Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="279684"]
Материалы на украинском языке

«Хоробрі Зайці» повертаються: цікаві факти про мультсеріал

0
1 листопада в національному онлайн-кінотеатрі SWEET.TV ексклюзивна премʼєра для наймолодших глядачів. Відтепер улюблений мультсеріал

1 листопада в національному онлайн-кінотеатрі SWEET.TV ексклюзивна премʼєра для наймолодших глядачів. Відтепер улюблений мультсеріал «Хоробрі Зайці» (BRAVE BUNNIES) доступний до онлайн-перегляду українською лише на SWEET.TV.

«Хоробрі Зайці» (BRAVE BUNNIES) — анімаційний розважальний навчальний 2D-серіал, розрахований для дітей дошкільного віку. Серіал налічує 52 серії тривалістю по 7 хвилин. Кожен епізод починається із сімейної мандрівки сміливих брата й сестри — Бопи і Бу. Разом зі своєю Зайцеродиною на Зайцебусі вони подорожують в пошуках нових пригод і друзів, які абсолютно на них не схожі. Герої знайомляться, вигадують нову гру та знаходять спосіб потоваришувати, незважаючи на всі відмінності між ними. Адже девіз Хоробрих Зайців: «Ми можемо здаватися одне одному різними, але все ж знайдемо спосіб стати друзями і грати разом!»

Головна ідея серіалу в тому, аби показати дітям різноманітність навколишнього світу, навчити їх приймати різні риси інших людей та успішно спілкуватися з усіма, попри деякі несхожості та унікальні риси кожного. На прикладі Хоробрих Зайців та їхніх друзів батьки можуть пояснити, як взаємодіяти з іншими дітьми в дитсадку чи на ігровому майданчику.


Над анімацією працювала інтернаціональна команда. Перший сезон створено за авторською ідеєю Ольги Черепанової, креативної продюсерки Glowberry (входить до  FILM.UA Group), у копродакшені з анімаційною студією Anima (Іспанія). Візуальний стиль розробила відома українська ілюстраторка й артдиректорка проєкту Анна Сарвіра. Головний режисер — Тім Ференбах (Велика Британія), головний сценарист — Джон Ван Брюгген (Канада). Премʼєра першого сезону в Україні відбулася 2020-го року, згодом «Хоробрих Зайців» показали в понад 80 країнах світу. Нині мультсеріал повертається до наймолодших українських глядачів у межах ексклюзивної співпраці SWEET.TV із FILM.UA.

Цікаві факти про мультсеріал:

  • «Хоробрих Зайців» показали в понад 80 країнах світу, зокрема в Україні, Великій Британії, Німеччині, Фінляндії, Італії, Ізраїлі, Італії та ін. Зараз творці працюють над продовженням «Хоробрих Зайців», невдовзі він також вийде на екрани.
  • За мотивами анімації італійське видання DeA Planeta Libri випустило книги BRAVE BUNNIES.
  • Українське видавництво «Ранок» за мотивами мультсеріалу випустило серію розмальовок для дітей.
  • Ще до світової прем’єри BRAVE BUNNIES став фіналістом пітчингу міжнародного анімаційного фестивалю Cartoon Forum 2018.

Не пропустіть унікальну можливість насолодитися онлайн захопливими пригодами «Хоробрих Зайців» на SWEET.TV з 1 листопада!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты