудернацьким голосом «відповідає», що життя не вдалося, вона голодна та вмирає від спраги. І тільки зробивши справу самотужки, дід переконується, що коза каже чистісіньку неправду. «Довіряй, але перевіряй» — висновок, який добре робити по життю і малим, і дорослим.


Коза-дереза

Художник: Тетяна Кучмій

Найбільша бібліотека аудіоказок українською мовою ТУТ⇒

Два морози  

Два морози – із червоним та синім носом – мірялися силами у зимовім лісі. Хотіли людину холодом до кісток пробрати! Пана в шубі з хутра куниці та бобра мороз ледве не заморозив, а від дядька у сіряку «пошкандибав під замет зітхати». Як ні трудилися брати-морози, але не перемогли звичайного трудягу-лісоруба. Віршована казка від української авторки Наталі Забіли – яскрава картинка з життя, підтримка для непереможного українського народу.

Два морози

Художник: Олександр Воля

Вчений кум

Чеська народна казка про вибагливого вченого кума, який випробовував свого хрещеника простими питаннями. Та хотів отримати занадто премудрі відповіді. Звіра, що ловить мишей, він велів називати кмітливістю, те, на чому ми варимо їжу, пекучістю. І хату, куди ми звозимо снопи з поля, вчений хрещений забажав  іменував достатком. Але отримав назад кум свою науку, коли  не зрозумів хрещеного сина. А хлопчик просто говорив «кумівською» мовою.


Вчений кум

Художник: Тетяна Кучмій

Гидке каченя

Улюблена історія народження сучасних зірок. Мотивація, якої потребують не тільки малюки, але й нереалізовані дорослі. Мова про головного пернатого героя, від якого відверталася навіть мати, що висиджувала яйця. Картинки, «соковито» зображені Гансом Крістіаном Андерсеном, нібито «оживають» в аудіо казці. Та запрошують слухачів пройти шлях від невизнаного гидкого каченяти до прекрасної гордовитої птиці лебедя.

Казка має фантастичний фінал, коли гидке каченя дивиться у «скло» озера та бачить себе красунчиком. Діти гарантовано відкриють ротики від здивування!

Гидке каченя

Художник: Тетяна Кучмій

Сага про старого кенгуру  

Іноді дитина чує назву казки та одразу нетерпляче вимагає її слухати. Можливо, на це і розраховував Редьярд Кіплінг близько 100 років тому, коли створював Сагу про старого кенгуру. Цікаво, правда? Увімкнувши сагу у дорозі, можна дізнатися про зовсім іншого звірятка на чотирьох куценьких ніжках. Сірий та пухнастий кенгуру приходив до австралійських чародіїв та просив зробити його несхожим на всіх інших звірів. Ніхто не хотів! Тільки чародій Нконг гукнув голодного рудого пса Дінго, і той що є сили помчав за Кенгуру. Через декілька годин ноги кенгуру були як на змаганнях з бігу — спритні як у мавпи. Від піднявся на них і став несхожим на інших. «Праця, і ніякого чаклунства» — ймовірно подумав хитрий австралійський чародій.

Сага про старого кенгуру  

Художник: Олександр Воля

Крилатий, Волохатий та Масляний

Колоритна українська музика та відома народна казочка злилися у чудову аудіоказочку. Горобець крилатий, пацючок волохатий та млинець масляний жили собі, не тужили. У кожного є цікава історія, як вони до лісу потрапили, та конкретні домашні обов’язки. Проблеми починаються з моменту, коли замість свого діла герої хочуть інше спробувати, знецінюючи таланти та вміння друзів. Чарівними голосами майстерних акторів казочка «натякає»: кожна людина має займатися власною справою – якісно, щиро та віддано.

Крилатий, Волохатий та Масляний

Художник: Інна Орлова

Мега-порятунок в дорозі знайдений! Аудіо казки, виявляється, можуть бути цікавими для всіх мандрівників одночасно. Так добре, що є на аудіо просторі «спектаклі», які змусять прислухатися до акторських голосів та казкових історій не тільки діточок від трьох років до повноліття, але й досвідчених мам і татусів. Легкої дороги!

Найбільша бібліотека аудіоказок українською мовою ТУТ⇒


аудіоказки слухати


Текст: Евеліна Тибенко


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x