Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="240624"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

Оновлені рекомендації ВООЗ щодо використання ібупрофену

Old date:
Current date: 2022.06.29
New date: 2020.03.20
0
Оновлені рекомендації ВООЗ та EMA (Європейське агентство з лікарських засобів) підтверджують відсутність сучасних наукових доказі

Оновлені рекомендації ВООЗ та EMA (Європейське агентство з лікарських засобів) підтверджують відсутність сучасних наукових доказів проти використання ібупрофену для лікування симптомів коронавірусу COVID-19.

коронавірус. ібупрофен та коронавірус. коронавірус в україні

Джерело: pixabay.com

Компанії Reckitt Benckiser (RB), відомо про нещодавні публікації в соціальних медіа, які викликають занепокоєння щодо використання стероїдів та нестероїдних протизапальних (НПЗЗ) препаратів, включаючи ібупрофен, для полегшення симптомів COVID-19.
На основі всієї наявної інформації в даний час не існує підтверджених наукових доказів, що пов’язують використання безрецептурного ібупрофену з загостренням коронавірусу COVID-19.

Всесвітня Організація Охорони Здоров’я (ВООЗ) підтвердила в своєму зверненні (тут https://www.facebook.com/WHO/posts/2993742374004459), що на основі наявної на даний момент інформації:


  • ВООЗ не надає рекомендацій проти застосування ібупрофену.
  • ВООЗ консультується з лікарями, які лікують пацієнтів із COVID-19, і не має повідомлень про будь-які негативні ефекти ібупрофену, крім уже відомих побічних явищ, які обмежують його використання у певних груп людей.

З настанови Європейського агентства з лікарських засобів (EMA), слідує що «в даний момент немає наукових доказів, що встановлювали б зв’язок між ібупрофеном та погіршенням стану при COVID-19». Повна заява EMA доступна тут та містить наступні пункти:

коронавірус. ібупрофен та коронавірус. коронавірус в україні

Джерело: freepik

  • Починаючи лікування лихоманки або болю при COVID-19, пацієнти та медичні працівники повинні розглянути всі доступні варіанти лікування, включаючи парацетамол та НПЗЗ.
  • Відповідно до національних рекомендацій ЄС щодо лікування, пацієнти та медичні працівники можуть продовжувати використовувати НПЗЗ (наприклад, ібупрофен) відповідно до затвердженої інформації про продукт.
  • Наразі немає причин, щоб пацієнти, які приймали ібупрофен, перервали лікування, виходячи з вищезазначеного. Це особливо важливо для пацієнтів, які приймають ібупрофен або інші НПЗП при хронічних захворюваннях.

Безпека споживачів є нашим найголовнішим пріоритетом. Ібупрофен — це добре вивчена та широко відома діюча речовина, яка протягом багатьох років безпечно використовується проти жару та болю та вже більше 30-ти років доступна як безрецептурний лікарський засіб.


Як і для будь-яких інших ліків, ми нагадуємо нашим споживачам про необхідність уважно читати та дотримуватися інструкцій для медичного застосування лікарських засобів. В разі виникнення додаткових запитань проконсультуйтеся з лікарем.


Як відповідальна та науково-орієнтована компанія, ми співпрацюємо з відповідними органами охорони здоров’я та обіцяємо передавати будь-яку додаткову інформацію необхідну для безпечного використання нашої продукції у разі потреби.


У разі потреби ви можете звернутися за тел. гарячої лінії 0 800 300 338 або написати на адресу: [email protected]Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x