Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="272881"]
Развитие

Найцікавіші новинки: 10 захоплюючих мультфільмів для перегляду всією родиною

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2022.03.25
0
2021-2022 роки встигли подарувати глядачам чимало добрих, веселих і чарівних мультфільмів. Та що як деякі з кіношедеврів залишилися не

2021-2022 роки встигли подарувати глядачам чимало добрих, веселих і чарівних мультфільмів. Та що як деякі з кіношедеврів залишилися непоміченими вами? Перевірмо!

Джерело: youtube.com

Айнбо: Дух Амазонки

Єдність людей і природи трималася протягом тисячоліть. Проте все змінилося, коли до джунглів потрапили темні сили. Старі духи Амазонки обрали Айнбо для того, щоб врятувати поселення. Разом із друзями-тваринками, дівчина вирушає у подорож, про яку так давно мріяла її амбітна душа.

Джерело: youtube.com

Рая та останній дракон

 Колись квітуча в мирі, країна Кумандра розпалася на кілька ворожих держав. Але темрява та хаос все ближче. Героїня Рая, берегиня міфічного артефакту, вирушає на пошук останньої надії Кумандри: дракона. Чи вдасться їй здійснити подвиг наодинці?

Джерело: youtube.com

Спіріт: Дикий мустанг

 Лакі прибула у містечко Мірадеро, де її мама була відомою представницею мистецтва верхової їзди. Бажаючи також досягти висот, дівчинка зустрічає волелюбного мустанга. Мало хто з людей здатен порозумітися зі Спірітом, та Лакі запевняє: у них із диво-конем схожі погляди на світ.


Джерело: youtube.com

Лука

Вирушимо на Італійську Рив’єру, де найкращі друзі Лука Пагуро та Альберто Скорфано весело проводять літо. Проте, заради того, щоб перебувати серед людей, друзі змушені приховувати своє походження. Вони чудовиська зі світу, що знаходиться під поверхнею води.

Джерело: youtube.com

My Little Pony: Нове покоління

 Земні скакуни, єдинороги та пегаси мають упередження щодо одне одного. Замість магії, у королівстві Еквестрія, тепер панує страх і недовіра. Та доброзичлива Саллі вважає, що світ не пізно змінити. На неї чекає подорож, сповнена небезпечних пригод, нових знайомств і приголомшливих відкриттів.

Джерело: youtube.com

Щось не так з Роном

 Компанія з розробки передових технологій, запустила тренд на роботів-допоміжників. Маленькі металеві друзі сприяють адаптації підлітків до соціуму, і Барні неймовірно зрадів, коли отримав одного з них у подарунок. Проте Рон не здатен запам’ятати своє ім’я, дивно пересувається та плутає команди. Щось із ним не так.

Джерело: youtube.com

Мітчелли супроти машин (Підключені)

 Рік, голова дуже своєрідної сім’ї Мітчеллів, має складні відносини зі старшою донькою Кеті. Вона мріє про самостійне доросле життя. Батьки не готові відпустити дівчинку, тому вирушають у подорож до вищого навчального закладу разом. Жертвами рішення також стають песик і молодший син Аарон. Та коли світ заполоняють повсталі машини, рятувати його доводиться чи не найдивнішій сім’ї за всі часи.

Джерело: youtube.com

Енканто

У містечку під назвою Енканто можна віднайти Касіту – чарівний будинок родини Мадриґаль. Кожна дитина у сім’ї має унікальний дар, завдяки якому може приносити користь поселенню й берегти магію. Окрім Мірабель. Дівчинка не розуміла, чому Касіта залишила її без здібностей, ще до того, як будинок почав тріскатися. Мірабель намагається захистити родину та віднайти своє призначення.

Джерело: youtube.com

Назад у хащі

Парк дикої природи «Австралія» вважається затишним притулком для чималої кількості тварин. Проте маленькі мешканці павільйонів не згодні з такою думкою. Змія Медді, павук Френк, ящірка Зої, скорпіон Найджел і коала Красень влаштовують бунт. Вони тікають додому — у хащі.

Джерело: youtube.com

Ліга монстрів

Дівчинка Вінні, упевнена в тому, що може стати гідною тренеркою для гігантського червоного монстра. Змагання істот на рингу є одним із найважливіших подій в житті Стіва, у здібності якого майже ніхто не вірить. Чи вдасться Вінні допомогти монстрові досягти висот?

Джерело: youtube.com


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты