Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="282479"]
Воспитание

Спеціальний мультсеріал, який познайомить дітей з українськими містами-героями

0
На телеканалі ПЛЮСПЛЮС відбулася телевізійна прем’єра нового сезону дитячого патріотичного мультсеріалу «Україна. Нескорені мі�

На телеканалі ПЛЮСПЛЮС відбулася телевізійна прем’єра нового сезону дитячого патріотичного мультсеріалу «Україна. Нескорені міста. Правдива історія», що створений в рамках «Всеохопної інформаційно-просвітницької кампанії з протидії дезінформації», що впроваджується 1+1 медіа та Smart Angel у співпраці з експертними організаціями за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю редакції програми і не обов’язковою відображає позицію ЄС.

Спеціальний мультсеріал «Україна. Нескорені міста. Правдива історія»

Анімаційний проєкт розповідає про українські міста, які постраждали під час війни рф в Україні. Зокрема, у 5-хвилинних епізодах йдеться про історичні пам’ятки в контексті сучасної реальності, що створює паралель між минулим і сьогоденням. Зокрема, новий сезон познайомить дітлахів з такими містами, як Маріуполь, Луганськ, Херсон, Донецьк, а також Автономною Республікою Крим.

Так, у серії про Крим головні герої Квадрик, Трикутя та Кружко переносяться в античні часи, коли півострів був заселений греками та знайомляться з Геродотом. Далі вони дізнаються, як утворилось Кримське ханство та як на територію півострова почали переселятись українці. Герої спостерігають драматичну історію корінного народу — кримських татар, яких протягом всієї історії росія намагається виселити з їхньої ж Батьківщини.


У серії про Маріуполь герої ПЛЮСПЛЮС дізнаються, що перші поселення на території міста існували задовго до виникнення москви. Друзі подорожують часом, переносяться в добу козацтва та розвінчують російський міф про заснування міста нібито аж в 18 столітті. Окрім цього, вони дізнаються, як імператриця Катерина знищила козацтво та почала переселяти на ці землі іноземців. А далі Квадрик, Трикутя та Кружко повертаються в сучасність і стають свідками героїзму воїнів з Азовсталі.

Спеціальний мультсеріал «Україна. Нескорені міста. Правдива історія»

Серія про Луганськ починається з подорожі головних героїв Луганським Стоунхенджем — ровесником єгипетських пірамід. Далі вони переносяться в часі до козацьких поселень та дізнаються, що саме місто утворилось зовсім не завдяки російській імперії, а завдяки шотландському підприємцю, який заснував тут ливарний завод. Друзі спостерігають, як імперія, а пізніше радянський союз,  намагались знищити тут все українське та насадити російське, проте місцеве населення завжди пручалось цьому, навіть після окупації з 2014 року.

Також у серії про Херсон друзі розвінчують російський міф про заснування міста імператрицею Катериною, адже греки мешкали на цих землях ще з 6 століття до нашої ери. А вже з 11 століття тут розташовувався важливий порт Київської Русі. Щобільше, перша згадка про козаків також пов’язана з херсонськими землями. Після цього Квадрик, Трикутя та Кружко повертаються в наші часи та спостерігають, як відважні херсонці пережили російську окупацію у 2022 році, а згодом і справжню екологічну катастрофу.

Остання серія сезону розповідає про Донецьк, де герої подорожують історією міста від самих печерних людей, кочівників до доби козацтва. Відвідуючи козацькі хутори, вони дізнаються, що козаки оселились тут задовго до приходу імперії, тож міф про російський Донецьк — це лише черговий фейк. Згодом, британський підприємець заснував тут завод, з чого і почалась офіційна історія міста. Квадрик, Трикутя та Кружко спостерігають, як росіяни намагались знищити українську культуру та мову на цих землях, проте донеччани берегли свою спадщину. Пізніше головні персонажі переносяться в нашу добу та дізнаються про героїчну оборону донецького аеропорту нашими воїнами.

Дивіться премʼєру патріотичного мультсеріалу «Україна. Нескорені міста. Правдива історія» на YouTube-каналі телеканалу ПЛЮСПЛЮС.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты