Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="261918"]
Материалы на украинском языке

10 улюблених казок з усього світу

Old date: 2021-02-04
Current date: 2022.10.01
New date: 2021.04.01
0
Ці казки зворушили увесь світ. Їх знає кожен. Ловіть підбірку з 10 найкращих казок та вмикайте аудіоверсії за посиланнями. Гидке

Ці казки зворушили увесь світ. Їх знає кожен. Ловіть підбірку з 10 найкращих казок та вмикайте аудіоверсії за посиланнями.

10 улюблених казок з усього світу

Гидке каченя

Знаменита казка Ганса Крістіна Андерсена розповідає про лебедя, що з’явився на світ у качиному гнізді. Але через «потворність» мешканці двору ображали його. Згодом він перетворився на вродливого гарного лебедя, якому раділа малеча. Казка вчить ніколи не здаватися, навіть у скрутні хвилини не падати духом, завжди вірити у себе та впевнено йти до своєї мети.

Оповідь буде цікава дітям різного віку. Для молодших буде цікавий сюжет, а більш дорослі діти зрозуміють мораль.


Гидке каченя

Художник: Тетяна Кучмій

Білосніжка

Захоплююча розповідь братів Грімм про чудову Білосніжку, переслідування її лютою мачухою, знайомство з гномами та незвичайне рятування від вічного сну прекрасним принцом. Все це ваша дитина зможе почути у ще більш незвичайній казці. Головна думка казки дуже проста – любов і доброта. Не потрібно робити зло, будьте доброзичливими до оточуючих людей і добро обов’язково повернеться до вас.

Розповідь буде цікавою для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку (від 3 до 7 років).

Білосніжка

Художник: Тетяна Кучмій

Найбільша бібліотека аудіоказок українською мовою ТУТ⇒

Вінні-Пух та його друзі

Казка розповідає про пригоди іграшкових героїв, про дружбу та взаємодопомогу. Кожна пригода розпочинається зі слів: «Давним-давно, здається, минулої п’ятниці…» А от після цього розпочинаються справжні неймовірні історії. Казка в першу чергу вчить справжній дружбі та взаємовиручці, позитивному мисленню та оптимізму у будь-яких ситуаціях. Також Вінні-Пух навчить вашу дитину правилам поведінки у гостях.

Ця весела та повчальна казка підійде для сімейного читання. Її герої роблять помилки, але не бояться їх визнати та виправитися.

Вінні-Пух та його друзі

Художник: Інна Орлова

 Золотоволоска

Головним героєм казки є Іржик, простий, але добрий хлопець. Він врятував рибку, воронят, мурах і муху, котрі згодом допомогли впоратися з різноманітними важкими задачами. Казка має щасливий кінець, а саме: Іржик одружується з королівською дочкою – Золотоволоскою. Головна думка про те, що добро завжди повернеться добром, а зло – злом.

Казка буде цікавою дітям молодшого шкільного віку (від 6 до 7 років).

Золотоволоска

Художник: Тетяна Кучмій

Пензлик Маляна

Бідний хлопець Малян мріє малювати, але не в змозі купити пензлик. Але одного дня незвичайний дідусь дарує йому чарівний пензлик. Його сила полягає в тому, що він оживляє малюнки, але з однією умовою: якщо малюнок має добрий намір. Пензлик слухався лише хлопчика, бо він був доброзичливий і безкорисливий. Казка вчить дитину бути щирою, співчутливою, бачити тільки прекрасне і творити добро.

Вона розрахована на середній шкільний вік (від 8 до 12 років).

Пензлик Маляна

Джерело: youtube.com

Найбільша бібліотека аудіоказок українською мовою ТУТ⇒

Дюймовочка

Написана Гансом Крістіаном Андерсоном казка «Дюймовочка» розповідає про одну жінку, яка дуже хотіла дитину і пішла до чаклунки за допомогою. Та дала їй чарівне зерно, яке потрібно було посадити й тоді з нього народилася б дівчина. Жінка так і зробила, але одного разу вночі поки та спала Дюймовочку викрала велика жаба, яка хотіла одружити її на своєму синові. Про подальші пригоди Дюймовочка ви зможете дізнатися з аудіоверсії за посиланням. Казка вчить вірити у хороший результат, ніколи не здаватися і пам’ятати – після труднощів, завжди прийде щастя.

Казка буде цікавою для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку (від 3 до 8 років).

Дюймовочка

Художник: Інна Орлова

Соловей

Казка знаменитого казкаря Андерсена «Соловей» розповідає про силу справжнього мистецтва та його владу над смертю. Сюжет казки базується на співі солов’я. Але штучний спів не мав ніякої сили, лише звук, а от живий спів пташки спас імператора від смерті. Казка вчить вміти прощати людей, бути вірними, приходити на допомогу у скрутні хвилини. Вміти відрізняти справжню красу від штучної, бо справжня краса, поєднана з добром, має велику чудодійну силу.

Казка розрахована на молодший та середній шкільний вік (від 7 до 12 років).

Соловей

Джерело: youtube.com

Шоколадна дорога

Казка Джанні Родарі розповідає про трьох маленьких братів, яких крім солодощів нічого не цікавило. Вони з’їли цілу шоколадну дорогу, не помічаючи навкруги нічого: ні птахів, ні звірів, ні навколишньої краси природи. Аж поки не знайшли дуже далеко, тоді їх вирішив врятувати селянин, відвізши додому на візку із печива. Але маленькі ненажери з’їли навіть його. Казка показує чим небезпечна ненажерливість. Той хто надає велику перевагу поїданню їжі у своєму житті, втрачає сенс життя.

Казка підійде для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку (від 3 до 7 років).

Шоколадна дорога

Художник: Настя Малкіна

Кіт у чоботях

Знаменита казка всіх поколінь, яку написав Шарль Перро – «Кіт у чоботях» розповідає про завзятого кота який зі свого господаря (молодшого сина мірошника) зробив короля й одружив його на принцесі. Про всі інші цікаві пригоди кота у чоботях ви дізнаєтеся при прослуховуванні казки. Оповідь вчить не ображати та шанувати братів наших менших – тварин.

Казка буде цікавою для дітей молодшого шкільного віку (від 5 до 8 років).

Кіт у чоботях

Художник: Тетяна Кучмій

Попелюшка

Повчальна історія Шарля Перро – «Попелюшка» розповідає про добру, красиву Попелюшку, яка попри підступність і злість своїх сестер та мачухи, опинилася на королівському балі, завоювала серце прекрасного принца, а також стала його дружиною. Казка вчить не звертати увагу на зовнішність, а помічати внутрішній світ людини. А також вчить не тримати зла і вміти пробачати.

Розрахована на середній шкільний вік (від 6 до 8 років).

Попелюшка

Джерело: youtube.com

Найбільша бібліотека аудіоказок українською мовою ТУТ⇒

аудіоказки слухати

Текст: Чумаченко Юлія


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты